Sulla, mums arī traumatisms mazāks, Iedomājies, cik daudz dibenplacinātāju aizmieg nodarbes laikā uz krēsliņa un krīt.
:)))
Bumsveidīgais, kas tev tāpat bija? Sēdēji un pārpīpējies?
:DDD
Vispār jau no rakstura atkarīgs, tas gan. Flegmatiķi sēž pie pludiem(donkām) un rāmi velk vienu pēc otras plaukstiņas un krāmē pilnu spaini, priekā par gaidāmajiem voblas saišķiem :))) Man atkal atmiņā paliek tik tās copes kad tu esi nostaigājies un nomētājies cauru dienu, zūd jau cerības, bet tad pēkšņi paņemot nodreb un saliecas kāts, iekaucas spole, iet šļakatas pa gaisu, sveces, tev jāskrien pakaļ vai jābrien ūdenī, sirds dauzās trakāk kā nevainību zaudējot! Adrenalīns!!! :)))
Viepils odobrjam šitā man bija karēlijā Bija tā ,ka vakarā pār lūpu pārspļaut nevarēju Tur arī 3000 shimans parādīja savu dzīvotspēju /twinpov/:DDDDDDDDDD
Vai kāds no savas pieredzes var pateikt vai ir vērts vienu dienu veltīt lašveidīgo spiningošanai vai velcēšanai jūrā - Kurzemes piekrastes ūdeņos???
Pardon par vārdu "zaceps". Kā vispār ir pareizi?
:DD
Mirtin, sajutos nudien nožēlojami, jo ar pludiņu diemžēl nenākas copēt. Bet, tici man, ne ar ko nav salīdzināma sajūta, kad it kā pēc zacepa tu domās atvadies no kārtējā bleķa, smagi nopūzdamies, kāpies atpakaļ un sāc pa taisno vilkt aiz auklas un tad... Tad neredzams spēks tevi parauj pāris soļus atpakaļ un pēkšņi pasaule sāk rādīties pavisam citās krāsās. Tas, ka tā nav rauda, pat ne raupja, ir skaidrs uzreiz. Kāts ar smagiem pumpējieniem tiek rauts, spole dzied un laicīgās pasaules ainava uz to mirkli ir kā miglā, esi tikai tu un zivs, kas apzinās savu spēku un sākumā izturas it kā nedaudz nevērīgi. Līdz saprot, ka vairs nav stāvokļa noteicēja. Un brīdī, kad tu to ieraugi, tev vismazāk pasaulē gribās, lai tā izrādās stiprāka un gudrāka par tevi.
Kad viss ir galā, es parasti atsēžos un uzpīpēju.
:)
Piekrītu Mirtinam, jebkura cope ir forša:)))
Kas tā par zaimošanu, pie lašu tēmas runāt par raudām, kaut kādām mazām, asakainām zivtelēm ar sarkanu aci!? :))))
Viepli - jā... protams tu teiksi ka tie ūdens putekļi, ko atstāj karpa vai līdaka nav tie putekļi ko atstāj lasis ... lai jau tā būtu... Bet tu esi redzējis ka perfekti pa barības sliedi nopludināts perfekti izsvarots pluds lēnām iegrimst?... it kā aizķeroties, bet tikai tu vienīgais saproti, ka pēc piecirtiena sajutīsi lielās raudas skrējienu un pēc īsa brīža tev rokās spīdēs rudens zelta rauda... tīra, ideāli uzbarojusies, pa vasaru uzkrājusi maksimāli daudz spēka un enerģijas ziemai... un tu steidz pēc iespējas ātrāk to atbrīvot no āķa, uzlikt jaunu ēsmas kumosu no nopludināt pāri barībai vēl un vēl.... un katrā laidienā ir pa lielai raudai.... un tas nebeidzas pat līdz ar tumsas iestāšanos un tu saproti, ka tev ir sevi jāpiespiež apstāties, jo pludu vairs neredzi, bet piecērt uz laika izjūtas tajā vietā, kur gandrīz 100% notiek cope... un tu vienkārši noliec malā makšķeri, ievelc rudenīgi dzestro gaisu un saproti, ka pat ja nekad vairs netiksi makšķerēt, šī diena bija tā vērta, lai nodzīvotu šo mūžu...
Oi sore... šī ir tēma par lašu sāpi :DDDD
Jā es ar varu būt lielīgs - Vieplis man sniedza interviju par lašveidīgo spiningošanas sāpes metodēm un aprīkojumu :D
Mirtin, bet tas būtu tā vērts. Tu esi redzējis, kā no spoles slapjums kā putekļi šķīst?
:)))
vieplis - kaut tev pieķertos tāds, kas tavas spoles nosvilina divās sekundēs :PPPP
Mirtin, a es svaigas auklas satinu un āķus noasināju.
:)))
guntarskl - nu ja padumjajos laikos jau tur klāt nedrīkstēja iet - stratēģiskais objekts :DDD
Bebrs, ja Tu zinātu kas tur darās...kopš tās dienas kad hesu uzcēla.
Makšķernieki jau tur parādijās nosacīti nesen.
Bebrs - te reku kāds lielījās, ka zina, kur cikos un kad būs... es domāju, ka ir kādam zināms, kurā ministrijā cik tālu tikuši - jo redz sakaņojumi ir daudzās iestādēs... Ja jau tikai gala apstiprinājums, tad RAPLM... Es gan cerēju, ka licencēto makšķerēšanu upēs tik vienkārši nevar izdzīt cauri... bet rādās ka var gan:D Man jau nav nekas pret un lasis nav mana mērķa zivs un pie HESa es arī neesmu biežs viesis... tācu tik un tā interesanti:D
Guntar
Ja nebūs intereses tad arī nevienu neķers. Pakazuhai nogrozīsies zirgā vai bez tā un viss. Tur ir reāli jāpiestrādā, na haļavu reti sanāk maliķi noķert.
Bebrs, Tu jau nemaz nezini:) Pagājšgad pašvaldības policija dežūrēja, uz zirgiem:)
Taaaaadi smuki zirdziņi:))) Vieplim atļāva pirms atlaišanas nofočēties ar zivtu:)