Jaunie micro tech 2-10 kātiņi ir solid vai tubular tipa?
p.s.
Un vēl.DS un otvodnois ir divas dažādas lietas.Tās kopā nesaisti.
Doks
Speishl uz līdakām nevajadzētu iet ar MDž,DS vai otvodnoi.Ja nu vienīgi izmanto pavadiņu.DS sistēmai pavadiņu piekombinēt nav iespējams.Ir sistēma kā to dabūt gatavu,bet līdz ar to zanderu copes būs krietni mazāk.Līdakām atstāj voblerus,rotiņus,karotes utt.
Tāpēc, ka neredzu viņam nekādas priekšrocības pret volframu. Volframa mīnuss - skrullēšanās, 10 sekundes jāpadarbojās ar šķiltavu un problēma atrisinātu, tālāk jau viņam tas niķis nav tik izteikts.
Pamēģināju - iedvesmu nedeva, tad arī atgriezos pie sava vecā labā drauga Volframoviča. Vismaz ne šādā izpildījumā, kādā viņi ir pie mums pieejami...
andriskkk - kāpēc tik nešpetni izsakies par fleksonītu? Uz parasto džigu un otvodnoju šitā pavada man liekas gana laba (reizēm ar vienu var izstiept pat uz divām copes reizēm), uz viņu vismaz asaris sēžas. Ja līdaču nav, tad vispār lieku pliku fļuriku.
Pašā ezerā cik nu tās par bedrēm var nosaukt - pārdesmit cm padziļinājums.
Pie Putnu kalves ir divās pusēs labas vietas, starp salu un trubu ir laba vieta asaru ķeršanai - tur stipri vēlāk aizaug kā citur, turpat netālu - ļoti laba vieta ruduļu skalpēšanai, viņi tur vienmēr uzturas, bari milzīgi, tas gan tā - sportam :)
Visu var sarunāt, tikai jāgaida atkāto ūdeņu sezona :)
Krist
Jautāju, lai neuzkāptu uz grābekļa sešreiz, bet tikai, varbūt, četreiz...
Andri
Jā, par to tumši brūno varu piekrist. Tā tiešām rullē...
Vai parādīsi bedri ezerā? Man viņš vienmēr licies kā lēzenais šķīvis... Senāk, kad aktīvi bradāju, vasarā krustāmšķērsām un vēl cilpucilpām izbradāju...
Nerunāju par Bagarīti, Melnezeru un lidostas pusi. Tur jā...
:o))
Ostas akvatorijā un kanālā - standarta džigiņa sistēmai ir konkrēts atsosovičs pret jjanis aprakstīto, lai gan - ar to pavadas sistēmu daudz neinteresantāk, tas jau badīgo instruments.
Ezerā - max trīs grami, bedrēs var arī niekoties ar 4-5 gramīgiem. Seklumos izmantoju 1-2 gramus smagas čeburaškas, tur gan rēķinies, ka pa grunti nevarēsi spēlēt, nedaudz savādāka sistēma, jāvago pusūdenī, savādāk zāles darīs savu. Ezera retajās bezzāļu bedrēs jau cita pasaka dziedama.
Ejošakā krāsa - tumši brūna, gadu gaitā konkrēti izlec. Spilgākām atkal biežāk līdakas uzklūp.
Pavada - 2.5 vai 5kg izturības volframs. Flexonits nekam neder. Volframam tieksme ātri saskrullēties, bet to var novērst ar šķiltavu - uzkarsē, līdz paliek sarkans, tas jādara nostieptā stāvoklī, tad turi līdz atdziest - nedaudz nelīdzena būs, bet copei pietiek.
Pīto - 0.08 vai 0.1 - Salmo tajā diametru diapazonā ir patīkami plānas.
Vienīgo reizi kad biju Ostas akvatorijā uz džigu ķērās slikti, labāks rezultāts bija uz sistēmā savērtajiem trim āķiem ar 1' vai 1.5' spilgtām gumijām āķu galā, apakšā 10-12 gr. svins. Kanālā neesmu bijis, bet vispār pagājušā gada topā man bija salmo 2.8 vai 3' gumijas.
nekrietneli - džigs ir sasodīti aizraujoša tēma, takā labāk nelaupi to prieku un ķeries izpētei vien klāt pats. Daudz jauna un interesanta uzzināsi. neko nedos, ja uzskaitīs veselu čupu ar mānekļiem, no kuriem viena daļa nav atrodama LV veikalos. Lai izdodas :) ekspermentē - tā zivs nereti atsaucas uz pavisam interesantām formām un krāsām - skaties kādas krāsas ūdens, sīkzivju aktivitāte un veids, saule/apmācies u.t.t.t. LAI IZDODAS!!
... man ir izveidojušies savi secinājumi.
No šīs vietiņas tā lēnām, ar karotīti. Es esmu labs lasītājs - izlasu no A-Z... Var nesteidzīgi, uz pastu. Līdz pavasarim vēl laiks!
:o))
Lūdzu, biedrīši, Jūs tik vairāk parunājiet par tām gummi zifēm ! Man uztveršanas iekārtas uzregulētas uz maksimālo jūtību............
Sieks, 29.janvāris 2013, 13:17
Pārsvarā džigojot lietoju 3" gummi.Krāsojums atkarīgs no vietas un apstākļiem kādos ķeru.Izmēru nosaka veids kādā copēju-jig,otvodnoi vai DS.Pārējais paša rokās.No necilās pieredzes Liepājā man ir izveidojušies savi secinājumi.
Lūdzu, biedrīši, Jūs tik vairāk parunājiet par tām gummi zifēm ! Man uztveršanas iekārtas uzregulētas uz maksimālo jūtību............
Es kā nespeciālists lietoju dažādas gummi.Tai skaitā ari Vairis30 uzrādītās.Izmēram un krāsojumam ir nozīme pie noteiktiem apstākļiem un vietas.Tā kā neesmu Liepājas puses biežs ciemiņš,tad neko īpašu no čeburekiem piedāvāt nevaru-Kanālā 4-6gr,ostas akvatorijā pat līdz 10gr.Viss atkarīgs no straumes.:)
p.s.
Mazos čeburekus zem 4gr tur neizmantoju.Jo dziļums nosaka savas korekcijas.:)
Flakais
Cik smagas galviņas izmanto Tosmares kanālā un ezerā?
nekrietnelis, 29.janvāris 2013, 11:11
no 2 līdz 8 grami, bet ejošākās, laikam, ir 4-6 grami.
Flakais
Cik smagas galviņas izmanto Tosmares kanālā un ezerā?
Kauns man tagad! Veselas 2 kļūdas pielaidu...
:o))
Es atkal ukraiņu ekonomiku taisījos auģšāmcelt... Tu šīm cena simpātiskāka nekā Dombrovskijā! Arī uz Čeburaškām un Genām...
:O))
Man jau liekas,ka baigi svarīgs kads krāsojums viņam ir.Man strādā visi brūnganie toņi,plus zaļganie un baltie ar melnu muguru.Ari izmēram protams ir nozīme :)
Labsrīts!
Caurlasot iepriekšminēto tā arī nekur neatradu gumiju top100...
Varbūt iespējams uzzināt džiga korifeju mānekļu kastīšu saturu?
Kādas firmas, krāsas, izmēri...
Apsolos nevienam neizpļurkstēt!
:o))
nekrietnelis, 29.janvāris 2013, 10:45
Vienā no video par Bārtas sasariem es iefilmēju to gumiju (zaļa) ar ko nostrādāju rudenī ar ļoti labiem rezultātiem. Pačukstēšu, tikai nevienam nesaki - pirku Piraņjā, laikam bija zem Mikado brenda. Krāsas bija dažādas. Starp citu, var redzēt vēl vienu gumiju-slieku (tās gan ir Ebaja ķīnas produkts), bet arī ar apsveicamiem rezultātiem. Visumā strādāja arī citas gumijas, tai skaitā no dārgā gala, bet kā iesācējs sāku ar lētāko un nejūtos apdalīts...;)