badapiicka
03.07.19
tas taču(manuprāt) ir gana viegli risināms- bezsatura kašķa komentus admins dzēstu un viss, citādi pēdējā nedēļā divās te jau vairākās tēmās kaut kāda pipeļosanās panesusies
ne velti visi makšķernieki, kas ir tuvu sportam te jau vairs sen neko neraksta, ja nu šad tad iemet kādu atskaiti, bet sazinās savā starpā. Jo te tik žulti daudzi izgrūž pretī vai arī jauni tīnīši piereģistrējas un posto beztolkā.
belijs23, 3.jūlijs 2019, 20:35
Kamis007 [03.07.19]: Brencis21 [13:55]: Agrais rīts bija ,, devīgs,,. Uz kukurūzu ņem ka prieks. :)Kurā upē tad ķēri?Ezerā.
Brencis21 [03.07.19]: Agrais rīts bija ,, devīgs,,. Uz kukurūzu ņem ka prieks. :)Kurā upē tad ķēri?
Artx [03.07.19]: cope71 [0:09]: Mazo breksēnu un pliču apcelšana, protams, var būt apnīkstoša, bet tam ir arī savs pluss, fīderējot. Viens ir tas, ka cope sportiskāka, bet otrs un, manuprāt pat nozīmīgāks, ir tas, ka mums nākas daudz biežāk vilkt ārā un no jauna uzpildīt barotavu! Tādā veidā šis sportiskais pasākums izpilda ļoti labu funkciju... mēs uzklājam labu galdu lielajiem puikām. Un, ja viņi ieklīdīs, tad vis ticamāk, ka garām nepaies! Un man no pieredzes, kamēr tur apakšā ir pliči, lielo tur nav. Kā pārstāj pliči copēt, var sākt gaidīt ko interesantāku. Liels āķis un liels kumos ne vienmēr nostrādās. Es pat teiktu, ka reti kad. Tas tikai samazinās realizāciju, bet pliči tā pat viņu knakstīs!Gauja ir īpaša upe, manuprāt, brekšu ziņā. Nēsmu tur copējis. Bet tavs rakstītais tik nozīmē to, ka tur nav brekšu bari, bet gan staigā atsevišķi puikiņi un mums jādara viss lai viņš nepaiet garām. Es arī šai gadījumā darbotos tā pat, kā aprakstīju iepriekš. Intensīvi barojot, lielāka iespēja, ka pienāks vairāk par vienu, bet mazajam kumosam ir lielākas izredzes viņu piemānīt kā lielam. Noķert jau var ar dažādiem rīkiem, āķu izmēriem utt, bet ja runa ir par kopejo rezultātu, tad smalkāki rīki noteikti būs rezultatīvāki arī lielo zivju ziņā! Tā ir tāda mana pārliecība izveidojusies, no pieredzes, protams.
Un man ir dziļa pārliecība, ka mazs kumosiņš nostrādās krietni biežāk, kā lielais, jo sevišķi, ja lielie puikas ir cimperlīgi un ne visai izbadējušies!Tavs apraksts gaužām beiet kopā ar copi Gaujā, tur izvelc 2 pličus un iznāk viens kilogramīgs breksis, un tad atkal velc 3 pličus un atkal breksis vismaz uz 700 grami. Un tā Gaujā ir viiisu laiku.
cope71 [03.07.19]: Mazo breksēnu un pliču apcelšana, protams, var būt apnīkstoša, bet tam ir arī savs pluss, fīderējot. Viens ir tas, ka cope sportiskāka, bet otrs un, manuprāt pat nozīmīgāks, ir tas, ka mums nākas daudz biežāk vilkt ārā un no jauna uzpildīt barotavu! Tādā veidā šis sportiskais pasākums izpilda ļoti labu funkciju... mēs uzklājam labu galdu lielajiem puikām. Un, ja viņi ieklīdīs, tad vis ticamāk, ka garām nepaies! Un man no pieredzes, kamēr tur apakšā ir pliči, lielo tur nav. Kā pārstāj pliči copēt, var sākt gaidīt ko interesantāku. Liels āķis un liels kumos ne vienmēr nostrādās. Es pat teiktu, ka reti kad. Tas tikai samazinās realizāciju, bet pliči tā pat viņu knakstīs!Tavs apraksts gaužām beiet kopā ar copi Gaujā, tur izvelc 2 pličus un iznāk viens kilogramīgs breksis, un tad atkal velc 3 pličus un atkal breksis vismaz uz 700 grami. Un tā Gaujā ir viiisu laiku.
Un man ir dziļa pārliecība, ka mazs kumosiņš nostrādās krietni biežāk, kā lielais, jo sevišķi, ja lielie puikas ir cimperlīgi un ne visai izbadējušies!
Huseens [02.07.19]: Vēl copējot man rodas jautājums - kad ir jēga likt lielu kumosu. Jo man vienmēr liekas - mazu toč ēdīs a lielo ne vienmēr gribēs.Lielu liek kad mazie pliči apceļ, vismaz mierīgāka cope, iespēja ka sagaidīsi lielo pienākam.