Ja ar kapariem problēmas izmantoju mizgraužus ,bet pirms tam nedaudz apstrādāju .Labi lomi arī bijuši uz nakteni .Citreiz vimbas vietā naktī paķer pa kādai vēdzelei.Cik saprotu pašlaik runa iet par gruntenēm.Uz pludināšanu ir cita paika un cita tehnika.Ventā /ja atrod bedrīti / ar pludināšanu var gūt reizēm XXX labākus lomus.
ņem uz pučoku bet kaparu lietoju lai atsijātu citu zivju copi raudas ašuki U.TT Mērķzivs ir Vimba
nu labi,bet vimba uz slieku nenjem?
Visi vaboļu kārtas kustoņi savu veģetācijas periodu pavada zemē tārpu un pēc tam kūniņu veidā
Nevienam tauriņu dzimtas pārstāvim veģetācija nenotiek zemē
Tādēļ mizgrauži maijvaboles u.tt 87 sugu vaboles šo vaboļu kāpurus arī jūs lasat kas tās par vabolēm nezinu
jo ķeru tikai uz maijvaboles kāpuru .UN fiss !! :DDDD
Lauka maijvabole ir vaboļu kārtas Coleoptera plākšņtaustekļaiņu dzimtas Scarabaidae pārstāve. Šīs dzimtas vaboļu izmēri variē plašās robežās. Tai ir raksturīgi asimetriskas vālītes veida galvas taustekļi, kas sastāv no plākšņveidā paplašinātiem posmiem. No tiem arī ir cēlies dzimtas latviskais nosaukums. Kukaiņu priekškājas ir racējtipa, pigīdijs (vēdera pēdejais posms) nav apsegts. Šajā dzimtā zināmas vairāk kā 20 000 sugas, no tām Latvijā ir sastopamas 87.
tas tev gulbi par tauriņiem ?tauriņš un vabole
Pēcāk ielikšu kapara bildi,pāris vēl mašīnā jābūt.
Uz kreveti ķerot ir varbūtība ,ka var paķert taimešoks
parasti gan izmantoju barībai pārbaudītas vērtības. :DDDDDDDDD
paldies bums, bet viņi jau reizēm gadās baigi lielie. Kura izmēra āki tad Tu lieto vimbojot????????
Maijvaboļu kāpurs ir ļoti līdzīgs kapariem, tikai ar melnu "astes" galu.Kapariem nav melnuma astē.Rokot kaparus bieži izrok arī maijvaboļu kāpurus,ja gribi dabūt vimbu uz šī tārpa,jānorauj melnais gals, citādāk copes nebūs , to es pēc pieredzes.
ja,riba ne mjaso..maijvabole nav taurinsh:))))))))))))))))))))
Fruktiņi 1983 gadā uz Vimbām nebija nekādi ierobežojumi . Pat tagad no 4 diennakšu copes es atvedu 20 vimbas OFICIAĻNO.
vai nav kādam tā kapara bilde, ko iemest?
norix,tad mees taisaam iznjeemumus..tipa,ja neesi tiklinieks,tad var parkaapt noteikumus zivju skaitam:)))))))))))))))))
Es viņus lasu pie sevis Usmā tārpu komposta kaudzē ja būs ieaugušies tad jau pietiks pavasara copei .Pirmajā vimbu izgājienā švaki -3 vimbeles Vēl ūdens par duļķainu un straume par lielu nāk arī visāda draza un zāles Domāju nākošo piegājienu uzreiz pēc lieldienām vai pat tajās.
Vairis30- jā kapars tauriņa kāpurs, parasti atrodams aizlaistās ganībās, kur vairākus gadus netiek pļauta zāle, netiek lietota ķīmija, arī vecos ābeļdārzos var mēģināt, bet švakāki rezultāti.Kaparu sāku lietot copei pirms pāris gadiem, atmaksājas (morāli) smagā rakšana, vienmēr pie 5-cām tiksi.Runāju ar veciem copmaņiem,viņu pieredze rāda ,ka vimba ir nakts zivs,pa nakti pieskalda 40-50 gb,es viņus nenosodu, pensija maza, vīri piepelnās , ka tik ar makšķeri, nav ar tīkliem, tīkliniekus gan ziepēs.
Kapars ir maivaboļu kāpurs krš mīt 3-4 gadu vecās zāģu skaidās pie skudru pūžņa dienvidu puses Vecā pārdegušā kompostā Vislabāk likt uz āķa vispirms izspiežot melno sulu kura atrodās vēdera apakšā Tad viņš paliek drusku ļerpataināks ,bet vimbai tāds patīk.Kad uz viņiem ķeru pirmo reizi -jaunībā nme;no suslu neizspiedu un copju nebija kaut kā netīšām liekot uz āķa tā susla izspiedās tad jau arī skola bija rokās Triju dienu un nakšu copē Ventā man bija 58 vimbas Tie bija laiki kad zivis bija un ierobežojumu nebija .Vienīgais klīda runas ,ka uz kaparu ķert nedrīkst jo to meklējot izposta skudru pūžnus
Garnele ir ari laba esma un ieteiktu garneli mikseet ar citiem kustoniem, tad paties sanaak labs kumos vimbai
"kapars" ir kautkādatur tauriņa kāpurs. Balts ar brūnu galvu, līdz 3cm garumā un 0.5cm diametrā. Rokams ne visur, bet var provēt kādā pamestā ābeļdārzā, darbs sūri grūts.
Ja jau kāds pateiktu, tad jau zinātu ko darīt, bet te jau visi kā pārtizāņi klusē