No savas pieredzes (rudens sezona, parasti Ventā) varu pateikt to, ka daudz labāka cope uz bļitku asarim ir, laižoties ar nenoenkurotu laivu, problēma tikai tā, ka vajag pēc iespējas rāmāku laiku. Sēžot "uz enkura", cope parasti ir stipri švakāka. Vienu otru reizi no laivas esmu savilcis pat ļoti labi, ir jau diezgan interesanti ar mazo kātiņu no 3 un vairāk metru dziļuma "savākt" 200+ strīpaini...
var ašukiem uzmest enkuru uz galvas un copēt,ne vienmēr viņi par to jūtas apvainojušies,var atvilkt bariņu līdz laivai ar spini un pēc tam piebeigt ar bļitku,var laisties pa vējam ar parašūtu vai garā enkura šnorē.izvēle ir tavā ziņā.
Izlasiju visu tēmu, bet neatradu par asaru bļitkošanu no laivas. Arī youtube viens krievu video tikai izlec. Varbūt padalieties ar info kas un kā notiek šeit noteikti ir kāds kas pieprot šo štellīti.
Nez, mani maac pardomas divainas....
Lai nestaipiitu divus kaatus, ka asarim, ta lidakai... kaa buutu ja uz pasmagu pludu kas tur samera mazu raudu lidakai..... ar karabiiniiti pamainiitu pavadinju ar mazaku akji asarim.
Vai asarim tas nebuutu biski pa smagu uz copes briidi, un vis nenjemtu tad pretsvaru uz pludu.
It ka jau buutu erti, viens kaats, bett.... kaa tas buutu dziive ??
Spriēžot pēc sest un svētd piedzīvotā, baigi smuki sadalījušies pa augumiem.
Konkrēti vietā kur pats ķēru abas dienas, reti kurš bija zem 400 gr, savukārt vienā citā vietā bija līdz 300 gr.
Vispār tajā posmā nostājies asaris ļoti parupjš, interesanti, ka daudzi brauc garām un pat nenojauš par to klātūtni, jo mānekļus tie ignorē, bet kā iemet dzīvo, 3 sek un galā.
ņēma visu, ieskaitot mega pličus, protams lielāks asaris uzreiz.
Sveiki. Jau kādu laiku melerācijas akā, sētā esmu ielicis no 2 divlitrīgajām pudelēm uztaisītu murdiņu, lai pētītu, kas caur to iet.. Aka pa zemi aiziet līdz melerācijas grāvim. Parasti iekšā ir 3-4 kazragi, bet šodien bija liels pārsteigums. Tāds, 3 cm asarītis. Kā viņš tur ticis, un vai ir vērts iet uz grāvi, kurš ir 50 cm plats, 30 cm dziļš, meklēt kādu lielāku ohuņu?