atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu
Karlis_K 30.12.19
Man ir vesela varza nirēji pazīstami, viņi savu mūžu Gaujā nav līduši un to nedarīs, jo redzamība tur ir nekāda.
irseejs, 30.decembris 2019, 21:47


Gaujā redzamiba nekāda? :) Pēdējos gadus, īpaši septembrī, mēdz būt visai zems līmenis un ūdens kā asara, pat līdz 2m var gultni redzēt. Daugava pat tuvu nestāv pēc dzidrības, Salaca ar. Saprotams ka pēc lietus kādu laiku būs duļķis.
Es nirējus Gaujā esmu novērojis 4 reizes, tas dienas laikā. Kas naktī varu tikai iedomaties.
addd 30.12.19
Te visi anonīmie tik lielīgi un kareivīgi, likumu nebaidās pārkāpt. Sak' man pie kājas, ko gribu, to daru. Diemžēl, lielākā daļa šeit tādu. Komunisti jūs par tādiem izaudzinājuši, esat cienīgi viņu mantinieki. Visu par velti, bez kārtības, bez likuma. Tikai ņemt un grābt, neko nedodot pretī. Kādas licences? Labāk zaglīgi, pa krūmiem, slēpjoties pašiem un slēpjot zivis. Pretīgi!
Esmu n-tās reizes bijis Zviedrijā un Somijā, dažas arī Novēģijā. Tur praktiski katrā upē un ezerā vajadzīga licence, un visi tās pērk, pat nedomājot, ka iespēja satikt inspektoru ir mazāka, nekā satikt lāci. Jāpērk, un viss. Zivju tur ir nesalīdzināmi vairāk, nekā pie mums. Jo tur ir kārtība un likums. Bet jūs, komunisti un viņu pēcteči, esat nožēlojami, ktm!
Esmu abām rokām par licencētu makšķerēšanu ne tikai Gaujā, bet arī citās upēs un ezeros Latvijā.
Laimīgu Jauno gadu godīgiem makšķerniekiem!

Kuha, 30.decembris 2019, 21:13


Godātie licencētās makšķerēšanas piekritēji, Jums ir visas iespējas makšķerēt Latvijas makšķerēšanas paradīzes ūdenstilpnēs.

https://www.epakalpojumi.lv/Services/LOMS/Default.aspx

Personīgi es, izvēlēšos citas vietas, lai Jums netraucētu.

Cieņā.
BrunoL 30.12.19
Njā. Redzu, ka Josifs ar Ādolfu nav velti pūlējušies iznīcinot labāko latvju genofondu. Ka tik kāda priekšā rāpus, tik ne paši.
Dakter, nejau giab būs tas Laimes lācis, bet gan cer pačakarēt līdzpilsoņus, paplūkt vieglu kāpostu, radīt sev un tuvu stāvošajiem tīkamu nodarbi.
Vismaz neesmu tik naivs un saprotu, ka šādas biedrības nav finansiāli spējīgas īstenot Latvijas mērogā globālus projektus.
irseejs 30.12.19
raihs [30.12.19]: irseejs [23m]: Nav Gaujā nekādu nirēju, tie ir slima sunīša murgi. Viņi vienu nirēju ir noķēruši pēdejos piecos gados. Kaut kādu amatieri. Man ir vesela varza nirēji pazīstami, viņi savu mūžu Gaujā nav līduši un to nedarīs, jo redzamība tur ir nekāda.

Tāda Daugava nirējam ir 10x iekārojamāka par Gauju, pietam tur tas ir legāli.Murgs esi tu, bet nirēju nenoķeršana nenozīmē viņu neesamību. Pagājušajā gadā redzamība bija lieliska. Pēc iesaistīto aprēķiniem izšauti 6000-1000 taimiņu.
Woow! Tas gan ir cipars. Nopirksta izzidāt? A cik Salacā makšķernieki izslanija pagajusogad?
urmaas 30.12.19
:) cik gadi jau pagājuši! :)
dakterp 30.12.19
dakterp [3m]: dakterp
Tu man ielēji?

urmaas, 30.decembris 2019, 22:00
Vienreiz jā, un ar to pietika...С етого момента по подробней!

raihs, 30.decembris 2019, 22:06

Bija tāds sviests, pacopēt kopā, ziemā, Alūksnes pusē.
apelsins 30.12.19
raihs [30.12.19]: Nirējus praktiski nevar noķert- viņiem tak vienkarši sagribējies romantiski papeldēties nakts tumšumā! Ieroči zem ūdens,nošautās zivis arī... Tā sacīt, gali ūdenī... Vienīgais risinājums, kā jau teicu- peldēšanās aizliegums no 1.09.,ar milzīgu sodu. Kas, grūti izbīdīt?
Juglas ezeraa un te Lielupee maniiju, ka kaap laukaa maks 30 m no auto un pie tam peld ar led lampaam
raihs 30.12.19
dakterp [30.12.19]: dakterp
Tu man ielēji?

urmaas, 30.decembris 2019, 22:00
Vienreiz jā, un ar to pietika...
С етого момента по подробней!
urmaas 30.12.19
raihs [30.12.19]: Nirējus praktiski nevar noķert- viņiem tak vienkarši sagribējies romantiski papeldēties nakts tumšumā! Ieroči zem ūdens,nošautās zivis arī... Tā sacīt, gali ūdenī... Vienīgais risinājums, kā jau teicu- peldēšanās aizliegums no 1.09.,ar milzīgu sodu. Kas, grūti izbīdīt?
Diemžēl tāda ir realitāte.
dakterp 30.12.19
dakterp
Tu man ielēji?

urmaas, 30.decembris 2019, 22:00

Vienreiz jā, un ar to pietika...
raihs 30.12.19
Nirējus praktiski nevar noķert- viņiem tak vienkarši sagribējies romantiski papeldēties nakts tumšumā! Ieroči zem ūdens,nošautās zivis arī... Tā sacīt, gali ūdenī... Vienīgais risinājums, kā jau teicu- peldēšanās aizliegums no 1.09.,ar milzīgu sodu. Kas, grūti izbīdīt?
BrunoL 30.12.19
Nirēji Gaujā darbojas! Pirms rudens lietavām ūdens dzidrs kā asara.
urmaas 30.12.19
dakterp
Tu man ielēji?
BrunoL 30.12.19
Iesaku padomāt un būt lepniem, mēs esam priviliģētā situācijā pret vecajām Vakareiropas valstīm! Mums, visiem iedzīvotāju slāņiem,pagaidām daļa ūdeņu, brīvi pieejami. Nepieļausim, ka daži indivīdi savtīgos nolūkos mēģina mums to liegt un ierobežot mūsu tiesības!
dakterp 30.12.19
Kuha, cepuri nost, malacis :)
urmass, aizej salāpies, pirms ko spriedelē.
Aizturēt, drīkst arī Pašvaldības policists, uz kuru arī tiks spiests akcents, šajā gadījumā...
Pārējiem " neticīgajiem ", priecājaties, ka netika ieviests klasiskais Nor variants - uz katriem 500-1000 metriem , ne vairāk kā četri (retos gadījumos 6/8 makškernieki) dienā.
Laimīgu Jauno gadu!
urmaas 30.12.19
raihs [30.12.19]: irseejs [8m]: Nav Gaujā nekādu nirēju, tie ir slima sunīša murgi. Viņi vienu nirēju ir noķēruši pēdejos piecos gados. Kaut kādu amatieri. Man ir vesela varza nirēji pazīstami, viņi savu mūžu Gaujā nav līduši un to nedarīs, jo redzamība tur ir nekāda.

Tāda Daugava nirējam ir 10x iekārojamāka par Gauju, pietam tur tas ir legāli.Murgs esi tu, bet nirēju nenoķeršana nenozīmē viņu neesamību. Pagājušajā gadā redzamība bija lieliska. Pēc iesaistīto aprēķiniem izšauti 6000-1000 taimiņu.
Tātad tas ir tikai kontroles trūkums.
vienkars 30.12.19
raihs,Tur nu tev ir 99% taisnība,
vienkars 30.12.19
irseejs,Nu tad tev maza informacija ka uz lašu laiku Gaujā maz nirēju kas šauj raibos.
raihs 30.12.19
irseejs [30.12.19]: Nav Gaujā nekādu nirēju, tie ir slima sunīša murgi. Viņi vienu nirēju ir noķēruši pēdejos piecos gados. Kaut kādu amatieri. Man ir vesela varza nirēji pazīstami, viņi savu mūžu Gaujā nav līduši un to nedarīs, jo redzamība tur ir nekāda.

Tāda Daugava nirējam ir 10x iekārojamāka par Gauju, pietam tur tas ir legāli.
Murgs esi tu, bet nirēju nenoķeršana nenozīmē viņu neesamību. Pagājušajā gadā redzamība bija lieliska. Pēc iesaistīto aprēķiniem izšauti 6000-1000 taimiņu.
urmaas 30.12.19
BrunoL [30.12.19]: Vai tad neesat sapratuši, ka VVD tiek apzināti degradēts un veicināta kontroles mazspēja. Ne cilvēkresursu, ne tehniskais nodrošinājums.
Uzdevu šo jautājumu giabistiem gan šeit, gan ģīmjgrāmatā. Gandrīz par meli nosauca!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs