VSOP
Tu no manis kaut vienu uz......u esi dzirdējis?
Nē padalos ar savām atziņām, kuras atšķirībā no bezjēdzīgiem uzdirsieniem, kādam var noderēt.
V.S.O.P.
bAigi krutais jūties?
man tohatsu 5nieks kalpo ceturto tūlit būs piektā sezona,pagaidām kā jauns,salīdzināt ar citiem negribu ,neesmu baigais specs,ja būtu jāņem jauns,ņemtu tādu pašu
Man ir lietošanā Merkūrs 5 nieks, paziņam tohatsu - praktiski identiski.
Cik esmu ieverojis Liepajas puse puikam kas nemas ar udensmotosportu ir redzeti Tohatsu dzineji, ta ka ar kvalitati domaju tur nevajadzetu but problemam
tohatsu un merkury ir pilnīgi vienādi motori, tikai krāsa un uzlīme atšķiras.
runā, ka tohatsu ražo i savējos, i merkūrus, merkūrs vnk senāks brends, vairāk sertifikātu un tāpēc par kapeiku dārgāks. mani tā kapeika neizputināja tāpŗc paņēmu merkūru :))
=================================
Tohatsu merkūrus galīgi neražo :) Mercury ir amīšu ražotājs ar visu no tā izrietošo. Visdrošāk ir izvēlēties "tīros" japāņus - Yamaha, Honda, Suzuki, kuriem ir sena ūdensmotoru ražošanas pieredze un tradīcijas. Ja rodas šaubas par motoru ilgtspējību, tad pasērfojot pa laivu tirgotāju saitiem var arī aptuveni secināt par segmentiem, kuros dominē konkrētās markas. Tas tā, ja gribās iedziļināties. Ja man šobrīd būtu jāizvēlas jauns motors, tad YAMAHA vai HONDA.
Kādam ir bijusi pieredze ar šiem tirgotājiem no www.autopiekabes.lv???
Ceturto gadu kalpo Tohatsu 5 zs motorītis,pagaidām bez problēmām.
runā, ka tohatsu ražo i savējos, i merkūrus, merkūrs vnk senāks brends, vairāk sertifikātu un tāpēc par kapeiku dārgāks. mani tā kapeika neizputināja tāpŗc paņēmu merkūru :))
lasi gan par vienu gan par otru un taisnība vien būs...
Sveiki kungi,
Vai kādam ir pieredze ar Tohatsu laivu dzinējiem? Varbūt varat pakomentēt.
It kā Japāņu ražojums bet trūkst informācijas par to uzticamību, ilgmūžību utt.
Netici !
Un it kā tagat rudenī pie ražotāja ir atlaides.
kaut ko biju dzirdējis, ka bushenēm šuves sūdīgi nostrādātas... bet negribas ticēt.
ok paldies, laikam tad jāņem 3,6, tad tā normāli būs. Bet kādi vēl plusi tai cietajai stiklašķiedras apakšai?
Man ir 3,60,ir vietas pietiekoši.3 pat.Esmu apmierināts.Ar savu izvēli.
J.B. - pievienojos viedoklim, ka 3.00m ir par maz.
Pats, makšķerējot viens, izmantoju Brālīša Cobru - 3.20m un tā vien ir ar vietu visiem pričendāliem.
Man HONDA 3m
Ja brauc divatā uz velcīti, OK, ja mētāt špini tad vietas pamaz. Viens pats piepūstu varu ielaist un izcelt no ūdens.Jādomā vai priekš 2gadā minevenu pirkt!
Pirmkārt 3m uz diviem nu-nu.
Vismaz 3.3m ļoti jūtami divatā copējot.
Ja laiviņai pieliksi motoriņu, tad pie kājas tā stiklašķiedras grīda. Nu ja taisīt gonkas, tad gan nozīme ir grīdai. Tas mans viedoklis.
J.B.-priekš diviem 3m laiva,mazliet,bet pa mazu,vajag 3,30(vismaz).