delins tad jau nav nemaz tik slikti :)
atgriezhoties pie tēmas par sildītājiem, tas coleman blackcat darbojas uz propānu radās doma pieslēgt viņu pie parastā, mazā sarkanā propāna balona, varbūt sanāk labs variants?
es itkā neesmu kreilis,bet man ērtāk tomēr tīt ar kreiso.metot labā roka pie spoles un kreisā pie kāta apakšdaļas.
automeistars kā tu turi rokas kad met?
Jā,Century SP man arī interesē,nesen eBay UK ,četri Sp ar melna alumīnija spoles turētājiem,bij ielikti pa 750 anglu mārciņām,ja pareiz sapratu sūtišana bij tikai pa UK.Vienu gadu lietoti.
jonyzs,nu nezinu,it kā esu labiķis,bet lielākā daļa,kas ir labiķi, spoli tin ar kreiso roku,cik esu redzējis.Nezinu kāpēc,bet maz esu redzējis,kas to dara ar labo !Hoķi spēlēju uz abām pusēm,auto špakteli slīpēju ar abām,bet ar labo tomēr ērtāk.