Paldies,par info.
Uz rudens pusi domāju kaut ko nopirkt tādu.savādāk ir tikai sea fox ziemas kombinzons,septembrim domāju ka būs stipri par karstu.
Rapids ir labāks, bet nav mana izmērā, tāpēc ņēmu Scandic. ja nemaldos, tad Scandic maksāja 70, bet Rapid 90 laši. Uzraksti NG, varbūt ar viņu vari sarunāt atlaidīti :-)))))
scandic 79,95, rapid 99,95,
Un cik maksā tāds Rapid komplekts kopā ar biksēm un jaku? Neesmu rīdzinieks,un tuvākais Salmo veiķis 2st braucienā :)
pirmo diez vai atradisi. rapids, ņemot vēra nelielo cenu starpību ar scandicu, prātigāka izvēle.gale tāds planāks, labāks siltam rudenim.
Man ir Scandic. Esmu ļoti apmierināts, ugunskristības bija Usmā, pie liela vēja un lietus, krastā izbraucu saus. Vienīgais pakaļa palika drusku slapja, kad sēdēju uz slapja sola, bet to problēmu nākošo reizi atrisināju - paņēmu līdzi plēvi, bet kājās stāvot bez problēmām.

Esmu kombinezona meklējumos rudens/pavasara sezonai. Kādus apģērbus lietojat?
Pats pašlaik skatos uz Norfin pusi, gribētos uzzināt atsauksmes par modeļiem Oxygen, Gale, Scandic un Rapid.
Vai kāds nepačukstēs kurā bodē/vietā iegūlies Sea Fox Pro Crossflow viendaļīgais (zili-dzeltenais) M,L izmēra kombis uz atlaidi ? :)
TERE!
Ņemt brienamo līdz viduklim,domāju,ne prāta darbs.Lences vienmēr var nolaist ja traucē.Cik reižu nav bijis,ka nedaudz pietrūkst lai pārbristu vai "zacepu" atbrīvotu.
Esu novalkājis vairākus"elpojošos" un pāris neoprēnus.Arī dārgā gala gore-texa Simmsu un nonācis pie atziņas,ka Simms ir Simms,bet pēc 2 gadiem tā pat sākas "sulu laiks".Pēdējo paņēmu lēto galu(elpojošs) un nesūdzos.Varbūt ūzas nedaudz par kuplām,bet... .
Zābakiem(šņor),gan iesaku,naudiņas nežēlot.Jo labāks, jo ilgāk kalpos utt.
Za ribalku!
ok, paldies - paskatīšos šos brendus ar - tie ar ir salmo bodēs? Par ciparu: parasti jau gribas mazāk, bet tāpat beigās sanāk vairāk nekā plānots :D
Viss atkarīgs no cipara ko gribi tam pasākumam ziedot, ir Vision un Siera lieli šņorzābaki, bet uz vietas 48 noteikti nebūs
jā Salmo kombo ar viegliem gumijniekiem paskatīju pa akciju Iki bodē, tiesa tur lielāks izmērs par 46 nebija... un vispār tāds neesot.
svieki,
Tā kā esmu iesācējs ūdens drošo bikšu lauciņā vajag specu padomu: tātad ir doma iegādāties brienamās bikses +šņor zābakus, jo esošais "gumijnieks" ir neērts un vecs. doma ir izmantot retu reizi bradājot pa krastiem, bet gribas arī tādas lai var izmantot laivā - piem. lai nav slapja sēžamvieta , kad ūdens šlakstas laivā, līdz ar ko gribas bez lencēm - variantu līdz viduklim.Baigi siltās nevajag. iečekoju Cabels - ir varianti. Ir arī Rīgā veicis kur liela izvēle un galvenais lielas kājas - 47-48. lai var dabā apskatīt. paldies.
Bet īstenībā es pats domāju tādu ņemt. Lai arī viņš nav pārāk silts, tāds pavasarī un ziemas sākumā kāreiz arī ir vajadzīgs, priekš aukstumiem man ir siltais. Nu bet tas, ka siltā laikā tādā kostīmā ir ļoti karsti, ir tikai normāli - tas ir visu peldošo tērpu mīnuss, ta tam jābūt, kā nekā ūdensnecaurlaidīgais materiāls!
Jautājums kādam nolūkam tu kostīmu gribi pirkt, labs kostīms rudens-pavasara laivošanai, pirmajam-pēdējam ledum un citām ekstremālām darbībām, kad ir reāla iespēja ievelties ūdenī, ja skaties kā uz kostīmu copei vispār, tad ir vairāk mīnusu nekā plusu - aukstumā varētu būt vēsi, siltā laikā karsti, jo nav iespējas novilkt vai samainīt kostīma augšu, braukt mašīnā arī neērti, jo ir pa karstu :)
P.S. To es citēju no N.Grabovska atbildes. Es viņam uzprasīju par šo kostīmu Janvāra beigās!!!
Sveiki!
Kombinezons - Norfin Balsa
Kādas atsauksmes, plusi, vai mīnusi?
Varbūt kads var padalīties pieredzē?
Paldies!
Sveiks
Visu laiku domaaju par kombinzonu,un nekaadi netieku gudrs,kurš derētu.
Gribu taadu kombinzonu ,kurš "Peipii" iztur lietavas un mugura sausa visas dienas garumaa,nevis pāris stundas.
Pašlaik vecais sarkanais Norfins,.vecums dariijis savu vīles pairušas un laiks pēc jauna.
Paldies par info.
es piemēram 3ext aiztaisu iekšējo slāni bet ārējo tik pievelku. ja paskatījos un tiešām nav, kaut tas ir tas pats 3extr tik bābiešiem domāts.