swordfish216 [28.03.23]: Sen tur neesmu bijis, bet pēdējās reizes kad bijām nekā dižā nebija un vienreiz pat riepas ar sprices adatu riepas pārdūrtas bija. Tikai kas tieši pie gesa sēdēja smukus līņus pavalkāja.
Latgaliešiem nav tik daudz naudas lai ar špricēm ākstīties,tā ka meklē kur pa ceļam to noķēri:))

Latgales pļavas.
Sen tur neesmu bijis, bet pēdējās reizes kad bijām nekā dižā nebija un vienreiz pat riepas ar sprices adatu riepas pārdūrtas bija. Tikai kas tieši pie gesa sēdēja smukus līņus pavalkāja.
Labdien, džentlmeņi!
Sakiet, kur Lubānas apkārtnē ir iespējams pasēdēt uz pludiņu? Vai visur ir tāds ūdenslīmenis, ka līdz pat krastam nav iespējams tikt?
Lena900, 27.marts 2023, 19:21
Gan jau ka mežā aiz Nagļu hesa Rēzeknes-Maltas kanālā, tur vienmēr agrā pavasarī varēja karūsas, karpas un citas zivis copēt.
Labdien, džentlmeņi!
Sakiet, kur Lubānas apkārtnē ir iespējams pasēdēt uz pludiņu? Vai visur ir tāds ūdenslīmenis, ka līdz pat krastam nav iespējams tikt?
Pašķidra, bet balta skaida vēl urbjo nākt
Vakar dzeki zvanija, teica ka virskarta kadi cm 7 10
Vai nu traki vai sievas no mājām ir iedzinuši. Es neparko jau nekāpt uz ledus.
Šodien braucu gar Rāznas ezeru. Lamašos redzēju 8 makšķerniekus 300m no krasta...

Pēdējās dieniņas
Baldas upē pie viesnīcas noslīka. Viņam teica plāns ledus. Muļķim prātu neieliksi. Ķeperojās un no aukstuma nosala.
A ko darīt ja prāts di... un asaka ir svarīgāka par savu dzīvi.
FishMV, 22.marts 2023, 09:27
Kā ko darīt, testamentu jāraksta.
Cieņā.
Ir atnākusi rauda niedrēs
Daugavpils, 22.marts 2023, 07:19
Uzmanīgi ar kāpšanu uz ledus, vakar facebook forumā lasīju, ka Pušas pusē viens un viens Lubānā copmanis esot noslīcis.
gincchs, 22.marts 2023, 08:26
A ko darīt ja prāts di... un asaka ir svarīgāka par savu dzīvi.
Ir atnākusi rauda niedrēs
Daugavpils, 22.marts 2023, 07:19
Uzmanīgi ar kāpšanu uz ledus, vakar facebook forumā lasīju, ka Pušas pusē viens un viens Lubānā copmanis esot noslīcis.

Ir atnākusi rauda niedrēs
Sestdien atkal pabūts Sventes ezerā, līdz 11 galīgs klusums, kaut arī eholote rādīja lokālām vietām zivtiņu visos slāņos, tā neņema dari vai jebko. Vēlāk jau palika jautrāk sagrabināju kādus 2 kg. asarāku un raudu un tiku pie sava 3 ziemas vēža. Pie viena pārbaudīju kā strādā dziļumos mans Praktik eholotes salabotais devējs, labs ir jūtība atgriezās.
Cirītī uz atklātā ezera ledus vēl tā neko, bet līčos lai gan it kā biezs, pēc sajūtām - sūc. Ja vēl saule un grādi būs, tad pavisam, tā ka man laikam līdz rudenim pietiks.
Kompanjoni bija un par vakardienu neko labu neteica - bija necope.
swordfish216 [19.03.23]: Ā un ledus uz Višķu ezera ĺoooti slikts kādi 4cm sasalušu putra pēc tam 15cm putra un tikai tad līdz 10 cm īstā ledus. Sezonu noslēdzu jo negribās kļūt par barību zivīm.
To pat grūti nosaukt par ledu sasalušais sniegs