atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Kaņiera ezers

buslis 01.06.20
Manuprāt tas bagātā Kaņiera zivju fenomens ir pūstoša miroņa stāvoklī. Kaut ko var noķert, bet tas ezers nežēlīgi aug ciet pateicoties galvenokārt Kormorānu populācijai. Ezers sekls un ūdens stāvošs. Kormorāni bombī zivis nost. Spoguļvirsma samazinās. Ko tur vispār var gribēt. Mamma daba internetā raksta ka viens no bagātākajiem līdaku ezeriem Latvijā. Jā varbūt 30 gadi atpakaļ. Iekšā ezerā gandrīz puse laivu bāzes laivu ar copmaņiem, bet rezultāti ļoti slikti un tā tas ir regulāri.
Davis-Di 01.06.20
Pagājušonedēļ biju ieskrējis uz vakara copi ar puiku.
Puika saskaitīja uz tablo, ka no 11.05 bija tikai 30 līdakas izvilktas. Tajā dienā uz dzīvo viens 2x pievarēja un vēl viens vienu. Pašam 2x nerealizēti kontakti uz BB.

Domāju ka ielasīt var, bet nu nekas spīdošs patreiz tur nav, kā ari citur pavasaris ir iestājies diezgan pasīvi un tikai tagad sāk atvērties.
whoops 01.06.20
Nu kas kuram labi.Katras brīvdienas ir kāds kas savelk mēru normu, tādas līdz 5 kg katru dienu kāds izvelk, bet vispār biju 03.05 bija pilns ar laivām un pats neko nedabuju, tāpat kā lielākā daļa veču, bet bija arī tādi, kam pieci mēri laivā. 1.05 gan labi daudzi veči vilka un lielās mammas vēl ar ikriem bija
KurmisZ 01.06.20
whoops [01.06.20]: Muļķības no 1.05 vaļā, tikai laivas laicīgi jāsarunā, jo brīvdienās gribētāju daudz, ja ir labs laiks
Ezerā tāpat nekā prātīga šogad nav dabujuši.
whoops 01.06.20
Muļķības no 1.05 vaļā, tikai laivas laicīgi jāsarunā, jo brīvdienās gribētāju daudz, ja ir labs laiks
bio-r 01.06.20
Pastaigājot un ejot gar bāzi bija uzraksts, ka uz covid laiku bāze slēgta, ja nemaldos..
Raiteens 31.05.20
Ir doma aizlaist uz Kaņieri,bet nevaru sazvanīt. Ir kādam info par darba laikiem un kas jazin braucot uz turieni?
Gkirsis 15.01.20
Bāze ir ciet

whoops, 15.janvāris 2020, 13:44



Paldies
whoops 15.01.20
Bāze ir ciet
karliscope 15.01.20
Vai tiešām nav vieglāk un ātrāk piezvanīt viņiem...psc
29253514
Gkirsis 15.01.20
Sveiki,

Vai Kaņierī laivu bāze ir atvērta?
Abavnieks 01.11.19

Šorīt pirmo reizi pabiju Kaņierī. Pirmajā metienā zemmērs.
Neilgi pēc tam 63 cm. Vēl viens zemmērs. Aizķērās arī breksis.
12 beidzām.
Kolēģim pa tukšo.
Ezers tīri tā neko. Jāsaprot.
janis.a 20.06.19
Šodien bijām ezerā no agra rīta līdz pusdienlaikam. Tā kā šodien atklāta 2. zona, devāmies uz to. Brauciens bija grūts, jo ezers nenormāli aizaug. Tuvāk 2. zonai vietām virs ūdens ir zāļu paklājs, kas agrāk nekad nebija redzēts. Tāpat vairākas reizes vajadzēja apstāties un tīrīt motora dzenskrūvi no zālēm, kas kā gari mati aptinās ap dzenskrūvi. Es domāju, ka pēc pāris nedēļām uz 2. zonu praktiski pat ar airiem aizpeldēt nebūs iespējams, jo viss būs zālēs. Gala rezultāts nebija iepriecinošs: nedaudz asaru, daži līdaku zemmēri (peld tālāk) un1 mēra līdaka. Zivis ezerā ir, bet šodien laika apstākļi nebija piemēroti līdaku ķeršanai (saule un pa laikam bezvējš). Žēl, ka tik skaistā ezerā drīz varēs tikai vērot putnus no skatu torņiem, jo ar laivām peldēt praktiki varēs tikai laivu bāzes tuvumā.
whoops 02.06.19
Šodien no 11.00 līdz 17.30 uz diviem 8.5 kg cepamu asaru. Lielākais 250 g, vidēji 100 g. Ļoti daudz shodu.Mikrodžigs. Bonusā paris smukas raudas, ruduļi, zemmera līdakas, tie peld tālāk.
sosalele 25.05.19
Pag kaut gan šis punkts interesants:
Laivas izmantošana makšķerēšanai ar iepriekšēji
izņemtu atļauju (priekšapmaksa par 10 iebraukšanas
taloniem)
100.00
https://www.mammadaba.lv/images/LVM_KANIERA_EZERS_CENAS_no_1.maija.pdf

Karlis_K, 25.maijs 2019, 14:54


Es kautkā tās cenas nesaprotu.
Cik darba dienās?
Karlis_K 25.05.19
Pag kaut gan šis punkts interesants:
Laivas izmantošana makšķerēšanai ar iepriekšēji
izņemtu atļauju (priekšapmaksa par 10 iebraukšanas
taloniem)
100.00
https://www.mammadaba.lv/images/LVM_KANIERA_EZERS_CENAS_no_1.maija.pdf
Karlis_K 25.05.19
Klau , Kaņierī varu braukt ar savu gumijas laivu no laivu bāzes ?

elklavs, 25.maijs 2019, 14:34


Nē, tikai ar bāzes laivām. Ja dzīvo ezera krastā, tad laikam vari saskaņot ar "Latvijas valsts meži" lai atļauj iebraukt, jo esmu savulaik redzējis kā Antiņciema galā pie Taču mājas stāv kocene.
elklavs 25.05.19
Klau , Kaņierī varu braukt ar savu gumijas laivu no laivu bāzes ?
Jokdaris 13.05.19
proasaris [12.05.19]: Kāds darba laiks laivu bāzei darba dienās?
Laivu bāzes tel nr. 29253514
proasaris 12.05.19
Kāds darba laiks laivu bāzei darba dienās?

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs