atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Spoles

bums 28.03.14



Man ir tikai šādas
OskarsB 28.03.14
akmens> Nu ne jau japāņu twinam tur kasetes ir! :D
akmens 27.03.14
dzhams,uz Tērbatas ielas tur kur Matīsa tirgus ir copes lietu veikals,šinī veikalā bija ļoti liela izvēle rezerves kasetēm tai skaitā Twiniem.
hecs7 27.03.14
nu ebays man nav svešs - reāli 80-90$, bet nu nav manam twinam! Skatos jau teju pus gadu un nav tādu variantu :/

dzhams, 27.marts 2014, 20:48

Uzprasi Bumam, varbūt ka ir kāda aizķērusies.
dzhams 27.03.14
nu ebays man nav svešs - reāli 80-90$, bet nu nav manam twinam! Skatos jau teju pus gadu un nav tādu variantu :/
OskarsB 27.03.14
Uzsūtīt noteikti var,bet veinīgais ka maksā viņa arī bez maz vai pus twina vērtē.. :)
derexx 27.03.14
Dzams pajauta fishermans viņš droši var uzsūtīt.
dzhams 27.03.14
Varbūt kāds zin vai ir kādas iespējas dabūt 11' twinpoweram 3000c paplidus kasesti???? ........, jo 1 kasete tā ir vien štruntīg padarīšan!
rio. 26.03.14
Nu nabaga Fluxss, izskatās, ka atkal kāds Latvijas veikalnieks ir apvainojis... Paskaties sev zem deguna un visu atradīsi: http://www.fishbon.lv/site/products/series/view/lv/abu-garcia-ambassadeur-black-max

FishBon, 22.marts 2014, 00:22

Nu paldies tev! Es šādas lapas iekš LV nezinu, visādus Fishbone eboat utt kamer te nepamanu tape ar nezinu bet rekur beidzot ir saits, kas daudz maz realitātei par rpeci prasa, nevis x2 kā visur citur pieņemts par veciem draņķiem!
Cepuri nost! Paldies!

P.S. Zinu ka nav īstā sadaļa bet maybe kāds zin kādu saitu, kur var samērā braucamu 2vietīgu laivu paņemt lidz kādiem 250EUR? Plānots doties 3 dienu braucienā ar laivām, gribas pašam savu!

Fluxss, 24.marts 2014, 10:27

tev PM,
1sandis1 26.03.14
Fluxss 24.03.14
Nu nabaga Fluxss, izskatās, ka atkal kāds Latvijas veikalnieks ir apvainojis... Paskaties sev zem deguna un visu atradīsi: http://www.fishbon.lv/site/products/series/view/lv/abu-garcia-ambassadeur-black-max

FishBon, 22.marts 2014, 00:22


Nu paldies tev! Es šādas lapas iekš LV nezinu, visādus Fishbone eboat utt kamer te nepamanu tape ar nezinu bet rekur beidzot ir saits, kas daudz maz realitātei par rpeci prasa, nevis x2 kā visur citur pieņemts par veciem draņķiem!
Cepuri nost! Paldies!

P.S. Zinu ka nav īstā sadaļa bet maybe kāds zin kādu saitu, kur var samērā braucamu 2vietīgu laivu paņemt lidz kādiem 250EUR? Plānots doties 3 dienu braucienā ar laivām, gribas pašam savu!
jegogo 23.03.14
Es ar ņeveni sāku,uztaisīju vizuli no bungu šķīvja,līdakas vilku vinu pēc otras.Tas viss likās"fuiNa"!Kad beidzās bungu šķīvis,tad beidzās arī līdakas!
osscar 23.03.14
nu jā, ja salīdzina , kā es sāku spiningot ar inerceni, bārdas bieži bija jāpinķerē + visus tēva ejošos vizuļus aprāvu :D tāds tas loks ir....es šiem dodu nelikvīdus, a šis saka nē - xraps labāk kustas :D Redzēs vai iepatiksies cope...
jegogo 23.03.14
Tad sanāk taviem puikām?Tad super!
osscar 23.03.14
jap
jegogo 23.03.14
Tas ir iesācējiem spiningošanā?
osscar 22.03.14
puikām iesācējiem copē.
jegogo 22.03.14
Kuriem savējiem?
osscar 22.03.14
es savējiem paķēru Safina Pro 25, ir ok, ar salmo sniper 2.10 8 cm x-raps lido ka prieks ;D
jegogo 22.03.14
Spolē kamēr izspolē kādu samu!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs