Sveiki! Saprotu ka limens upe katastrofali zems, bet temperatura udenim tik vairs 5-6 gradi. Vajadzetu vedzelei klut aktivai. Nav neviens bijis kadu vakaru papeldina svina gabalu!!?
Sveiki! Saprotu ka limens upe katastrofali zems, bet temperatura udenim tik vairs 5-6 gradi. Vajadzetu vedzelei klut aktivai. Nav neviens bijis kadu vakaru papeldina svina gabalu!!?
Sveiki! Kā vīriem šķiet, pēc kādas nedēļas varētu kādu vēdzeli pa nakti mēģināt izmānīt?
copings, 2.oktobris 2015, 22:51
Ja piepildās prognozes un nākamnedēļas otrajā pusē gaisa temperatūra tā straujāk padzesēs ūdeni, tad jau viennozīmīgi var sākt provēt. Uz gruntenēm jau arī citas zivis var noķerties, galvenais, lai tik process un ticība, ka zivs būs. Ja arī sanāks aplauziens kādā reizē, iegūtā svaigā gaisa deva un to kompensēs...:)
Bartā asari dikti aktīvi, dikti patika ponton21 rotiņš, ko nesmādēja arī zaļās,mājās gan paņēmu 1 zaļo , pārējie c&r! Bet nu jau zāles sākušas migrēt pa upi!
Augšā pacēlu 3 no 5 zaļajām, asarus gan neskaitiju, bet lielakais vareja uz 350g būt ,! Ne asakas!
Šodien atkal bārta ar mj. Lielākā zivs ap 100 gramiem :D pēc tam tēmēju uz sapaliem vienu dabuju, ari bija ap 100 gramiem,cope nekada. Beigas uzseju mormišku un kacinaju baltās zivis izmērs atkal tāds ka būtu kauns rādīt kaķim. Līmenis drausmīgi zems,drīz varēs mierīgi ar čībām gar krastu brist.
Tāda sajūta ka bārtā neviens vairs necopē :D šodien 3 stundas nobridu ar mj,rezultātā čupa ar asariem visi 100 un uz augšu lielakie ap 400g,viens līdaks ap 2 kg ,zivju daudz tik ik pa laikam jauzmanas no laivotājiem
ksrocker, 9.augusts 2015, 18:10
Tiešām neesmu bijis upē kādu laiku, laikam tāpēc, ka ezers tuvāk un arī zivis ir. Bet noteikti uz augusta otro pusi piebraukāšu biežāk. Paldies par atskaiti. ;)
Tāda sajūta ka bārtā neviens vairs necopē :D šodien 3 stundas nobridu ar mj,rezultātā čupa ar asariem visi 100 un uz augšu lielakie ap 400g,viens līdaks ap 2 kg ,zivju daudz tik ik pa laikam jauzmanas no laivotājiem
Pēc kāda ilgāka pārtraukuma atkal biju pie ūdeņiem... :). Dodos iepazīt Bārtas upes posmu, kas man ir svešs. Īpaši vasarā krastiem piekļūt ir visai pagrūti, tad atliek tikai viens - kāds peldlīdzeklis. Šoreiz vairāk pozicionēju to kā izlūkgājienu. Zivju bija daudz, kaut tāds īsts bonusiņš gan netrāpījās. Pārsvarā nostrādāju ar nelielu Pontoon21 rotiņu.
Es arī sestdien upē biju no 9.00 līdz 14.00, vispār jāsaka, ka baigais klusums, ar makšķeri (ēsmā sliekas) pat sīkuļus iekārdināt bija problēma, radās iespaids, ka zivīm galīgi nav apetītes, nevarēju pacienāt pat vietējo minku, kas krastā pienāca klāt un izrādīja lielu draudzību, jo vienkārši nebija ar ko, kaut gan man ir "piešautas" dažas arī šai sezonai atbilstošas vietiņas... Neraugoties uz to, tiku arī priekš zivīm pannai - uz makšķeres 380 g asaris un daži mazāki, uz rotiņa 250 g asaris un ~ 45 cm līdacēns (apmīļots un atlaists miesās pieņemties). Tā ka zivis upē ir, jātic tik veiksmei un tam, ko dari...
Vakar pēcpusdienā no krasta ar tviču (Bassara) un MJ (Ballsist) 7 pret 6 līdaku labā. Visas līdaciņas gan zemmēriņi. Lielākais asaris ap 300g, pārējie mazāki.
Biju sestdien upē, uzveda ar laivu līdz Skunsa villai, no turienes līdz tiltam pa satrumi uz leju laidāmies. Upe dzīva, visur lēkā, dauza, mazo līdacēnu gandrīz uz katra metiena, bet ap 07:30 kā ar nazi nogrieza, copes retas. Visā kopumā labi pavadīts laiks ar UL rīkiem, bija arī pa kādam aserēnam, sapali klusēja. Sākām ap 05:00, pie tilta bijām 09:00. Beigu finālā 1 mērs un daži asari brokastīm. Zivis upē ir! Ne asakas.
P.S. paldies vīram, kas izīrē laivas un piedāvā uzvest pa upi uz augšu.
Tā nu ir - vajag tikai pazvanīt - riepas par to jau nedur, ja maliķu priekšā nezvanīsi:)))
Liepiņš 26351262, sabiedriskie Liepājas inspektori 26427709, 9213995, 27875450 un 2830889 un palīdziet labā darbā