atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Spoles

celms 11.09.14
Tik tikko pats nopirku Caldia 14 - 2004 izmēru priekš mikro.

Links - Spied šeit.

Sarunāju vēl ar tiem japāņiem mazāku deklarēto ciparu. Šitie ir elastīgi čaļi, teica ka var pat mazāk par 50 - 40$ uzrādīt.
rupucis64 11.09.14
Kaadas ir atsauksmes par Daiwa Caldia 14. Un kur to var iegaadaaties?
Varbuut kaads var ieteikt labu spoli (forelju spiningoshanai) izmantojot tievas auklas.
coperis14 28.08.14
Ko varat pastaastit par surf master helios spoli?
Nicknice 24.08.14
Nicknice, tieši tā.. lociņa atvēršanai Exage 1000FD spolei ir 2 stāvokļi: 1. Atver lociņu, bet kad sāk tīt spoli, tas aiztaisās (kā jau vairumam spoļu), 2. kad lociņš ir atvērts, vēl pašu lociņu var atlocīt "nedabiskā veidā" vēl tālāk un tad spoles tīšana nav iespējama. Pārbaidīju shimano Ultegra 3000 spoli un tai tādas "fīčas" nav.

Domāju, ka ar 1.lociņa atvēršanas stavokli vajadzētu pietikt, lai spiningotu, bet man bieži aizkrīt lociņš metienā ciet (lociņa atspere nomainīta uz cietāku).. nākamajā copē izmēģināšu to atlocīt līdz par 2.stāvoklim un redzēs, kas notiks..

PS Būtu jauki, ja te kāds no eboat vai cits eksperts nokomentētu par šo sistēmu un vai atlocīšana līdz 2.stadijai tiešām ir tā domāts un nav spoles laušana..

sigi, 24.augusts 2014, 12:31

sapratu beidzot sistēmu. tā viena vietu, kur lociņu nolocīt nevar, ir domāta lai sistu lociņu ciet kad sāk ietīt, ja palicis vaļā.

aernos spolei lociņš tāpat uzvedās. rarenium vēl nepakustināju, bet pieņemu, ka nekas savādāks tur nebūs.
duksis 24.08.14
Paldies par to pašu!
jjanis 24.08.14
Zauber man ir pašam, viņš man patīk, lai lietots diezgan maz, pēc traumas (neveiksmīgs kritiens uz betona grīdu) bija ilgstošā remontā. Kad viņš parādījās pārdošanā, tad no daudziem bija ļoti laba atsauksmes.
Par pārējiem modeļiem neko nezinu.
duksis 24.08.14
jjānis -SLAM, ZAUBER, ARCTICA, OASYS utt.
vobleris 24.08.14
kapec tiesi sis modelis ,pataustiju un iepatikas gaita un dubultrokturis.tvicam, dzerkam un dzigam lietoju tikai multiplikatorus , tapec ari patik ,laikam ieradums.
vobleris 24.08.14
to jjanis , runa iet tiesi par so modeli ,paldies par komentu
jjanis 24.08.14
vobleris, nojaušu ka tu skaties uz Abu Garcia Cardinal 500i SDH.
Pēc aprakstiem šķiet ka laba, bet kā ir dabā, grūti pateikt un īpaši ar tievajām auklām.
Abu Soron 4000 un Cardina 704 pīto auklu tin ļoti labi, bet tievākas par 0.15 īpaši neesmu lietojis.
jjanis 24.08.14
Ryobi Excia 2000 lietoju vairāk par pieci gadi, agrāk tvičam, pēdējos gadus 3-4 džigam. Pagaidām pretenziju nav. Pirms gadiem nopirku uz akciju Ryobi Excia 1000, nedaudz modificēts modelis, rokturis ka tagad visām spolēm (vecajai atlokāms), un viens trūkums - bremzes "skrūve" nepaslēpjas kasetē līdz galam, tāpēc pēc iemetiena gadās ka tievā aukla aptinās apkārt "skrūvei".
Ryobi Zuber - pretenziju nav.
Kastors 24.08.14
duksis.
Ir lietošanā trīs Ryobi spoles , no tām viena Applause2000.
Lietoju jau četrus gadus.Bēdu nezinu.. :) !
jjanis 24.08.14
vobleris, duksis
Ja jūs tiešam gribat saņemt kādu komentāru, tad vismaz papūlaties ierakstīt konkrētu modeli.
duksis 24.08.14
Kāda pieredze ar Ryobi spolēm 50- 70 eiriku robežā?
sigi 24.08.14
Nicknice, tieši tā.. lociņa atvēršanai Exage 1000FD spolei ir 2 stāvokļi: 1. Atver lociņu, bet kad sāk tīt spoli, tas aiztaisās (kā jau vairumam spoļu), 2. kad lociņš ir atvērts, vēl pašu lociņu var atlocīt "nedabiskā veidā" vēl tālāk un tad spoles tīšana nav iespējama. Pārbaidīju shimano Ultegra 3000 spoli un tai tādas "fīčas" nav.

Domāju, ka ar 1.lociņa atvēršanas stavokli vajadzētu pietikt, lai spiningotu, bet man bieži aizkrīt lociņš metienā ciet (lociņa atspere nomainīta uz cietāku).. nākamajā copē izmēģināšu to atlocīt līdz par 2.stāvoklim un redzēs, kas notiks..

PS Būtu jauki, ja te kāds no eboat vai cits eksperts nokomentētu par šo sistēmu un vai atlocīšana līdz 2.stadijai tiešām ir tā domāts un nav spoles laušana..
Nicknice 24.08.14
Nicknice, vēlreiz palasīju Tavu komentu par lociņu.. un izmēģināju savu.. ir tā, ka lociņu var normāli atvērt (kā visām spolēm), bet tad vēl ir iespēja atvērt pašu lociņu vēl atsevišķi.. izskatās, ka notiek lociņa lauzšana, taču droši vien tas ir tas par ko runā.. tādā veidā iespējams tas nostiprinās vairāk un nekrīt metienā ciet.. Šī ir unikāla sistēma tikai Exage spolēm?

Pat iedomājies nebiju par šādu iespeju.. arī par exage pieejamos video par to nebija nekas teikts..

sigi, 23.augusts 2014, 16:15

Es neesmu drošs ka es sapratu ko tu domā ar lociņa laušanu. Tas par ko es runāju ir viegli atkārtojams, atver spolei lociņu un griez ar roku to riņķī, redzēsi ka nevar pilnu apli uztaisīt (uzdurās tai vietai, kur lociņu nevar pilnvērtīgi atvērt).

Vai tā ir citām spolēm, nezinu. Man vēl ir Rarenium 3000, pie nākamās copes pamēģināšu.
Nicknice 24.08.14
Kā salabot spoles lociņu, lai tas ideāli kristu ciet lidz galam? Jo bieži vien tagad ir tā, ka iemet un aiztaisas viņš bet ne līdz galam, paliek tā mazliet pusratā.
Salmo spole, lētais gals 35eiro. Itkā pērkot teica, lai saglabāju čeku vismaz šo sezonu, ja nu kautaks notiek. Bet man tādu lietu labos, jeb pat nav vērts vest mainīt?

Cesinieks, 23.augusts 2014, 19:02

var mēģināt mainīt atsperi lociņam, vai tas būs garantijā nezinu gan.
vobleris 24.08.14
gribetos dzirdet vel kada viedokli, paldies.
kristsKG 23.08.14
ja dubultrokturis, tad laikam runaajam par dazhaadaam spoleem. es par it kaa Japan Model.
kristsKG 23.08.14
vobleris - tie modeļi ir vairāki - STX2000S; SX2000S-C; S2000... sen neesmu lietojis Abu un pagaidām starp spinninga spoleem neplaanoju to dariit. Nav pieredze ar šo modeli, bet es to neizvēlētos priekš mdž kaut vai dēļ lielā svara - 260-265 gr. Tādā svarā jau ir labas jaudīgās spoles twitcha un smagā džiga tehnikām. Pluss - kompakta kasete, nevajag backingu nedz ar PE 0.4, nedz PE 0.6. Tik nesaprotama ir spoles svara attiecība pret auklas ietilpību. Drag force ir liels priekš klasiskā mdž, iespējams par to tiek maksāts ar svaru, bet jau jaudīgākām tehnikām dragforce ir zem vidējā. Bet katram savs...

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs