Šobrīd par ziemas iestāšanos ir dalītas jūtas.. bet mēs jau copmaņi arī jūtam, kad tā lielā diena tuvojas.. un BUMS ar noteikti jūt.. :D es nerunāju par 21.dec :D
Gaidījāt ? tad arī saņemat :DDD izrādās , ka ziema akan atnāca negaidīti :DDDD
Ja šadi vēl putinās ceļi nebūs izbraucami jau pēc pāris stundām..
Andzus69
Izslēdziet to sniega mašinku laukā.Lausku gan prom nedzeniet.:))
Ir viebs labums- uz ezera vēl nav ledus :) Kā nākošnedēļ kniebs, tā būs ciet :) Un tad mūsējie mūspusē būs uz viļņa :))
Man vēl te daži labi par manu autiņu paņirgājās, ka ar smilšu maisu līdz jābraukā būs. Laiž kā šķūris, pašlaik nekadu lielu problēmu nesajutu!!
andzus
Gribējāt ziemu...saņemiet.:-)
Mums ar Rīgā (Rīgas pievārtē) smukas dažas lielas pārslas uzbirdina, bet sniegs nebūs jātīra...:-)
Ja šitā Rīgā sniegu sagāztu- tur dzīve toč apstātos :D Tā būtu katastrofa :D It sevišķi jau autobraucējiem. Te tā ierasta lieta :)
BET man gan tagad paveicās, ja nē būtu tā pat kā tev. Snieg jau nu zvērā, ceļinieki netiek galā, esi atstāts 2. plānā. Rīgā noteikt dzīve apstātos, atkal ziema nesagatavotus pārsteigtu!!! :)
Gunča, tici man- man arī! :D
Andzus par lāpstu un sniegu labāk nerunā man no tā prieka piedzerties gribas!!!
Brugamen, nāc palīgā! Drīz pie manis iebraukt nevarēs, jo ceļu jau laikam ātrāk pa Ziemassvētkiem netīrīs :D
Andzus dzīvo Alūksnē!!! :)
andzus69
kurā Latvijas daļā tas ir?
-4, snieg joprojām... šodien jau 3 reizes šķūrēju sniegu,izskatās ka vēlu vakarā būs jāiet šķūrēt 4to reizi.. Un naktī arī sola sniegu..
Nezinu cik jau ir piegāzts, bet liekas, ka savi 20 cm vismaz..
Rīt atkal sola sniegu..
galvenais lai tris dienas ir minusi tad jau varesu rapties virsu!
Talsi +1.5 kritas no rita +3 asvalts sak zut varetu but nakti ap 0
Nēķerat kreņķi,pēc nedēļas Vidzemē jau varēs rāpties uz ledus,Zviedros jau esam uzrāpušies...
Brālīt- mums tak nevajag to balto draņķi,ļedu vajag