FishMV [14.12.22]: jānotīra pašvaldībai ar savu tehniku
Nu ,tā ir Rīgas vēsturiskajā centrā.
Čoms Pērnavas ielā priecājas. Agrāk drāza, lika sodus viņam.
A tagad sniegs līdz pusdienlaikam netīrīts. Un viss čikiniekā.
Bet nu var saprast. Tehnikas un cilvēku resursi ir tādi kādi ir.
Ķīnai jau no Mao laikiem ir nokalti plāni kā iekarot Sibīriju.Kaut kā realizācija kavējas.
Bjorgvins, 14.decembris 2022, 16:39
atgūt savas teritorijas,tā būs precīzāk
Ķīnietis parēķināja, ka karš sanāks dārgāk. Pluss reputācija sadirsta pasaules acīs, sankcijas utt.
Un nolēma tupa nopirkt vēlamo teritoriju uz 50 gadiem, a tad jau redzēs.
Prātīgi.
Te bišķi par to
https://youtu.be/jzTlzH7eY_U
Bjorgvins [14.12.22]: Ķīnai jau no Mao laikiem ir nokalti plāni kā iekarot Sibīriju.Kaut kā realizācija kavējas.
Nekavējas. Viss pēc plāna.
Kur bija teikts, ka jāiekaro ar bumbām un tankiem.
Ķīnieši pa sibiriju šiverē kā pa savu kabatu.
Mežus izzāģèjuši, zivis izķēruši. Dzīvniekus kažokādās aizlaiduši.
Savas pilsētas ceļ. (hvz tik cik lielas)
Ķīnai jau no Mao laikiem ir nokalti plāni kā iekarot Sibīriju.Kaut kā realizācija kavējas.
Man sniegs jātīra pie sava privātīpašumā, bet pašvaldībai pie dirsas jo sodus neliek paši sev,,,
Batlers, 13.decembris 2022, 23:33
Es uzskatu, ka visas ietves jau agri no rīta jānotīra pašvaldībai ar savu tehniku, nevis kā kuram māju īpašniekam ienāks prātā piecelties un iznākt notīrīt 30 m ietvi, beigās sanāk posms tīrs, posms netīrs, vēl kāds posms piebārstīts ar pelniem + naglas :)), cits ar ledus kunkuļiem.
Es pat būtu ar mieru maksāt īpašuma nodokli par daži eiro lielāku lai tikai tā nauda tiktu novirzīta ielu sakopšani.
Atceroties lašu slaktiņu pirms 10 gadiem, sportisti, mellās 100 l javas vannas, džipi, tirgus, krogi, ne tikai proletariāts.
Un 5 km garumā abās pusēs stāvēs vīri un sievas ciešās rindās ķeselēm rokās. Policijas zirgu patruļas, uttutjp
usis, 13.decembris 2022, 20:31
Nu jā, proletariāts. Ja tāda ir pirmā doma kas nāk prātā, tad protams nav vērts.
Usi, tu tam kaimiņam, kas taimiņu tīkoja, pasaki - visiem tak sen zināms, ka šīm zivīm televizori netīk, tās ciena radiolas vai vismaz spīdolas. :)
Pirms gadiem kaimiņš grāvja sākumā pavasarī lika televizorus, nav tur ne šaurs ne sekls, nekas dižs nebija, tie daži pārlekušie taimiņi, uz kuriem cerēja, ne reizi.
Nu ja.Usis pareizi pieminēja to cilvēcisko faktoru. Pat ja neviena zivs pa to ceļu neies,onkas un tanruki tur stāvēs ar ķeselēm.Mentalitāte,odnako.
Doles salas grāvīti es pieminēju tikai saistībā ar varavīksnes forelītēm.Pārējais attiecas uz tiem novadgrāvjiem.Nu nederēs nekādiem zivju ceļiem. Šauri un sekli.Un neviens neatļaus nekādas aktivitātes kas varētu negatīvi ietekmēt esošo dambi.Un galvenais - nav jau vairs nekādas motivācijas to darīt.
Modzha [13.12.22]: Bjorgvin, runa nav par Doles salas strautiem.
Abpus HES dambja ir novadgrāvji, visa dambja garumā, līdz pat tas betons beidzas (abās pusēs).
Tie var kalpot kā zivju ceļi. Tik vien kā pieslēgumi HES ūdenskrātuvei jāizrok/jāizbūvē.
Un 5 km garumā abās pusēs stāvēs vīri un sievas ciešās rindās ķeselēm rokās. Policijas zirgu patruļas, uttutjp
Bjorgvin, runa nav par Doles salas strautiem.
Abpus HES dambja ir novadgrāvji, visa dambja garumā, līdz pat tas betons beidzas (abās pusēs).
Tie var kalpot kā zivju ceļi. Tik vien kā pieslēgumi HES ūdenskrātuvei jāizrok/jāizbūvē.
Hesus viņiem nojaukt, mežus necirst, rūpnīcas/industriālos objektus necelt, bet labi dzīvot padod tik. Ar tām rupnīcām traģikomiski. Kad nav rūpnīcas, tad kviec kā traki, celiet mums ka padumjajos laikos. Kad rupnīcu grib celt, tad tie paši kviecēji dara visi, lai tik to rūpnīcu neuzceltu.
kkas, 13.decembris 2022, 13:57
Tas pats ar vēja parku un gāzes termināļiem:)
Oi vīri... "paskaidrojiet, kamdēļ šāda shēma nebūtu mums izdevīga...", Mums jāiepērk klāt tikai tāds bišķis"... "Kāpēc mums jāmaksā par visaugstākā cena..."
Ja jūs sēdētu Latvenergo padomē, vai būtu akciju turētājs (Ekonomikas ministrija), tad varētu MŪSOT...
Šobrīd diemžēl esam MĒS un VIŅI... īsumā - Latvenergo rada peļņu, ko iemaksāt valsts budžetā, lai pabalstos varētu nosegt meitas uzņēmuma ST zaudējumus.
Latvenergo sadalīšana, cik atceros, bija nosacījums mūsu dalībai ES.
Lietuvai tāds nosacījums bija Ignalinas AES slēgšana...
daddy_j, 12.decembris 2022, 19:09
daddy_j
Elekroenerģijas tirgus sakropļots un bez Valsts iejaukšanās tur neiztikt.
Man kā Enefit Green mazākum akcionaram viss patīk, akcijas augošas, likvidas un patīkami svārstās varetu priecāties bet ir bet???
Dagavpilī Bizness Parka galalietotājiem tarifs 60 centi par kwH, tai pat laikā ir rūpnīcas kam fiksētais tarifs 0.05 eiri vēl 8 gadus būs.
Pa Sadales tīklu vispār kauns, personāls samazināts tik tāl ka ar zudumiem (tas ir zagšanu) nodarbojas trīs cilvēki, viens Alūksnē, viens Venspilī un viens Rīgā, plānotais klientu apmeklējums reizi 20 gados pie skaitītāju maiņas. Tad kāpēc godīgiem Lietotājiem būtu jāmaksā par augošiem zudumiem?
Mani māc bailes ka ne rasijaku raķetes sagraus mūsu energosistēmu, bet pašu ražotie spečuki.
Cienā.
kkas.Ja tavs komentārs kaut kādā veidā attiecas uz manu tekstu,tad lūdzu precizē ,kura vieta tevi iedzina depresijā.
Bjorgvins,
RHES ir dabīgais zivju ceļš abās pusēs. Tekošs ūdens cauru gadu. Nedomāju ka tur vajag ieguldīt 10mitiem milj. lai tos savienotu ar udenskrātuvi. Dambjus vispār neaiztiekot.
Savulaik tajā vienā grāvī bija foreles (mākslīgi izraktajā). No kurienes ? Pavasaros veči uz pluda vilka raudas u.c. šņagu ar pludu. Nēģi nāca augšā bariem. Kopš aiztaisīja ciet Dārziņu attekai savienojumu ar Daugavu ( tagad tur ūdenskritums ~0.5-1m) , vairs tur zivju nav.
Modzha, 13.decembris 2022, 15:37
Tādu štruntu jau var izjaukt jebkurš tajos dārziņos