Dzirdēju, ka šajās brīvdienās Babītes ezera bāzēs laivām sezonas atklāšanas cenas 10Ls/dienā.
rīt tik veras vaļā, i to pus ezers!
Gribās aizbraukt spiningu brīvdienās pamētāt. Kādi izcenojumi laivām, vietējām licenzēm? Ka tur ir ar līdakām? Būs pirmā reize tajā ezerā.
Sanāk ka no jūlija drīkstēs babītniekā vispār kāju spert ja?
Šodien pieci 130gr. un viens puskilo kimlaks.Līdz pirmajam jūnijam lai ezers atpūšas,jo tikko būs plusi un lietus,tā liela iespēja izpeldēties.Vienā vietā knapi sprīdi ledus biezums.Okuņi pilni ar ūdens blusām un sānpeldēm,tā kā badā tie nav,lai ķertos kā gribētos!
Es ar mormeni.Pieļauju ka ar ko citu var sakacināt lielos,jo ir bijis tā,ka man skaits,bet citiem ar bļitku izmērs.Ledus dažāda biezuma.Jārok!
Snipien?Mormene,bļitka vai balansieris? Rīt arī iesim pabalansēt.
Līdz divpadsmitiem ap 20 panninieku dažāda izmēra.Monstru nebija,bet patīkami.Ledus brakšķēja kā negudrs un atkal novēroju Seismētisko (vai kā tur pareizi)plātņu kustību,kad puss ezera ledus stumjas virsū otrai pusei.Iespaidīgi un tai pašā laikā pabaisi,ja esi tuvumā.
Līdz diviem padsmit dažāda izmēra asari un zemmēra līdaķele amnestēta.
Skeps.Es neesmu noķēris raudas ar dēlītēm apaugušas...tā kā...!Asari mazkustīgi un tiem piesūcas tādas pašas dēlītes,kā citreiz līdakām.
kur ir redzētas uz ašuka dēles uz raudām piekrītu.
Šodien līdz pusdienām padsmit ašuki no 100-250gr.Ledus plānāks kā Lielupē,tāpēc iespējams vairāk borēties.Kad sakacinājās ņēma zibenīgi,kaut gan apauguši ar dēlītēm!
Un shodien neviens nebija ne Spunciema ne Varkalu kanala....
Šodien Spuņupē ezera pusē pilns ar copmaņiem. Varkaļu kanālam arī viens ar vergu līdz vidum bija aizgājis.
Ezera sodien sedeja 4 veci un es. Sodien pirmo dienu vareja pajiet pa ezeru. Spunupes kanala jau kops 1 dienas veci sez bieza slani un skalda kriminalas lidakas..
Ps ezera sodien man ne copes bet nekaa rit ar jauniem spekiem jameigina bus:D
veči spuņciemā babītes ezerā sēž ka prieks, jau no otrdienas. Šodien manīju jau kādus 10 - 15 večus.
Babite ledu vel pasvaks pat varetu teikt ka nav staigajams vel. Tik cik kadus 15.m gar krastu var paiet. Del uzsnigusa sniega nesalst cauri sitie mazie minusi:(
Ps. Pa spunupes kanalu gan viss notiekas tik ar zivim ir problelma:))
es laikam rīt laidīšu pēcpusdienā lūkot ko no tās vannas var dabūt :D un ja viss okay tad 6dien ar!