Abavnieks [02.02.24]: Apbrīnojami :D
kadam jau vienmer kads jaapsmej! pirma reize kad braucu uz peipusu un nezinu kur info meklet!
kretins123 [02.02.24]: Sveiki! Rit doma ir braukt uz peipusa ezeru uz saurumu beresje makskeret ka tur ir ar ledus biezumu? Beresje laiz virsu uz ledus?
Laiž, sīkāka informācija :
https://www.politsei.ee/ru/sostoyanie-lda
Sveiki! Rit doma ir braukt uz peipusa ezeru uz saurumu beresje makskeret ka tur ir ar ledus biezumu? Beresje laiz virsu uz ledus?
Virzulis320 [02.02.24]: Sveiki! Doma rīt uz Rjapinu braukt, kā tur ar ledu un vai laiž virsū? Pēc kartes izskatās viss ok, bet kā ir realitātē varbūt kāds šodin ir bijis?
Ledus ideāls, uziešana arī laba.
Sveiki! Doma rīt uz Rjapinu braukt, kā tur ar ledu un vai laiž virsū? Pēc kartes izskatās viss ok, bet kā ir realitātē varbūt kāds šodin ir bijis?
No šodienas (02.02.), šaurums ir ciet ar tehniku un pret Mehikormu vispār aizliegts atrasties uz ledus.
Virzulis320 [01.02.24]: Labvakar! Sakiet lūdzu, kur varu izlasīt makšķerēšanas noteikumus Peipusā? No kura līdz kuram datumam var ķert Līdakas/ Zandartus?
Un kar var apskatīt ledus biezumu uz Peipusa esera.
Par ledu es skatos te
https://www.politsei.ee/et/jaeaeolud
Labvakar! Sakiet lūdzu, kur varu izlasīt makšķerēšanas noteikumus Peipusā? No kura līdz kuram datumam var ķert Līdakas/ Zandartus?
Un kar var apskatīt ledus biezumu uz Peipusa esera.
Dzabars [01.02.24]: Kungi, kāds var lūdzu padalīties ar kontaktiem kur var palikt pa nakti, vēlams, Kodavere, Kallaste? Un var arī ievest ezerā.
Uzraksti privāti, pateikšu.
Kungi, kāds var lūdzu padalīties ar kontaktiem kur var palikt pa nakti, vēlams, Kodavere, Kallaste? Un var arī ievest ezerā.
Ievērojiet,kartē aizliegtās,vietas.Straumes pēc ,vietām ledus plāns.Mērapallu noslīcis copmanis ar sniega suni,kaut apkārt ledus ap pus metru.
Straume arī ta stiprāka ta vājāka baroju 3-4m augstāk!ehelotē zivis patstāvīgi 6h deeper chirp+2 alingī tik 40% no baterijas nosēda pie temperatūras +1 +2
29.01 rapina 2-2,5 km dziļums 5,2-4,8 seklāk un dziļāt tikaj smalkā rauda! šajos dzilumos pieklājīgā rauda 250g-400g +arī smalkā no 9- 14 4cilvēku kompānijā no 10-17kg mums pietika notināmies! Lidz tumsaj domāju varēja visus 30 pieskaldīt !! Piezvejā brekšu bērni tos atpakaļ tiem izmērs peipusā
Forši ierēcu krievi mūsējiem kuri tur aizmaldījušies uzliek sodu un laiž mājās Krievs kurš aizmaldījies /it kā/prasa igauņiem aizsardzību .....un mājās negrib
bums, 29.janvāris 2024, 20:20
Vispār, lai arī smieklīgi, bet īstenībā ļoti skarbi, jo ļoti iespējams pavēste, piespiedu aizvešana uz kara komsiriātu un rezultāts triecienvienība frontes pirmajā līnijā.
Forši ierēcu krievi mūsējiem kuri tur aizmaldījušies uzliek sodu un laiž mājās Krievs kurš aizmaldījies /it kā/prasa igauņiem aizsardzību .....un mājās negrib
Kalastusinfo.ee Pensionāriem un invalīdiem,kā arī represētām personām- bezmaksas.
Agrāk nevajadzēja,pensionāra un personas apliecība un viss. Vajag ieskatīties viņu portālā.