atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Spoles

kuldiga12 04.08.17
Ieteikums.Salīmē ar epoksītu uztiņ virsū resnu diegu 1-2.5mm biezumā diega krāsu pielago spolei tad to piesucina ar superlīmi lai veido lūzuma vietai apkārt kārtiņu tad drosībai vel nolako lako biezā kārtā itkā vajedzētu turēt:) ja spole toešām mīļa un jaunu negribas.
dev 03.08.17
Nepērciet Mistrall Tanago
dziivniex 26.07.17
durixxxx [26.07.17]: Par Ultegra. Kur atšķirība HGFB un FB?
hgfb
hight gear front break
Krishs_KG 26.07.17
Par Ultegra. Kur atšķirība HGFB un FB?

durixxxx, 26.jūlijs 2017, 21:00


HG ir ar ātro pārnesumu.
durixxxx 26.07.17
Hmmm un cena ar tikai nedaudz augstāka.
durixxxx 26.07.17
Par Ultegra. Kur atšķirība HGFB un FB?
waffenss88 26.07.17
Paldies par info waffenss88.
Man te skatoties raidījumus acīs iekrita, ka tiek izmantota Team Salmo Vantage 2000 spole.
Vai kādam ir pieredze ar to un ko vispār domājat par šo spoli? Cena tai nav kosmiska, bet nav arī maza.

durixxxx, 26.jūlijs 2017, 18:56


Cik man ir bijusi darīšana ar salmo spolēm,,tad nav man viņām ticības it īpašī ja runa ieta par smalkmehāniku,šaubas māc vai nebūtu problēmu,ņēm šīmani kvai to pašu jauno ultegru 2000 izmēra,,,bēdu nezināsi...... nav k eksperimentēt.. .:)
durixxxx 26.07.17
Paldies par info waffenss88.
Man te skatoties raidījumus acīs iekrita, ka tiek izmantota Team Salmo Vantage 2000 spole.
Vai kādam ir pieredze ar to un ko vispār domājat par šo spoli? Cena tai nav kosmiska, bet nav arī maza.
waffenss88 26.07.17
Varbūt kāds var pateikt kādu vārdu par šo spoli? Kādas atsauksmes? Varbūt kāds ir izmantojis.Kā sadzīvo ar smalkajām auklām? Pateicos jau iepriekš.

http://lukass.lv/turisms/makskeresana/spoles/bezinerces/bezinerces-spole-chell-mag-pro-extreme-2000-1239784?p=15216

durixxxx, 24.jūlijs 2017, 12:32

Pats ar šo spoli tieši šo modeli tikai 500 izmēra nomakšķerēju vienu sezonu,,bez problēmām tiek galā pat ar vissmalkāko japošku,,nevinas cilpas!
1.kāŗt tur tā cena ir krietni pāŗsīlēta uz doto brīdi ne vairāķ par 150 e par to spoli var prasīt
2.pēc sezonas man tā spole vairs normāli negriežās,nezinu,kas viņu nobendēja vrb tas ka spiningoju entās stundas ar mazajiem krenkiem,bet spole ir nelietojama!
Mans ieteikums nečakarējies ar to mitchelu labāķ paņem kkkādu šīmani pa tiem 200 eurikiem,būs stabilāka tā spole...!
snitraM 26.07.17
Daiwa Ninja man no pirmās dienas ļurkājas un sitas kasete tinot, kā uzliek roteri vai citu kam drusku lielāka pretestība kā gumijai. Nepatīkama sajūta uz roku, tā kā sitas kaut kas? Tā jābūt? Ar citām spolēm arī lētajām tādi brīnumi nav bijuši.

Gabors, 26.jūlijs 2017, 17:41


Tā tam ir jābūt, Ninja kā nekā, īsts ķīnīzers. Bet vispār pie tādiem efektiem jāgriežas pie pārdevēja. Man 2000 izmērs nokalpoja sezonu, tagad rokturim ir pamatīga lufte un pati spole ir ļoti skaļa palikusi, pat grūti noraksturot to skaņu ātri izdarot straujus apgriezienus. Gaita jaunai bija super - bet izļurkājās negaidīti fiksi. Tiesa viņa nogāja daudz un var būt ka rudens jigs 16-20 gr viņai izrādījās pa daudz.
Gabors 26.07.17
Daiwa Ninja man no pirmās dienas ļurkājas un sitas kasete tinot, kā uzliek roteri vai citu kam drusku lielāka pretestība kā gumijai. Nepatīkama sajūta uz roku, tā kā sitas kaut kas? Tā jābūt? Ar citām spolēm arī lētajām tādi brīnumi nav bijuši.
durixxxx 24.07.17
Paldies, ņemšu vērā ieteikumu. Savādāk te tik daudz lasot var apmaldīties viedokļu"mežā". Un nopirkt kaut ko tādu un pēc tam šķendēties ar negribētos.
Ne asakas.
Krishs_KG 24.07.17
Runa iet par džigu/mikrodžigu.

durixxxx, 24.jūlijs 2017, 14:17


Par tādu cenu, kā tevis norādītajā saitē sanāk Daiwa Ballistic vai Daiwa Caldia, izmērs atkarībā no paša gaumes. Ja vairāk mikro, tad es teiktu, ka 2000. izmērs, ja vairāk tomēr 10-12g un lielākas zivis, tad 2500.
durixxxx 24.07.17
Runa iet par džigu/mikrodžigu.
Krishs_KG 24.07.17
Varbūt kāds var pateikt kādu vārdu par šo spoli? Kādas atsauksmes? Varbūt kāds ir izmantojis.Kā sadzīvo ar smalkajām auklām? Pateicos jau iepriekš.

http://lukass.lv/turisms/makskeresana/spoles/bezinerces/bezinerces-spole-chell-mag-pro-extreme-2000-1239784?p=15216

durixxxx, 24.jūlijs 2017, 12:32


Ja paskatīsies atpakaļ (vai caur meklētāju) atsauksmes gan jau atradīsi gana. Mag-Pro Extreme sērija bija gana OK, mazie izmēri ar smalkajām auklām tika galā normāli. Par tādu cenu es tomēr skatītos lielā divnieka virzienā (ja precīzāk - jāsaprot kādam mērķim meklē).

Un galvenais - apskaties šo modeli dzīvē pirms pērc. Šai spolei 2000. izmērs būs milzīgs - kāds 4000. izmērs pēc Daiwa. Jautājums par smalkajiem diegiem neiet kopā ar izmēru.
durixxxx 24.07.17
Varbūt kāds var pateikt kādu vārdu par šo spoli? Kādas atsauksmes? Varbūt kāds ir izmantojis.Kā sadzīvo ar smalkajām auklām? Pateicos jau iepriekš.

http://lukass.lv/turisms/makskeresana/spoles/bezinerces/bezinerces-spole-chell-mag-pro-extreme-2000-1239784?p=15216
Man ir neķītra doma ņemt tomēr 2500 sahara - kurai attiecīgi vismaz pēc parametriem kas doti e boatā - 0.16-150/0.18-120/0.20-95 - nekādu bekingu nevajadzētu, jo plānoju tikai pīto turēt virsū..

Pieteka, 11.jūlijs 2017, 20:56

Nu jā ,arī labs variants ar seklo kaseti,nav ko ņemties tad ar bekinga tīšanu vismaz:)++
Pieteka 11.07.17
Man ir neķītra doma ņemt tomēr 2500 sahara - kurai attiecīgi vismaz pēc parametriem kas doti e boatā - 0.16-150/0.18-120/0.20-95 - nekādu bekingu nevajadzētu, jo plānoju tikai pīto turēt virsū..
Sahara laba,pats paņēmu 3000 izmēru pāris dienas atpakaļ.Tagad jau dažās copēs tika mēģināta.Nu labi,varbūt,kad palietos tad būs labāk novērtējama šī spole.Spolei gan nav rezerves kasetes,kas noderētu,lai varētu uztīt pīto auklu ar bekingu,tieši tāpēc nedaudz ir precīzāk jātrāpa uz bekinga tinuma daudzuma.Bet tā spole ok,tvičam,gumijām būs ļoti ok.Priekš manis kā copmaņa,kam nav liela copes pieredze,patiks,kā strādā.Jau sākumā tā šķiet tāda piesaistoša,jo dizains samērā pievilciīgs,līdzīgs kā dārgā gala spolēm.Ninja man arī ir,domāju un tā arī daudzi raksta,ka tā labāk būs paredzēta džiga,dropšota spiningiem,nevis lielo maiļu tvičam.Man ir Ninja 2500 A,kuru lietoju vidējam džigam(ap 5-7 g).
shaiba 11.07.17
shaiba [11.07.17]: Pieteka [16:30]: http://eboat.lv/lv/makskeresanai/spoles/shimano/sahara

Kura ir ar seklo? C3000FI; C3000HGFI; C3000DHFIJa nekļudos, tad 2500 HGSFI
Tb 3000 HGSFI

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs