26.mai
Kurzeme 2016
Tik dikti sagribējās copēt, bet tik dikti jābūt darbā, ka nolēmu kaut ko dvēselei uzzīmēt :) Man tik ļoti riebjās tās trubiņu sistēmas un tik ļoti patīk asimetrisā cilpa, ka to arī uzzīmēju. Maz kas - varbūt kam noder.
Īsumā - tā pati asimetriskā cilpa bet apgreidota ar pīnīti. Teikšu kā ir, nevienu citu sistēmu un nekad neesmu izmantojis. Tik vien bēda bija, ka pinās. Bet tad saskatījos viģikus iekš youtube un iemācījos to pīnīti veidot, un ar to arī papildināju savu iecienīto sistēmu. Tagad copēju bēdu nezinot. Galvenais knifs, lai pīnītes apakša ar cilpiņu, kur mikro griezulītis ar pavadu, karātos zem barotavas - un nekas nepinās. Pārējos parametrus var brīvi improvizēt pēc sirds patikas. Visa padarīšana soli pa solim sanumurēta siešanas secībā. Copes redz, copes ir, zivis velku i upēs i dīķos. Pagaidām neko netaisos mainīt.
Kritika velkomēta :)
Būs jāpaprovē šitas variants.
Tik jautājiens - kas tas pa materiālu pīnītei?
Nu bet! Tā pati monofilā aukla vien ir. Nošķin no ritulīša kārtīgu auklas gabalu, uzmauc mazu griezulīti, loci auklu uz pusēm tā, ka griezulītis ir locījuma vietā. Tad griezulīti mutē starp zobiem. Viena auklas puse kreisās rokas pirkstos, otra puse otras rokas pirkstos un aiziet, abus galus vērp vienā virzienā ar pirkstiem un pīnīte pati savērpjās. Tik ļauj griezulim starp zobiem brīvi griezties. Un tā tālāk.
Kas vēl šķiet forši, ka visu šito var arī uzsiet, ja visi knibuļi izbeigusies. Sien bez jebkādiem griezuļiem un citiem knibuļiem. Šo to jau tomēr prasās, lai ja pamatskola pītā, tad lai nesavērpj.
Izmantoju tādu pašu sistēmu tikai pīnites gaļā nelieku griezuli, uzmetu parasto astotniek mezglu.
Man izskatās, ka simetriskā cilpa uzsieta
Vispār jau nesimetriska. Manuprāt.
Nesimetriskajai barotava karājas garākā cilpā, nekā augšējā. Tāpēc sauc par nesimetrisko jeb asimetrisko, jo abas puses nav vienādas.
Vispār varbūt neuzskatāmi uzzīmets