Šodien babītē 1 mērs (1.5 kg.) viena maziņa amnestēta. Vējš baigākais, ūdens līmenis augts, bet zivju pamaz :-(
11.12.2011.g. biju ezerā, lai pārbaudītu tā saturu. Rezultāts decembrim diezgan normāls 13 līdakas, protams izmērs varētu būt lielāks. Tikai viens mērs 52cm.
šodien, divatā 10:30-14:30, pašā sakumā maza, ap 1.kg, domāju nu šodien būs cope, bet izrādījas tas arī viss.
Ūdens ļoti labā līmeni, bet zivis nav.
Babītē sezona noslēgta. Nākamreiz mēģināšu Sausajā Daugavā zivi piemānīt.
Vai kāds ir bijis šodien B. ezerā?
Ja ir, tad kāds ūdens līmenis, vai zivs kāda ir vai visas aizmukušas uz L. upi.
Sola jau rīt nelabu laiku, bet ir brīva diena un ļoti sen nav nekur būts?
Es biju vakar. Ūdens augsts, bet dienas laikā nokritās par kādiem 20-30cm. Bāzē teica, ka vētras laikā ūdens vispār bijis tik augsts, ka līdz kulei. Laivas izmestas pļavā, nācās stumt uz ezeru :) Par zivīm runājot, atradu tās seklumā, bet tikai šnāpiji, copēja uz ļoti lēnu vai vidēji ātri vadītu mānekli ar lielām pauzēm. Āķi pašā lūpas kaktiņā. Kāds kaut kur cilāja tīkliņu, tā ka ja atrod, tad arī noķer.
Ne asakas!
Drīzāk es uzdotu jautājumu,vai babītē zivis vēl ir!Pēdējo reizi kad biju,tad ūdens bija max 70cm.Visu gultni skaidri varēja redzēt.
Tikko no varkalu kanala atbraucu. Babites gala. Apala 0 lidakas uz dzivo! Divi cilveki
Varbūt kāds zin,kas notiekas ezerā?Kāds ūdens līmenis un vai vispār zivis ķeras!
Liegums ta ja. Bet vakar piles blieza uz nebedu. Un pec skanas tiesi tur. Nu ja no varkalu bazes 30 min apmeram ar elektro motoru.
tuvāk viennozīmīgi no ezerkrastiem, bet tur kā jau te teica nedrīkst braukt. No Varkaļu ostas ir 1 km pa lielupi un 1 km pa kanālu
No Ezerkrstiem, liekas, līdz Varkaļu kanālam nemaz nedrīkst braukt, tur tač pa vidu liegums kurā nedrīkst nemaz atrasties.
no kurienes uz varkaļa ieteku babīte iznāk tuvāk? no ezerkrastiem vai varkaļu ostas?
kads var lūdzu iemest babītes ezera laivu bāzu izvietojumu interese kura baze ir tuvak varkalim!
Šķiet, ka daļa jau beigusi sezonu, baigais klusums iestājies...17.11 no 08:30-15:00 zivis netika manītas!
Spunciems.Udens nokrities pamatigi, viena cope viena lidaka (51.5), asaris siikas dzenaa!
zemmeru paradize, lielas lidakas sen iemukushas varkalju kanala vai ari lielupe
Biju trešdien, ūdens ir, noziedznieces līdakas arī! ;)) ne asaku
Kads tad ir pareizais Babites ezera vejs?!