svetkos biju upee,kur vadoties pec apsaubamas infas kadreiz dzivojusas foreles.upes krasts-amazones dzungli.pirmaas ceriigaas vietas atstaj tuksaa.paraadaas satraukums,kas par laimi nav ilgs,taals metiens un knapmers galaa.zivis ir!talak iet raitaak-ka perspektiva vieta ta zivs.izmers ok.vienigi starp katru vietu baigais gabals jaaiet.upe loti sekla un pilna akmenu.copes beigaas ar prieku secinaaju,ka neesmu redzejis nevienas pedas.besis un gandarijums baigais.2 bildes ar paspeju.
Atcerējos tādu gadījumu- 90-to gadu vidū man paziņa aizgājis upē pamakšķerēt baltās zivis. Pavasaris, ūdens līmenis pilnībā vēl nav nokrities, duļķains. Noķēra viņš foreli- tā ap gramiem 600, jāpiebilst, ka tur foreles liels retums. Iebāž viņu celofāna maisiņā, vēl 3 stundas nosēž tukšā un iet mājās. pasuc mani, lai ar lomu palielītos, foreli ielicis izlietnē. Kamēr stāsta kā viņš to noķēris, pamanu kaut kādu kustību zivs mutē- no tās lēnām čāpo laukā maza vardīte... Acīmredzot vēl nav atjēgusies no ziemas guļas. Iedomājieties, kāda cūcene viņai iznākusi- bijusi jau aprīta, bet palika dzīva...
sveiki copmani!!! kadreiz domaju ka forele ir gudraka zivs it ipasi kad Olte savos raidijumos radija lai to nokertu bez maz vai pie Upes japierapo lai zizi nokertu !!!!padzivojot ASV Colorado Stata kur Kalnu Upes un Ezari visas manas domas par foreli manijas tas drosi izskaidrojasms laikam ar to parpilnibu pie labas gribas to var nokert aiz astes kamer atpusas aiz akmens te populars ir power bait tads ka plastelins uzlipini uz aka un keras ka mailites berniba Daugava !!!bet ne visas forelu sugas ir vienkarsi nokert jo tas te ir daudz rainbow trout tas visur keras un uz jeb ko !!!! ne asakas!!!
Varbūt.Dažreiz viņas ķer visu kas kustās.Vienreiz vienai pele,citreiz-putniņš bija puncī.
Varbūt tādi patīk
![](http://www.kitamkrante.lt/portalas/images/stories/Straipsniai/ULVobleriai/01-10.jpg)
forelēm.
Paskatos- kā vīri copē... Mans copēšanas veids vienkāršs- iesviežu (ar cirvi) vizuli, un ja trāpās zivs, tad kopā ar 1,5 tonnas siekstu kopā izvelku..
Šodien uz trijām stundām tiku pacopēt, ūdenslīmenis super, pats ūdens arī ļoti tīrs ar tādu rudenīgu nokrāsu. Pie pirmajiem metriem kautkas atrāda sevi, uz aci likās ka varēja būt mērinieks, bet uz atkārtotu ņēmienu pierunājams nebija. Pēctam tikai sīkās, turklāt visulaiku tikai piebaksta, vien retā uzsēdās uz āķa, itkā jau labi, nevadzēja ķēpāties ar viņām. Drošvien kas garšīgāks par maniem vizuļiem bij pieejams. Jau uz beigām, vietā kur zinu ka jābūt lielajai, sevi atrāda vēlviena mēriniece, tjipa izlūks, bet arī šā uz atkārtotu ņēmienu nav pierunājama. Tas arī viss, katrā ziņā visatsaucīgāk tomēr ņēma Moscu 2.nr ar sudraba lapu un zaļo serdi.
Visu cieņu Igoram ,domaju kad atlaida viņu;))
Āķi, kā video var forumā iekraut?
Skaidrs,man jau tā pat,būs ar bleķiem vēlāk kādas.
Āķi, paldies, smuki. Ja godīgi, man tā foreļu MM iekš LR tāda māžošanās vien liekas. Vēlāk iekraušu youtubē vakardienas filmiņu.
:)
Nu būs jāieliek vēl,citādi jau Tevi neizkustināt uz upes pusi.
āķi, video bija iedvesmojošs - šodien forši pavilkām.
:))
nu tad jau ,viepli,es vel turos-man sogad kadi 6 braucieni bija.palasot postus liekas,ka te dazi vai katru otro dienu izbrauc.(vai iziet).
Neuzminēji,man līdz Ventai ~60km,un vakar ar es biju pludināt.