Neesmu pārbaudījis, cik ilgi var stāvēt, bet ja iekšā nav mitrums, kaut kas, kas var samaitāties + vēl ieliec vakuumā, tad nevajadzētu būt problēmām ar uzglabāšanu.
caw>:)man jautājums cik ilgi var stāvēt barība ja to gatavajo pats??
Bandito,tā arī izprovēšu.
Gribētu pajautāt spečukiem,cik daudz apmēram jāpievieno melase uz 1kg barības.
vienkars, 30.maijs 2013, 22:01
Es daru tā. 1.5l pudelē 1/3 melases un pārējo ūdeni no vietas, kur copēšu. Un ar to melasūdeni iejaucu barību. Pārējo - citai reizei, jeb jau proporcijā 1:3.
Gribētu pajautāt spečukiem,cik daudz apmēram jāpievieno melase uz 1kg barības.
Piparkūku garšvielas sastāvs.
Sastāvdaļas:
40 g malta kanēļa
12,5 g maltu krustnagliņu
12,5 g maltu smaržīgo piparu
4 g maltu melno piparu
4 g malta koriandra
12 g malta muskatrieksta
4 g malta kardamona
8 g ingvera pulvera
4 g anīsa pulvera
Rezultāts:
1 x 250 ml burciņa
Man lika aizdomāties.
Ja Jums nav pieejama vajadzīgā zeme (barības atšķaidīšanai,svaram,krāsai utt.),tad celtniecības veikalos mālu maisu nopērciet.Pat jāsijā nav-kur problēma?
zemes veikalos ir, bet lētas nav, jo jāfasē, jāved u.t.t., celtniecības preču veikalos ir sausais māla pulveris, strādā ļoti labi, tikai ..... baigi saēd rokas tas māls, to savulaik lietojām ļoti daudz, bet vairāk kā balastu
ja ir iespēja glabāt zemi pagrabā, garažā vai uz balkona tad vienu reizi sasijājot 20-30 litrus, pietiks, ja ne visai sezonai, tad vismaz pusei noteikti, ikdienas copē man iziet no 3-9 kg zemes, uz 2-4 kg barības...
Par seniem laikiem Madonā, copes bodē, redzēju poļu ražojuma smilts māla maisījumu papildus iebarošanai,tādad jau arī tādas lietas ir atrodamas,ja kas!
starp citu, besii taa skraidiishana pa upmalu un kurmja rakumu mekleeshana+ ja veel sausums ir bijis tad zeme ir cieta kaa akmens. Kaada ir iespeeja iegaadaaties jau safaseetu zemi par pienjemamu cenu? Daarznieciibas bodees zeme ir pieejama tikai ar kaut kaadaam kjimikaalijaam apstraadaata, kas laikam copei nebuus tas labakais risinaajums. vazaaties pa laukiem sijaat, baazt maisaa un stiept maajaa arii nav risinaajums, jo man liekas vinja ljoti aatri saaks peleet.
Augsni vajag tik daudz, lai panāktu vēlamo efektu. Ja tas ir, lai barību padarītu tumšāku, tad liec klāt tik, cik vajag, lai tā būtu vajadzīgajā tumšumā. Tikai jāatceras, ka augsne var padarīt barību irdenu, mazāk smaržīgu.
Tas pats attiecas uz citām funkcijām - lai padarītu irdenāku, mazāk koncentrētu, smagāku. Liec tik daudz klāt, līdz sasniedz vēlamo efektu.
Tas viss jāmēģina praksē, lai "piešautu" roku. Padomi jau ir visādi, katram copmanim tie vairāk vai mazāk (dažreiz pilnīgi) atšķiras, bet galvenais atrast to veidu, kas Tev pašam šķiet vispareizākais un vislabāk strādā. :)
Jāatceras arī, ka dažādās ūdenstilpnēs, dažādos apstākļos augsnes pielietojums var atšķirties.
ok.No kurmju rakumiem nevar tikt vaļā:):)
Zemi vajag tikpat daudz cik barību??")
ja ir kurmju rakumi pieejami un siets var izbraukt "pa lēto" :)
TO zemi jau pats var dabūt vai arī tā ir jāpērk??
Atkarīgs no dažādiem apstākļiem.
Bet fīderim reti ka vajag, pietiek ka barība ir uz tumšo pusi??
Jo, izmanto tumšāku barību, jo mazāk vajag zemes??Vai arī nevajag vispār???
ediijs, 28.maijs 2013, 20:22
Zemi reti, kad liek tikai tāpēc, lai barībai iedotu citu nokrāsu. Zemei ir vairāk cita funkcija.
Jo, izmanto tumšāku barību, jo mazāk vajag zemes??Vai arī nevajag vispār???