

bet ko tad es.mirtin sapratu tevi jau no sākuma.izejmateriāls nav slikts.pārējo taču var nokopēt no gatava izstrādājuma.

nē... man nevajag krasta zāles pļaut, man vajag ūdenī tīrīt. Ir tādas mazas tievas un īsas izkaptītis, ko pieskrūvē sačoka kātam galā. Katalogos ir, veikalos nav :D

mirtin.tā pati,ar ko zāli pļauj vai tad būs parprastu?ar fleksi ,ja pacenšās,ne tādus brīnumus vien var izdarīt.ja flekša nav ,tad metālnieki darbnīcā ne tādus brīnumus vien var izdarīt.galvenais jau noformulēt savas vēlmes.

Meklē kādu ,kurš krievu laikos meliorācijā grāvjus pļāva.Tiem vīriem bija dažādas,visus kārklus izgrieza.

Paklau vīri. Domājot par vasaru - baigi vajag copei izkapti. Ne to ko zāli pļauj, bet ūdenszāles izrausta. Vēlams abpusējo, tobiš lai ir uz viena kāta divas izkaptis uz abām pusēm. pagājušajā sezonā tā arī neatradu. Vai ir kādas idejas?

pa lēto no viņa varēja sērkokus paņemt tikai bez kastītēm .Kurpju kaste cik nemaldos bija pa rupčiku.

Es arī vienu tādu mušu ķēniņu pazinu tad kad citi siltumnīcās potēja rozes tad viņam puscūķis tur karājās braukāja tai laikā ar 24 volgu bet nu smirdēja tā viņa fazenda pēc miroņiem Kad viš uz vaļņu ielas zoobodi večiem pieveda kāpurus pie autiņa piet nevarēja.Bet kā saka nauda nesmird

Man pietiktu pus litrs dienā un pāri paliktu , varētu tās 2 trīslitrenes sakrāt un iemaukt vienā vietā , un tad skatīties kas būs .

Pa tām pārtikas krāsām;tās parasti sajauc ar to barību pa kuru viņi var brīvi ložņāt-piem.ar biezpienu.Audzēšanas paņēmienu ir ļoti daudz un citiem tas ir bizness.Dienā pastrādājot stundu-ir kas audzē 100l mēnesī tīrus tārpus.

Āķi , protams ka es to nezinu , es taču pašā sākumā pateicu ka nekad nesmu to darījis , zinu tikai tik cik te izlasīju , jā jūs visi nebūtu pastāstījuši nezinātu ne tik cik tagad zinu , jā pastāstīsi vēl ko vairāk , tad arī es zināšu vairāk . Es tomēr ceru ka man tā lieta izdosies un viss maz piebarošanai es spēšu pieaudzēt .

Tad kad viņi ieziemoti,tad viņus nekrāso.Kā jau rakstīju pa to melno plankumiņu,līdz viņš nav pazudis tie intensīvi vēl barojas un krāsojas.Tas tāpat,kā veikalā nopirktie vēl ar to plankumu ilgi nav uzglabājami-tie samērā ātri iekūņojas.Man paša ieziemotie pat maijā vēl nav iekūņojušies.

aakkis - tu esi mēģinājis ar bietēm? Nekas nesanāk... vismaz man nesanāca. Faktiski nesanāca neviens variants, kur mēģināju iekrāsot, jau gatavus kāpurus - tobiš nošķirtus no barības. Tādēļ man ir izstrādājusie spārliecība, ka var iekrāsot tikai tad, kamēr šie vēl ēd. Pārbaudīt praksē vairs nevaru, Nez vai kaimiņi saprastu, ja rīgā sāktu audzēt kāpurus. Taču cik esmu pircis iekrāsotos, tad saspiežot, uzšķēršot vai citādi traumējot - arī iekšas viņiem ir tādā pašā krāsā kā āriene.

Nezinu pa lūpenēm,bet dzeltenus baro ar vārītu olu dzeltenumu,sarkanus,liek rāpot pa sarkanajām bietēm un vispār ar pārtikas krāsvielām.Ir daudz variantu,tikai neiedomājaties savām sievietēm iztīrīt visus plauktus.Vai tad nepietiek,ka visus spīdumus mānekļos esat pārvērtuši!

Justs - barībai krāsa jāliek klāt :D Nelīdzēs, ja gataviem kaut ko piebērs klāt. Ir bijuši gadījumi :)) Ja barībā ir krāsa, šie kļūst krāsaini :D