Glupā maile,helīts virs galvas bija Kuršu jomā...
Tonis, 5.februāris 2019, 21:00
atradi atmazku.
Glupā maile,helīts virs galvas bija Kuršu jomā...
Es domāju ka te veči par copi runā , izrādās visādu hui.....
Kâ vispár var salídzinàt vìtinátu gaĺu ar kaltétu zivi
Tagad braucam nost no ezera,cope laba
Pársvará rauda,izmérs labs
A Krievijā tagad arī jauni likumi attiecībā uz copi, tā kā vīri skatās, lai neielīstu citā teritorijā.;)
Nu tauta protams, ka nav sajūsmā.
To tekstu zem video vērts palasīt.
https://www.youtube.com/watch?v=AShIbUdgXTU
M-Juniors
Šeit vīri par voblām runā nevis par "kamieļa" gaļu.:)
Jaunībā viens uzbeks vadāja sāļās siera bumbiņas no kamieļa piena. Vienu tādu siera bumbiņu varēju notiesāt izdzerot 5L bairīti. Nu dikti jau sāļas bij. Bet zupai likt klāt bij ok.
Vīri , kads var pastastit kas darās ar sniegu pepsī
Man vienreiz ar autiņu pa miglu krievijas pusē gadījās iemaukt,Tas perešikā.Attapos tik tad ,kad sāku uz ledus moskvičus un zapīšus atpazīt.Knapi paspēju atpakaļ pārmaukt,jau burāni no otrās puses brauca mani sašņorēt.Paspēju...:)
Tonis, 4.februāris 2019, 21:59
man stastiji citu versiju, kad pat helitis lidoja dzipam virs jumta. vot, plutizers. ;)
Ir recepte basturma-izcila. Meklē googlē. Bet tur ilgstošāks process, tas atmaksājas.
Tagad es daru tā, paņemu 1-2€ un veikalā jau sagrieztu noperku vītinātu gaļu (nelieli iepakojumi) , liellops vai cūkgaļa. :)) cūkgaļai speķi vari noplēst. Ja lielaks rimi vai maxima, sagriež tev uz vietas, 5-7 plānas šķēlītes i gona! :)
mjuniors
Pastāsti kā to dari. Pats neesmu provējis. Sorry, ka ne pa tēmu.
ass [05.02.19]: Laikam pie alus nemsu grauzdinus,nevis tarpainas zivis un rokas ar ta nesmird
Personīgi es no voblām pārgāju uz vītinātu gaļu. Un kā minēji rokas nesmird un sieva ar nesūdzas. Sāls devu var uzņemt arī šādi.
Ja jau grauzt vītinātu zivi, tad tikai paša ķertu un vītinātu. Jo nav garantijas tam ko mūsu "pisnesmeņi" ir iefasējuši.
ass [05.02.19]: Laikam pie alus nemsu grauzdinus,nevis tarpainas zivis un rokas ar ta nesmird
Tieši tā! :)
Laikam pie alus nemsu grauzdinus,nevis tarpainas zivis un rokas ar ta nesmird
Virzulis320 [27m]: Sveiki! Biju uz copi Laagsaaree ņēma smuka rauda. Nepatīkams pārsteigums bija tās tīrot mājās, jo diezgan daudz raudās bija Lenteņi ;(
Palasot informāciju šeit( http://laukos.la.lv/tarps-vedera-no-peipusa )nav diezko forši.Rauda pie krasta un līdz 5 metri pārsvarā ar lenteni 7,8,9,10 pikstedamas nāk ārā un tas ir bez lenteni..jo tādā dziļumā ar pilnu gūžu spiediens nelaiž tādai zivij peldēt
Jurasasaris, 4.februāris 2019, 18:37
Nipiga, asariem piezvejā bija kādas padsmit raudas, aptuveni no 7-8 m dziļuma un arī tur bija parazīti, kas nav forši. Pirmo reizi tādas zivis, agrāk ķerts daudz to raudu bet itkā viss tīrs bija. Labi vēl ka asaros nav to mošķu, vismaz nav redzēts.
snitraM, 4.februāris 2019, 19:01
Cik man zināms ka zivis ,vsmaz rauda ar lentiniem nevar tāda dzilumā nolaisties,rauda parsvarā pie krasta!
Man vienreiz ar autiņu pa miglu krievijas pusē gadījās iemaukt,Tas perešikā.Attapos tik tad ,kad sāku uz ledus moskvičus un zapīšus atpazīt.Knapi paspēju atpakaļ pārmaukt,jau burāni no otrās puses brauca mani sašņorēt.Paspēju...:)
Vēl grabinājām ar Buran.Vakarā nojūk pie mietiem.Magnēts sipās nedod dzirksti.Piebrauc robežsargi.Kraujam Buran uz kamanām,šie gan šaubās,vai pavilkšot.Tā lieta iet viss OK. Cerējām,ka mūs arī paķers uz asītes.Skuju. Pajautāja:Gde pereg,snajes?
Znaju!
Togda pistuj na pereg!
Nu i popizģiļi.
Nākošā rītā,pie mājas,klāt kā saukti.Lai aizdodot ragavas,robeža jāsprauž.Varen labas esot.
Savulaik beresjē viens slāvs tā darijās. Atbrauc līdz myms asarus slaktēt. Kā dzird ka kāds brauc tā atpakaļ uz ruslandes pusi. Kā viss nomierinās tā atkal klāt. Visu nedēļu šams tā dristoja. Nākamajā šamo vairs nemaniju.
Mani arī reiz nojūdza aiz mietiem(igauņi).Tik,kādus metrus,desmit.Domāju,brauks robežsargi,es pa fikso atpakaļ.Dīvainākais,ka tais desmit metros Krievijas pusē kā gaļas masā.Vietējie paspēja,es cerēju ka ne robiņi.Rakstīs protokolu.Saku:Kamēr rakstat pacopēšu.Sīgas kā šķilas.Neko,sakrāvu visu blāķi uz “him-dim” plašķa un vilku uz kamanām.Īsti neatceros uz cik noštrāfēja.Kaut kur,rēķnot latos, ap Ls 40,00.
P.S.
Igauņu brakiem,tais gados,ierasta lieta. Pārbrauc pār robežu,saliek tīklus.Ja dzird tuvojamies Buran,sniega mocim pa dzelzi un pāri robežai.
Iešana laba,tikai dikti neieskrienies,re ka viens pat līdz otrai pusei bij aizskrējis...Skat.BILDĒS..