lai nem pa taisno no 20kv linijas.nav ko kepaties ar transformatoriem utt.atri un vienkarsi:D:D:D
6.jūlijs 2012, 14:45 | links
rexis...labāk ar šito nejoko!!!
Kāds jauns censonis var pārprast!!!!
Pēc tam to sadegušo dvēseli nedabūsi ne ar ko no savas sirdsapziņas....
6.jūlijs 2012, 22:05 | links
Maija vidū Skrundas karjeros,viens jaunēklis(dz.1995g) nolēma paklausīties rādžiņu.Lai to "izdarītu" ,šamais uzmeta vadu uz 20kv līnijas.Uzminiet,vai šamais rādžiņu dzirdēja?
p.s.
Idiotu šai valstī,un ne tikai,pietiek!
daddy
krāsotāji laikam gan neuzlādē krāsas pilienus ;)
droši vien biji domājis pulverkrāsošanas tehnoloģiju, kad polimēra pulveris elektrostatiski tiek uzklāts uz detaļas. Un tur nu gan nav vajadzīgi nekādi lielie spriegumi, pat nerunājot par augstspriegumu. (pabrzē orgstikla gabalu pret vilnas cimdu un paskaties, cik labi tas pievelk visādus putekļus).
Spura, nepārdzīvo, viss štokos, tikai 600 kilovoltu spriegums ir īstais lai pagatavotu loloto kūpiņu.
Dūmpagales vispār nevajag, vis nokūpēs un izsutīs sekundes laikā, arī elektrība pa velti, ja dzīvi palikušie paspēs nozust pirms latenergo montieru ierašanos.
lai sanāk smeķīg ziftel
Daddy_j
Es to jautājumu uzdevu tāpēc,lai cilvēki pastāsta konkrēti.Pretējā gadijumā 20kv maiņstrāvas spriegums jūsu kūpinātavu razarvjot kebeņimateri!!!
Ar tādām lietām parasti nejoko.Kāds no zōniņiem sagribēs uzbūvēt elektrisko kūpinātavu i vspominai kak zvaļi!!!Būs tāpat kā ar tārpu lasīšanu!
domāju, ka jābūt līdzstrāvai, lai lādētas krāsas vai dūmu daļiņas ietu vienā virzienā uz objektu nevis ļurinātros šurpu turpu. Bet viņa var būt arī impulsa veida, tad to lielo spriegumu vieglāk dabūt
Internetā var pameklēt pēc frāzes "устройство электростатического копчения" vai te īss apraksts Žāvētava . Par tām elektrostatiskām žāvētavām raksta visādus brīnumus, ka auksto kūpinājumu ko jākūpina 2 dienas var dabūt gatavu par 2 stundām, tjipa kūpinās viss 90X ātrāk un koku vajag 30X mazāk.