atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu
_paa_ 05.04.14
Shorīt uz reiz pēc 6iem, biju pie upes Virešu rajona cerībā uz kādu vimbu. Sametu fīderus uz apmēram pēc pusstundas pirmā smuka vimaba krastā. Cerēju ka nu tik sāksies, bet tā ar izrādijās vienīgā mēra vimba :( Vēl nokēru 3 pavisam mazas vimbiņas, vienu smuku raudu un vienu nelielu sapalēnu. Ļoti daudz tukšas copes, laikam mazās raudiņas plosijās, bet piecirst viņas nekādi neizdevās. Domaju ka ar pludi varētu kārtīgi raudiņas paķert. Vimba paņēma uz tīģergarneli+baltie. Domaju ka pēc kādām divām nedēļām tas pasākums varētu būt jautrāks.
gahans 05.04.14
Šodien aizbraucām piknikā pie gaujas starp Cēsīm un Valmieru, pie reizes man ar draugu pa 2 copītēm.
Kopa pa kādām 3H uz diviem ne Vimbu ne copes.
Vel stabili nedēļas divas ir laikam jāpagaida tad var mēģināt nopietnāk pasēdēt. :)

Ren4ix, 5.aprīlis 2014, 18:03

pasam ne copes,apjautajos ciinju biedriem,tiesi tas pats.Cesu puse Gauja ka izmirusi.
Ren4ix 05.04.14
Šodien aizbraucām piknikā pie gaujas starp Cēsīm un Valmieru, pie reizes man ar draugu pa 2 copītēm.
Kopa pa kādām 3H uz diviem ne Vimbu ne copes.
Vel stabili nedēļas divas ir laikam jāpagaida tad var mēģināt nopietnāk pasēdēt. :)
Kalns, kuraa vietaa seedi? Man doma ari pecpusdienaa starteet. Kaa ar limeni un dulki?
Kalns111 05.04.14
Skatos, ka stunda ar kautko pagājusi un nav tik taki kā te dažs labs žēlojās.. Pašlaik rezultāts 2:0 manā labā!! Divas copes - abas realizētas. Uz āķa slieka ar balto. Tas viss pirms Cēsīm :)
Kalns111 05.04.14
Skaists rīts ar "nelielu salniņu" -7' un vimbu gaidīšanas svētki var sākties! Ceram..
powerpro 04.04.14
Šodien Gaujā pie Cēsīs uz diviem nevienas copes.
Eu kur jums ir tas dzidrais uudens, shodien braucu paari tiltam vireshos, tur tak kafija. Ritdien proveeshu pie adaziem. Kalendaariitis saka ka driiz taakaa vajadzeetu saakties...
kaupo 04.04.14
Aizskrēju līdz upei. Vasaras līmenis, ūdens skaidrs, bet copes nav. Jāgaida siltākas dienas, tad jau viss notiks.
Vilnis62 04.04.14
Es jau arī biju tīri vai sapriecājies, bet nā ni. Izrādījās, ka jauniešiem vnk. ir brīva diena un vēlme uz relaxu pie ūdeņiem.
tapirs-n 04.04.14
Vilnis62- un es jau ceréju ieraugot tavu komentáru,ka bùs. Jau párciláju domás kur viss stáv. Bet pédejas rindas atgrieza realitáte. Bet nákamo nedél bùs jámegina,noz pat japadodas pa straumi pretì vinám :)
Vilnis62 04.04.14
Vakar skatos, ka viens copes indikators(mašina gaujmalā) stāv tā kā par ilgu. Vēl svētdien tās pazuda jau pēc stundas, divām. Gāju izlūkos. Pie upes bariņš jauniešu, divas gruntenes upē. Zivju sačoks tukšs guļ blakus. Pa stundām četrām, piecām tikai divi piesitieni, a mož i zāles. Vimba pie Paideru hesa vēl nav.
Ech, laimīgie ventinieki un lielupnieki, kam tā zive jau ir....
stilets 04.04.14
Ūdens ir ok, zivis viltīgas, bet ir, ja māk paņemt... ja grib copēt brīvdienās, tad pie upes jābūt ne vēlāk kā 5, tad mosh kadu vietu dabusi!!!
Trapers 03.04.14
Liels līmenis un dulkainis! redzeju veči velk pličus, pa retam vimba. pagaidis ap 1-2 nedelas cope bus ok!
cukurs1978 02.04.14
Kāds var pateikt, kāds ir Gaujā ūdens līmenis Ādažu rajonā?
Rozish 01.04.14
Oj,biki pataalu! vel kads var pateikt?
Rozish 01.04.14
Paldies! :)
sivens 01.04.14
Rozinsh
Brauc uz Jaunpiebalgu tur baigi labi šogad ņēm mans rekords šogad 8.6kg ķencis.pie paša hesa 3 zivis dienā garantētas.
Rozish 01.04.14
Gribētu sestdien aizbraukt copet gauja lasis, vai adaži,carnikava vai cita vieta gauja ir lasis? velams riga centrs lidz gauja 60 km
cojs 01.04.14
pie tilta

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs