Wow. Nezināju.
Tad jau Lielupē uz trofejām ar makšķeri var necerēt...
Būs man ar jāaizbrauc kaut ko lielu nošaut.
Domaataajs [05.06.20]: A ko viņi pa tumsu grib medīt?
Poličiem pazvani, viņiem vajadzētu zināt galus.
Pa tumsu ir labākais laiks.
A ko viņi pa tumsu grib medīt?
Poličiem pazvani, viņiem vajadzētu zināt galus.
Varbūt kāds zin inspektorus no Jelgavas. Pie Staļģenes tilta 2 zemūdens mednieki taisās ūdenī.
thx, viesi! izklausās, ka, vienkāršāk un veselīgāk, būs apgūt vides sos aplikāciju ;)
Piekritu , bezjedzigs pasakums , sabiedriskai bez pašiniekiem un inspektora ir nule :( ! Vairak aizliegumu neka labuma :( !
Parocigak ar brakiem un cukmeniem cinities ar tautas metodem ;) !
plesigais, 10.novembris 2017, 16:55
Tas ir pasākums tiem, kuriem ir bijusi kāda bērnības trauma, vai jūtami neliels IQ. Citādi kaut kā jēgas šim pasākumam neredzu.
Aprunājoties ar tiem, kuriem ir šādas apliecības, visi ir teikuši, ka bez apmācības nolikt eksāmenu ir nereāli, arī ar visām apmācībām tas nav viegli. Bez tā jārēķinās ar to, ka par savu darbību ir jāatskaitās VVD.
Kurš organizē apmācības, pēdējā laikā neesmu dzirdējis, droši vien VVD pats to zina labāk.
Jautājums tiem, kuri secināja, ka nav vērts - ko Jūs taisījāties darīt?
Ja ir vēlme "spēlēt kariņu", vicinoties ar apliecību blatot vai mācīt citiem dzīvot, tad noteikti nav vērts sevi apgrūtināt.
Ja nemakšķerējat bieži, tad pietiek, ja apzināsieties, kam jāzvana vai pie iespējas apgūsiet kā telefonā uzstādīt un lietot Vides SOS.
Var arī rīkoties uz savu galvu, tikai ... tajā brīdī, ja vaktētā maluzvejnieka vietā piebrauks pie Jums policja vai VVD vai ieraudzīs tāds pats pašdarbnieks, kas cīnās ar tautas metodēm, rēķinieties, ka skaidrot kaut ko būs bezjēdzīgi.
Lielāks labums no šīs kustības būtu, ja VVD inspektori, policija vai pašvaldība iesaistītu pilnvarotās personas, diemžēl tas notiek reti. Vēl jārēķinās ar to, ka kustība balstīta uz brīvprātības principiem, tas nozīmē, ka par to nemaksā, tai skaitā nedod binokli, laivu, motoru, degvielu utt. Katrs iegulda tik, cik var atļauties. Ja arī Jums ir laiks un līdzekļi, jautājums slēpjas apstāklī, ko Jūs vēlaties atrisināt? Kas ir lielākā problēma? Tas ir, ko vēlaties darīt pēc tam, kad esi saņemsiet VVD pilnvarotās personas statusu?
Priekšrocības slēpjas apstāklī, ka VVD pilnvarotām personām ir tiesības izņemt nelikumīgos zvejas rīkus (murdus, tīklus, ūdas, nakts āķus utt.). Ir tiesības veikt noteikumu ievērošanas kontroli, tikai esot viens ieteikums, kontroli veikt divatā un kritiski, izvērtējot savu dzīves pieredzi. Savādāk beigās izrādīsies, ka būsiet vairāk pārkāpis vai pārkāpuši, nekā devuši labumu.
Piekritu , bezjedzigs pasakums , sabiedriskai bez pašiniekiem un inspektora ir nule :( ! Vairak aizliegumu neka labuma :( !
Parocigak ar brakiem un cukmeniem cinities ar tautas metodem ;) !
man ar bij doma.bet nav verts.bez zivju inspektora Tu neko nevari darit un uzsakt.vienigais ko Tu veri,ezermala kadam aizradit lai papirus nemet zeme.velti zeme nomests laiks.
Vai te ir kāds ar Sabiedriskā inspektora apliecību (vai kas nu tur pienākas)?. Interesanti uzzināt, cik sarežģīti nokārtot tos normatīvus un vispār, kādi plusi/mīnusi? Vai vispār vērts?