es beru aukstā ūdenī, ļauju uzvārīties, tad burtiski 1 min pavāru, nokāšu stipri pacietus un maisiņā iekšā. pēc kāda laika viņi ir atmiekšķējušies un vaigi elastīgie un labie.
Es makaronus vāru berot tos verdošā ūdenī un tad pusi no laika un gatavs. NG bēra aukstā ūdenī, kāda atšķirība?
Es savējo makaronu (perversi skan :D)(radziņu) varēju arī veselu uzmaukt uz plata āķa, viņš tāds stingrs un nejūk ārā, Vienīgi ka ilgāk par pusstundu ūdenī mērcē, tad gan paliek mīksts.
dzams
Ta variantu var būt bezgala - varbūt ir kā Tu teici, varbūt kur neņēma mazās tās vienkārši negribēja to kas āķa galā, varbūt tur apakšā bij līdaka, varbūt kur bij lielie brekši tie jau kādu laiku tur tusējās un mazo nebij vispār, ekspermentē un rezultāti neizpaliks
Ja laiks paliks vēsāks, domāju ka pietiks ar to pašu cūk kombikormu.
Piemērs ne no tiem labākajiem, bet man šķūnītī stāv graudu maisi un cūku kombikorma maisi. Žurkas stiepj projām tikai cūku kombikormu, tā teikt muhu neabmanišh.
sienaazis - tas ir par daudz... krietni par daudz... Iz manas pieredzes - katru dienu pāris kilogramu barības vienā vietā ir pieteikami, lai pēc nedēļas breksis konkrētajā vietā vismaz pienāktu paostīt, kas šodien tiek piedāvāts :DDDD
Bebrs: Bet kā izskaidrot, ka mazās vispār neņēma tur kur piebarots ar melasi, bet vietā kur nebija iebarots mazie nemitīgi raustīja? Iespējams, nejaušība, bet laikam ar vienu reizi nepietiks, lai izdarītu secinājumu! ;)
dzams
Ar breksi ir tā ka pienāk lielais tad mazais pamūk malā. Tāpēc nevar apgalvot ka mazās zivis melese neinteresē, vienkārši uz melasi iespējams lielās pienāk ātrāk un mazās padzen prom
Cerot uz temperatūras pazemināšanos ar šodienu sāku otro piegājienu brekšu piesiešanai.
Pirmā tūre bija maija pēdējā un jūnija pirmā nedēļa, toreiz sākums bija pat ļoti daudzsološs, nobeigums ar visu siešanu bija pa tukšo.
Katru vakaru kungiem vienā vietā tiks iebērts ap 10 litriem cūku kombikorma, pēc div dien arī iedos ko garšīgāku, ta jau manīs vai ap ceturtdienu, piektdienu kas prātīgs sāks ņemt.
Pluss pa kameras spraugu ielūrēs, vai šie nāk uz vakariņām vai ne :)
mirtins: Hmm man Buļļupe tieši melases piejaukums radīja secinājumu, ka mazajām nevisai viņš tīk! Pirms tam maisīju Bruda L. Breksis + Salmo Fīders, mazie tirināja nemitīgi, nākamajā reizē tika piemaisīta melase un copes maz bet kad ņem, tad jau patīkams izmēriņš! Blakus iemetu pludu bez barošanas un plicēni un raudas nelika mieru! Tapēc laikam katra diena ir savādāka un atliek vein eksperimentēt!
Tieši par to filmu neesmu meklējis video,bet viņiem ir tik daudz to filmu un video,baigi līdzīgie,ka paiet laiks kamēr lai savu saglabāto datu bāzi pārskatītu.Skatos jau daudz,ne jau tikai tos kuri ir Youtube ieliktie.
Jannkkelis - tev tur nevis barība sanāks, bet klīsteris. No mannas var uztaisīt smuku mīklu balto zivju copēšanai, bet auzu pārslas liek klāt barībai, kā līmi. Lai no produktiem, ko lieto cilvēks uzturā uztaisītu labu barību, vajag ļoti daudz visu ko.... un beigās sanāk dārgāk nekā gatavā barība. Vienkāršākais veids ir taisīt putru - piemēram no putraimiem (man patīk kukurūza), ļoti labi strādā prosa. Taču jebkurai putrai, ja neesi nolēmis sabojhāt copesvietu, vajag irdinātāju. Neko lētāku un efektīvāku par saulespuķu spraukumiem, neesmu redzējis. Taču tos cilvēks neēd... tā ka ... piedod... nevaru palīdzēt.
sweiki ;) es gribeju prasiit vai sada bariiba deretu priekss breksiem,
iepakojums auzu parslas, viens iepakojums manna. un 1 vai 2 pacina kanelis.
Ja kautkas ir pa daudz vai pa maz ludzu pasakiet kads kurss zina. bet velams tadus produktus ko pasi lietojam partika. :)