Heinolai .... MORAS nažus bet otrādi gan nevajadzētu ..... derēt der
valdiszarins, 5.februāris 2017, 16:21
Vieda vārdi :)
Heinolai .... MORAS nažus bet otrādi gan nevajadzētu ..... derēt der
Vai Heinolas naži der Noras urbim?
Oranžā Heinola(somijā ražotā), ar divām galvām - 135 un 150 mm, pārdodu par 80 EUR, darba kārtībā, 150-galva asa, 135 - jāasina.
eholotes, 31.janvāris 2017, 08:32
Loti labs piedāvājums
Oranžā Heinola(somijā ražotā), ar divām galvām - 135 un 150 mm, pārdodu par 80 EUR, darba kārtībā, 150-galva asa, 135 - jāasina.
Gan jau tūlīt atkal nobanos :) Nākamreiz paņem niku ,,mūžigais bans,,
bums, 30.janvāris 2017, 22:19
atkal čali nobloķēja:))
Gan jau tūlīt atkal nobanos :) Nākamreiz paņem niku ,,mūžigais bans,,
izskatās ka bomziks=bambis, šodien CL piereģistrējies lai turpinātu publisku citu nodiršanu:))
skaitlotajs varbut ka esi nestridos vienigais minutes divas pats pirti apdirsties vareji nestasti citiem par skaitlosanu nu nesanaks
Vai kāds nezin, kur var labi uzasināt nažus vecajam Ļeningrad urbītim? Pārdaugavā , piemēram
Janvaris, 19.janvāris 2017, 13:29
Vari atnest pie manis , Bums uzasinās , mans tel 29111932
gintsgg, 19.janvāris 2017, 13:37
Paldies, asinātājam! Šajās dienās izmēģināju,- ņem kā zvērs!
Brīvdienās bija iespeja Pepusā notestēt jauno Barnaulas urbi Tonar Iceberg EURO. Nu ko teikt, manta izdevusies uz goda, importa aizvietošanas programmas ietvaros :). Urbjas viegli, ātri un bez īpašas piepūles. Viss nostrādāts akurāti, ka nav kur piesieties, ja būtu savādāks krāsojums no pirmā skata nevarētu atšķirt no skandināvu analoga. Kas ir patīkami, komplektā nāk divi nažu komplekti, viens jau virsū uz galvas otrs kastītē, paredzēts pavasara slapjajam ledum.
Normi,ar Tavu miesas būvi,tik ar kausēšanu. Mans comrāds,savulaik,Peipī,vienu nazi bija pieskrūvējuši otrādi. Boris krievu 150mm.Ticat vai nē,urba! Skatos un brīnos,šim lunkas tādas kantīgas. Tik pusdienlaikā attapās.
Heinola urbji ir divu veidu, oranžie ar maināmo galvu ir ražoti Somijā, Heinola pilsētā, kur urbjus zem šī brenda sev ražo Salmo grupas uzņēmumi un somu uzņēmums OPM, varat pameklēt netā viņu katalogu.
savukārt Ķīnā tiek ražoti zaļie Heinola urbji ar maināmajiem nažiem un starp citu pavisam ne slikti urbji, sākumā veči pirka šos urbjus un lika MORA nažus, bet pamazām iegājās arī Heinola naži un brāķu vai sliktu atsauksmju pēdējos gados vairs nav
arī pats jau trešo gadu urbju ar 130mm zaļo urbi, tiesa to izmantoju urbjot ar akumulatora urbjmašīnu, neesmu nažus mainījis un nedarīšu to arī šosezon, viss notiekās
.. šon ieiešu papētīt, kas uz kastes rakstīts,,bet krievu saitos ta arī raksta, ka tā ir kopija no somiem, bet ražo ķīniets!
Jautājums par Heinola urbjiem - kas tie par Somijā ražotiem urbjiem, ja nav nevienas somu mājas lapas, kurās par tiem būtu kaut kas rakstīts?!?! Google izmet latviešu, krievu in citu slāvu mājas lapas...
Man sanāca vienu asmeni noslīcināt. Varbūt kādam ir kādi priekšlikumi? (es pārdodu vai nopērku iztrūkstošo)
Vai kāds nezin, kur var labi uzasināt nažus vecajam Ļeningrad urbītim? Pārdaugavā , piemēram
Janvaris, 19.janvāris 2017, 13:29
Vari atnest pie manis , Bums uzasinās , mans tel 29111932