pajautā NG, vai palasi viņa atbildes- gan atradīsi.
man vairāk interesēja jūsu viedoklis par to vai 1kg sensas breksis atsver 2kg salmo breksi ja jau ir 2x dargaks tad ta butu jabūt bet kā ir praksē?
Katram sava pieredze,Salmo ir lētāka un pārsvarā jau kaut ko vēl piešpricē klāt.Bet atceries;ēsmai jābūt garšīgākai par barību!
nu paldies!
a pieņemam, ka man jau ir 2kg salmo breksis, no kā būtu lielāka jēga, no tā, ka vēl paņemšu 2kg salmo (breksis, rauda vai unversālā) jeb, ja es nopirktu 1kg sensas breksim?
aakkis - tād tā arī raksti uzreiz, ka baltos ;)
Es parasti lieku 3 vai 4, un, protams, mazais griezulītis un nekas nevērpjās.
Sensas tavas nosauktās maksā~2.5Ls 1kg.Katrā veikalā savādāk.
tāpat vērpsies. Savērptu pavadiņu jānomaina uz jaunu, lai nesanāktu ziepes, un siešanai jāizvēlas svaigas auklas, ne viss nocenotās ar atlaidi
palīdziet!
man vajag zināt, cik aptuveni maksā šīs barības, lai zinātu, ar kādu summu rēķināties!
sensas bremes 3000
sensas gros gardons 3000
un kkāda sensas feeder barība, ja tāda ir, tad cik maksā?
runa ir par barībām kilo pakās!
paldies! :)
kola
ja pavadiņu siesi pie mikro-virpulīša, nekas nevērpsies.
Man trīs arī vērpj pavadiņu (fiderim) :)))
Mats radās, jo boilu nevarēja uzlikt uz āķā. Boila radās, lai varētu ilgi gaidīt karpu un atšūtu visas pārējās zivis. Nesarežgī copi :))))) Vienīgais gadījums, kad, cik zinu, lieto līdzīgu sistēmu ir uz vēdzelēm ar sīku ķīsi. Ķīsi aizkabina ar ļoti mazu āķīti, kas īsā pavadiņā piesiets lielam āķim. Rezults - ķīsis praktiski mūžīgi dzīvs.
kilka;
Viens gudrais raksta,ja uzliek divus baltos tārpus,tad šie savērpjot pavadiņu,ja 3 tad nē.
Cik reizes dursi āķi cauri? Lai nekļūdītos, pieliec pusīti klāt, tad derēs abi varianti ;)
Austrumu gudrajiem-cik tārpu jāliek uz āķa,pāra skaitlis,vai nepāra?
Nu tas reiz ir glamūrīgi - brekšiem aspirīnu :)))
Vismaz bračkas izvelk bez galvas sāpēm :))
Savukārt nenoķertās bračkenes vakarā večiem nevar teikt, ka galva sāp :DD
aakkis - nu man tikai rodas priekštats, ka tu runā teorētiskas lietas par kaut kādām teorijām. Lielā dziļumā es makšķerēju un līdz gruntij barotava nav tukša. To elementāri var regulāt ar barības saspiešanu. Samīci vairāk, izskalosies lēnāk. Samīci mazāk, izskalosies vairāk. Es sākumā barību iemīcu stipri. Ja nāk laukā pilna, iemīcu brīvāk, līdz panāku to stadiju, kas man nepieciešama.
mirtins
esmu ņēmies ar tām tabletēm, bet pārliecinošus efektu neesmu novērojis. It kā tieši tā šņākšana un tie burbulīši piesaista zivis. It kā :))). Pareizi sagatavota barība jau pati izšķīst 30 sek laikā.
Man par veidiem neskaidrojiet,jautājums bija pavisam cits-Vai kāds ķer brekšus uz mata?
mirtins;
Es nesaku ka vajag,katram savs.Lielupē viens,stāvošā ūdenī pavisam cits un lielā dziļumā jau tava barotava līdz gruntij ir tukša.Un uz mata liek pat slieku pušķīti!
aakkis
foto redzamās barotavas izmanto tā saucamajam Method- Feeder. tas jau attiecas vairāk uz karpu makšķerēšanu, uzstampā uz barotavas riktīgu kunkuli iebarojamā, iemet, un vari tusēt.
Active- feeder un Method- feeder ir divas dažādas lietas.Var teikt, ka Method- feeder ir visparastākā gruntene, uz kuras var ķert arī brekšus. You- tube ir dadz par šīm lietām redzams.
aakkis - priekš kam? :DDD es uzskatu ka tās visas ir izvirtības. Kādēļ man vajag šipučku, ja varu normālā barotavā ieķopsēt irdenu barību,kas pati izskalojas :D