KristapsS [15.01.23]: Vecās mantas,ja nu galīgi rauj uz augšu,var utilizēt.Kur problēma? Sadomazo- mocīt sevi un staigāt pa māju uz vemšanas robežas,zinot,ka šķūnī rūsē Tonars?
es laikam tiešām neesmu tik debils, lai tagad ar āmuru dauzītu pirms 3 gadiem pirktu praktiku par kuru ražotājs jau sen samaksājis. tāda dīvaina tam vidusmēra letiņam domāšana...
Nu labi,kara vaininieks ir atrasts.Bet šoreiz liksim mierā karu.Un citus pasaules konfliktus.Mums pietiek savu sūdu.Nerunāsim par plūdiem,bet konkrēti par sūdiem.Pāris dienas atpakaļ nejauši ieslēdzu TV ar pārraidi,ko vadīja žurnāliste Olga Dragiļeva.Pie galda sēdēja deputāts Dombrava, robežsargu ģenerālis,tāds šaubīgs tipiņš Nils Muižnieks un noplukusi dāmīte.Interesantas lietiņas izlīda.Tā dāmīte izrādās organizē nelegālo bēgļu plūsmu no Baltkrievijas.Un nelikumīgi lodā pa robežjoslu un velk iekšā Latvijā tos hibrīdkara dalībniekus.Un vēl murkšķ ka svētu lietu dara.Un tas pi ars Nils tik piebalso un slavē.Vismaz Dombrava malacis,pateica visu kā ir.Un ģenerālis faktus piemeta.Robiņi bija nofilmējuši kā baltkrievu robežsargi bija izzāģējuši caurumu žogā un iebāzuši vienu sprāgonīti un vienu pussprāgoni..Par sprāgoni skaidrs,a pussprāgonim kājas amputēja.Un šitā noplukusī mātīte filmēja un pi ars Nils pa visu pasauli blamēja Latviju,ka Latvija vainīga,nelaiž tos mīļumiņus iekšā.Tas ģenerālis daudz interesantu faktiņu pastāstīja.Ka baltkrievi atņem bēgļiem apavus un tad dzen pāri robežai.Visa Eiropa piedzīta ar šitiem.Regulāri nekārtības taisa.Neviena valsts vairs netiek galā.A Nils gaudo,ka Latvijai jāatceļ ārkātas stāvoklis,ka visi šitie sūdi mīļi jāuzņem.Un tas skaitās latvietis? Jā, vispasaules organizētās noziedzības bandas nauda galīgi Nilam acis aizmiglojusi.Tāds ar sūdainu koku jātriec.Vai jāietupina.Lūk kur reāls drauds Latvijas drošibai.A te daži -Grabovskis,Praktik.Atraduši baigo apdraudējumu Latvijai.
Vecās mantas,ja nu galīgi rauj uz augšu,var utilizēt.Kur problēma? Sadomazo- mocīt sevi un staigāt pa māju uz vemšanas robežas,zinot,ka šķūnī rūsē Tonars?
Angļu valoda arī neiet cauri.Un neviens nav aizliedzis nepirkt jaunas Ru ražojuma lietas.Tikai tirgotāji tāpat par viņām sen jau samaksājuši.Diez vai viss ar pēcapmaksu.
Jā,ja N.Grabovskis savos video runātu latviski,tad bijušajās PSRS valstīs,kas,noprotams ir lielākā mērķauditorija,tos skatītos vairāk un saprastu labāk!
Vēl vienu reizi un tad laikam vairs neiesaistīšos. Lietot tautības, nācijas apzīmējumu vispārinot ir nepareizi un tas ir nacisms. Ejot šādu ceļu, mēs esam zaudējuši karā paši ar sevi un esam piekāpušies pašreizējam Krievijas režīmam. Krievi nav tikai okupantu un slepkavas. Pirmskara Latvijā dzīvoja 100 000 krievu vai pat kādi 200 000. Krievi šobrīd karo Ukrainas armijā, krievi vāc ziedojumus visā pasaulē, lai palīdzētu Ukrainai, krievi sēž cietumos par pretošanos Putina režīmam. Paziņojot, ka visi krievi ir izvarotāji un slepkavas, mēs atbalstām Putina režīmu, nemaz nerunājot par krieviem visā pasaulē, kuri ir cietuši no šī režīma. Tik pat labi visi latvieši ir nacistu cūkas, dirsā līdēji un Latvija ir neizdevusies valsts. Ka jūs tas apmierina, tad turpiniet tādā pašā garā. Es kopš 2014.gada apzināti neesmu pircis nevienu Krievijā ražotu lietu un tiku izsmiets no latviešiem. Ko lai saka... Tādi tie latvieši ir.
Nu ja.Redzams,ka vainīgais krievu-ukraiņu karam ir atrasts.Tas ir Grabovskis.Man gan liekas,ka ja Grabovskis savās pārraidēs krievu valodas vietā sāktu lietot teiksim čigānu vai portugāļu valodu, situācija frontē nemainītos.Tāpat ar tiem eholotiem. Visticamāk paņēma izplatīšanai pirms kara.Nu ko tagad darīt?Kaut kā jātiek galā.Vismaz bez zaudējumiem.Kāpēc Grabovskim jākļust par svēto mocekli un jālikvidē tie gadžeti?Jums noteikti visiem viņš ir.Nu labi,tikai viens.Bet vienalga žēl.Es neesmu ne redzējis,ne dzirdējis ka kāds būtu ko likvidējis.Kad kāds iesūtīs video,kā ar āmuriņu sadauza Praktik,tad es teikšu,jā tu esi patriots.A tā jūs visi esat tikai pļūtīzeri.Redz Willy 9 gadus krievu boris pie sienas karājās.Bail iet klāt.Willy nu ieņem pāris sotaku drosmei,paņem fleksi un sazāģē mazos desas ripulīšos.Uzreiz patriotisma vilnis pārņems. Man var lāci nešūt.Man nav gadžetu.Ne krievu,ne ķīniešu,ne japāņu.Man ir cita copes filosofija. Redziet ,man savā profesionālajā darbībā nākas,kā vienu no galvenajiem darba rīkiem lietot eholotus.Man viņi ir piegriezušies.Un savā brīvajā laikā vaļaspriekā es nevēlos tos redzēt.Man galvenaisir būt dabā.Un izzināt dabas procesus pašam,bez tehnoloģijām.Vairāk paļauties uz tādām lietām,kā čujs,ņuhs un poņs. Priekš urrā patriotiem - nojauta,intuīcija un saprašana.Ja par lomiem - lomi vienmēr ir labi. Kāds noteikti ieķērksies par metrīgajām līdakām.Nāksies apbēdināt - ir arī tādas noķertas. Es viņas speciāli nevajāju,bet viņas vienalga ķeras.
Abavnieks [14.01.23]: Willy [12m]: Slaidais [36m]: rublis no šeit pirktā praktika, tonara... var pārvērsties šķembā kāda ukraiņa sirdī
meka, 13.janvāris 2023, 13:20
Precīzi un pareizi pateikts. Daļa no naudas, ko samaksājat par katru krievijā ražoto produktu nonāk krievu militārajai rūpniecībai un pēc tam okupantu raķetēm, ar kurām tiek nogalināti unkraiņu bērni. Apstājieties.Jā,tas tiesa!pilns fb ar prakt reklāmu!bik besī,ka daudzi cienījami veči staipa līdzi to krievu ..ujņu!laikam zivi nemāk noķert!Nu tā jau ar daudz ko. Visiem draudziņiem ārvalstu, copes draugiem utt. Redz - ir taču arī pareizi un normāli cilvēki Eiropā, ir kas mūs mīl un draudzējas. A pārējie, nu tie fašisti, nacisti utt. Un okupantiņi tik priecīgi berzē rokas un smaida, ka arī aiz robežas viņiem ir draugi. Tas arī ir tas pretīgākais tajā visā
Krievi,krievi!....daudziem te pilnas kastes ar krievu gadžetiem!...vārdos nesaukšu!paši zin..man krievu boris garažā pūst jau 9gadus!pretīgi klāt skarties,bet besī, ka man tāds pieder!
Civilizētu būtni no primāta un briesmoņa atšķir tikai viena būtiska lieta un tā ir līdzjūtība.
Karā arī ir vai nu viena puse, vai otra, nav pa vidu!
jegersz, 13.janvāris 2023, 23:02
Jā, protams, tikai līdzjūtība/empātija nevar būt diferencēta, tā vai nu ir vai nav. Savādāk tā ir patētiska divkosība - žēlojam un atbalstam ukraiņus ,jo viņi tak tuvu un kaimiņi un arī pašiem draudi reāli, bet pie dirsas talibi, irāņi,kurdi,sīrieši, libāņi, tutsi/hutu savstarpējais genocīds un vēl tukstošiem pasaulē notiekošu zvērību.
Tāpēc nevajag mistisku humānismu un vispārcilvēcīgas vērtības pārlieku piesaukt, vienkārši atzīstam, ka ukraiņi ir mūsu sabiedrotie un mēs esam kategoriski ieinteresēti viņu uzvarā un tiem jācenšas palīdzēt visiem iespējamiem līdzekļiem, Krievijas režīms ir ienaidnieks, kura zaudējums mums nāks par labu.
zaraza, 14.janvāris 2023, 15:10
Tā jau ir, bet to nevar vispārināti attiecināt, jo piemēram par Āfrikā notiekošajiem konfliktiem ir maz informācijas mūsu reģiona ziņās (nerunāju par BBC kur ir vesela sadaļa vai citiem globālajiem mēdijiem), cik daudz ir informācijas mūsu ziņās par badu Āfrikā, Indijā, par to bērnu izglītības iespējām Indijā, Āfrikā un tā tālāk varam turpināt ar āzijas valstīm, kur vieni slīkst nabadžībā citi ir finanšu un attīstības centri ar monarhisku diktatūru, kā piemēram Singapūra, kad tam izejam cauri varam skatīties uz Dienvidamēriku... . Tie, kas tur ir bijuši vai lasa globālās pasaules ziņas, tad tie būs informēti, bet tie kas aprobežojas ar delfi, tvnet un panorāmu nezinās neko praktiski (Piemēram, cik cilvēki zinās Kenijas un Somālijas konflikta cēloņus un spēs izvēlēties pusi?), tie kas skatās rašistu TV zinās ka Krievija noslēdza līgumu ar Kongo republiku par sadarbību kosmosa izpētes un militārisma jomā, vai ka Eritreja ir viens labs Krievijas sabiedrotais un vispār Latvijā viss ir tumsā, salst nost un visas sveces ir izpirktas.
Jeb relatīvi salīdzinot, ja sēdi Rīgā bārā, tad tev pilnīgi vienalga, ka Latgalē zaļumballē viens otram purnu šķaida, ne tu iejauksies izšķirt, ne plāksteri līmēsi uz pārsistu uzaci!
Līdz ar to tava empātija ir atkarīga no tavas informētības un uzmanības, kā tu to uztver vai nē un cik tu zini.
Willy [14.01.23]: Slaidais [36m]: rublis no šeit pirktā praktika, tonara... var pārvērsties šķembā kāda ukraiņa sirdī
meka, 13.janvāris 2023, 13:20
Precīzi un pareizi pateikts. Daļa no naudas, ko samaksājat par katru krievijā ražoto produktu nonāk krievu militārajai rūpniecībai un pēc tam okupantu raķetēm, ar kurām tiek nogalināti unkraiņu bērni. Apstājieties.Jā,tas tiesa!pilns fb ar prakt reklāmu!bik besī,ka daudzi cienījami veči staipa līdzi to krievu ..ujņu!laikam zivi nemāk noķert!
Nu tā jau ar daudz ko. Visiem draudziņiem ārvalstu, copes draugiem utt. Redz - ir taču arī pareizi un normāli cilvēki Eiropā, ir kas mūs mīl un draudzējas. A pārējie, nu tie fašisti, nacisti utt. Un okupantiņi tik priecīgi berzē rokas un smaida, ka arī aiz robežas viņiem ir draugi. Tas arī ir tas pretīgākais tajā visā
Slaidais [14.01.23]: rublis no šeit pirktā praktika, tonara... var pārvērsties šķembā kāda ukraiņa sirdī
meka, 13.janvāris 2023, 13:20
Precīzi un pareizi pateikts. Daļa no naudas, ko samaksājat par katru krievijā ražoto produktu nonāk krievu militārajai rūpniecībai un pēc tam okupantu raķetēm, ar kurām tiek nogalināti unkraiņu bērni. Apstājieties.
Jā,tas tiesa!pilns fb ar prakt reklāmu!bik besī,ka daudzi cienījami veči staipa līdzi to krievu ..ujņu!laikam zivi nemāk noķert!
rublis no šeit pirktā praktika, tonara... var pārvērsties šķembā kāda ukraiņa sirdī
meka, 13.janvāris 2023, 13:20
Precīzi un pareizi pateikts. Daļa no naudas, ko samaksājat par katru krievijā ražoto produktu nonāk krievu militārajai rūpniecībai un pēc tam okupantu raķetēm, ar kurām tiek nogalināti unkraiņu bērni. Apstājieties.
jurciks66 [29m]: "Ukrainas pilsētas šodien piedzīvoja masīvus Krievijas raķešu triecienus". Cilvēki dzīvo tumsā un aukstumā, nezinot vai sagaidīs nākamo dienu. Un šo atbalsta absolūtais vairākums krievu. Bet man te aizrāda, ka piesienos Grabsovskim, kuram nav nekādu problēmu turpināt muldēt krieviski, lai izklaidētu neliešus.Neviens tak tev vairs neaizrāda!...paņem drapi un lien migā!sapnī lielais atnāks un nogriezīs tev to mazo ..impīti!
Willy, 14.janvāris 2023, 21:27
Šodien vien Krievi iepisa raķeti daudzstāvenē, 60 bojāgājušie, 12 bērni. Bet, protams, svētā govs ir svētā govs, lai jau krieviem par prieku turpina.
jurciks66 [14.01.23]: "Ukrainas pilsētas šodien piedzīvoja masīvus Krievijas raķešu triecienus". Cilvēki dzīvo tumsā un aukstumā, nezinot vai sagaidīs nākamo dienu. Un šo atbalsta absolūtais vairākums krievu. Bet man te aizrāda, ka piesienos Grabsovskim, kuram nav nekādu problēmu turpināt muldēt krieviski, lai izklaidētu neliešus.
Neviens tak tev vairs neaizrāda!...paņem drapi un lien migā!sapnī lielais atnāks un nogriezīs tev to mazo ..impīti!
"Ukrainas pilsētas šodien piedzīvoja masīvus Krievijas raķešu triecienus". Cilvēki dzīvo tumsā un aukstumā, nezinot vai sagaidīs nākamo dienu. Un šo atbalsta absolūtais vairākums krievu. Bet man te aizrāda, ka piesienos Grabsovskim, kuram nav nekādu problēmu turpināt muldēt krieviski, lai izklaidētu neliešus.
usis [13.01.23]: uzliec kādu tingentangeli, kko par mieru, brāļutautu draudzibu
Klusums studijā!:))

Tur iesipa raķeti daudzstāvenē, vai vienalga kur, ātro rinda, šāva huila, Vāgners, geriks vai kurš tur vadonis, nē, kāds pimpizeris inženieris aprēķināja trajektoriju, kkads mehāniķis pievilka skrūvītes, kkads operators pogu, un hvz cik vēl parasto jauko vienkāršo krievu iesaistīti, nu draugi tač, mednieki labi, makšķernieki moš, utt un uzsipa pa labiem mehāniķiem,virpotajiem un citiem draugiem medniekiem, makšķerniekiem. Pirms pāris gadiem brauca ciemos koncerti, sacensības, nekā personīga...
Katru dienu nāk jaunas un jaunas ziņas par krievu veikto genocīdu Ukrainā. Tiek terorizēti iedzīvotāji un to atbalsta krievi visā pasaulē. Tas naids kāds ir krieviem (arī tiem, kas ir tepat Latvijā) pret ukraiņiem ir apbrīnojami pamatīgs.
Grabovskis - krievi ir tik jauka tauta, esmu jau tāds apolitisks, labāk, pastāstīšu krieviem par copi, lai viņiem jautrāks prāts.
Latvieši - ai, Grabovskis ir tik jauks cilvēks, tas nekas, ka izklaidē okupantus, ...
Skaidrs ka mūsu vateņi ļoti cer uz raškas uzvaru, kur nu cer, pat dzelžaini pārliecināti! Un tad mēs un visa Eiropa atkal klanīšoties varenās raškas priekšā, citādi mūs sodīšot :) Mūsdienu rašistiem ne mazāk aizmiglots skats uz nākotni kā vāciešiem pirms 80 gadiem.
kura zaudējums mums nāks par labu.
zarāzij...tīri intereses pēc...pāris piemērus par šo apgalvojumu...kas tieši !?
snipiens, 14.janvāris 2023, 15:33
Pirmkārt, drošības faktors. Ja Krievija zaudē savu militāro potenciālu un kodolieročus, sašķeļas vtml., tad mums militāra iebrukuma risks no tās puses uz ilgu laiku, ja ne uz visiem laikiem, tiek noņemts. Nu un tālāk jau tīri škurnijas ekonomiskas intereses - novājināta un zaudējusi Krievija kā jau jebkurš zaudētājs karā maksās repariācijas uzvarētājiem, Ukrainai un pastarpināti jau visai pārējai Rietumu pasaulei. A tie ir milzu resursi un jauni tirgi (Ukraina jāatjauno tak!), tranzīts un ne tikai. Un, ja Krievija nav militārs spēks, pie tam de facto Rietumu protektorātā un kontrolē (kā Japāna/Vācija pēc WWII), tad pati par sevi jau nav slikta kā noieta tirgus, resursu un darbaspēka piedēklis Eiropai. Tāļak jau pats padomā ko vēl Latvija/Eiropa no tā visa var iegūt. Bet nu tas viss ir ar dakšām pa ūdeni un nenomedīta lāča ādas dalīšana.