atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu
OskarsB 19.03.12
Visu dienu nesēžu gan.,biju kursos.. :D Laikam fliperam taisnība par Tevi .,par 100ls nevari atļauties kātu un uz pusi lētāk pieejamu kātu arī nevajag..! :D ko tad Tu vispār kaut ko jauta.,ja Tev neko nevajag..? :D Un kāda Tev darīšana ko es daru.,es te nesēžu vislaik.,bet gan pa brīdim ielūkojos..! :D
falx 19.03.12
OskarsB tu mājas darbus jau izpildīji visu dienu pie datora sēdi! :D
falx 19.03.12
flipers: neesi kautko pārdevis un tapēc nav par ko aliņu nopirkt, tapēc slikti jūties ? :)
janis4465 19.03.12
http://www.norstream.ru/item.php?itemID=123
Ieej un paskaties. LV arī ir pieejami.
OskarsB 19.03.12
Falx > tač Berkley kāti nau dārgi.. ;) sanāk uz pusi lētāk.,kā majorcrafts.. ;)
flipers 19.03.12
Fax!Spriežot pēc taviem rakstiem,dumjš esi tu!Gribu labu kātu tvičam,dārgu negribu,bet gribu labu,iesakiet man kautko,jo es pats nezinu ko gribu,bet vispār man ir labs mitchel kāts,un man viņš patīk,bet es gribu labu par pus cenu!Bla,bla,bla.Nu kautkā tā.DDDDDD.
kristsKG 19.03.12
man likās pasmags... atsauksmes dažādas. pats dabā neesmu mēģinājis.
mar4ello25 19.03.12
Sveiki viri!Ko jus sakat par abu Vendetta Spin?
Man ka iesacejam twicha varetu deret?
kristsKG 19.03.12
Dzeerve, vakarā mājās pārbaudīšu (piemirsies), bet man liekas, ka nav, jo klasiskajam Crystal minnow nav tālmešanas sistēmu un kustīgu lodīšu. Vobleris labs un rezultatīvs, sliktākā īpašība metiena tālums, īpaši pret vēju. Man pašam vislabāk ir strādājusi 9 cm (7,5 g) versija Floating gan līdakas, gan asari. Ir šis tas dabūts uz velci, bet labāk twitch, asariem ļoti patīk ilgākas pauzes.
Dzeerve 19.03.12
yo zuri crystal minnowiem takš nebij jāgrab? kolēģis pras...
OskarsB 19.03.12
:D :D :D nu Jums intīmas sarunas.. :d
falx 19.03.12
flipers: Tev divi pirmie jāsamaina! Kur tu dumiķīt tirgū esi pīcku par 3ls redzējis? ;)
flipers 19.03.12
falx!Tev nikā viens burts par daudz.Ko var cepties?Aizej uz tirgu,paņem puļķi pa 3.ls un tvičo laimīgs!
sigi 19.03.12
Varbūt meklēt savu jauno fīderi izstādē... hmm..
jeeska 19.03.12
Būt jau bija, bet nekas īpaš. Vienīgais normālais stends bija Maveram....lēti mačkāti bija (5m 58Ls). Blomam cenas tādas ka nelabi metās. Tas gan bija pirms 2 gadiem, bet par pagājušo gadu arī neko labāku nedzirdēju.
falx 19.03.12
Nebija makšķeres?
jeeska 19.03.12
Nu nu
Pēdējo reizi ka biju, tad tāds sviests ne iztāde.
Vienīgais laivas un motorus vareja apskatīties.
Daugavzoons 19.03.12
Ķīpsalas izstāžu centrā no 30.03-01.04, kā katru gadu.
Latvijas aktīvo makšķernieku saime sadaļā “Makšķerēšana 2012” varēs atrast visu nepieciešamo, lai atjaunotu un uzlabotu savus makšķerēšanas piederumu, apģērbu un aksesuāru klāstu, kā arī iegūtu informāciju par inventāra nomu, makšķerēšanas iespējām Latvijā un ārzemēs, kā arī zivju barotavu risinājumiem zivsaimniecībām. Šeit varēs iegādāties ekskluzīvus makšķerēšanas piederumus un inventāru, profesionālo iebarošanas barību zivīm, tostarp arī specializēto barību dīķa zivīm un vēl daudzas interesantas un noderīgas lietas.
sigi 19.03.12
Kas par izstādi?
Daugavzoons 19.03.12
kristsKG - patreiz gaidu izstādi kas plānojas mēneša beigās, cerams kaut kas labs būs. Iepriekš biju vēl iemēģinājis x-twitch un džerku kātu līdz 40g.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs