atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Spoles

3graudnieks 23.03.13
Ko sakat par Okuma Zenon klasiskajam spiningam? Ir labāks par Safina noir?
Rams 23.03.13
Sveiki!
Ir nepieciešamība Micro tech kātam nomainīt spoli un ir doma par Mitchel Fluid 1000
Vai kādam ir tāda un varbūt kāds var padalīties pieredzē?
Paldies.
Wild_Carp 21.03.13
Sveiki!:)

Man uzdavinaja sadu spoli Daiwa Procaster 3000X

Ko varat pateikt par vinu labu un sliktu?:)

BassPlanet, 14.marts 2013, 14:12


Man ir pieredz ar Procaster Xi-lociņa atsperes agri vai vēlu lūzt...arī garantijas laikā.
21.marts 2013, 09:59 | links



Man lociņa atspere izturēja garantijas laiku :D bet pēc tam gan izģērbās, bet par spoli varu teikt tik to labāko, esu viņu lietojis ziemas salā lašu copei, norvēģijā utt. kalpo vēl šodien (ir jau 3,5 sezonas) lociņa atsperi man nomainīja pa 2 ls
Cukurs75 21.03.13
Sveiki!:)

Man uzdavinaja sadu spoli Daiwa Procaster 3000X

Ko varat pateikt par vinu labu un sliktu?:)

BassPlanet, 14.marts 2013, 14:12


Man ir pieredz ar Procaster Xi-lociņa atsperes agri vai vēlu lūzt...arī garantijas laikā.
osscar 14.03.13
Bass- imho normāla budžeta spole. es kad savu laik pirku daiwu - paņēmu salīdzinoši dārgāko exceler x - 2x mazāk gultņu kā šai, bet nerūsējošie - jo sanāk man pacopēt sālsūdeņos ar.
p.s. dāvinātam zirgam zobos neskatās , kā arī daiwas 3000 ir ok izmērs.
Kaut subjektīvi man ar liekas , ka līdzīgas cenas shimano ir biku kvalitatīvāki.
NG-NG 14.03.13
Noteikti nē
Mortensh 14.03.13
SALMO DIAMOND BAIT CAST M 4830 pasakat šī spole džerkam derēs
OskarsB 14.03.13
Gribeju taadu pirkt,bet izshkjiiros par shimano.. Itkaa jau nav nekaadas vainas ,te vienaa copes rakstaa tika baigi slaveeta.. :)
BassPlanet 14.03.13
Sveiki!:)

Man uzdavinaja sadu spoli Daiwa Procaster 3000X

Ko varat pateikt par vinu labu un sliktu?:)
Guerrero 14.03.13
Vair ir kādam doma,kur un kā varētu dabūt rezerves kaseti priekš Shimano alivio 2500 fc?
vlDream 06.03.13
С 2009 года фирма "Волжанка" ввела в свой ассортемент линейку спининговых катушек. Катушки заказываются в Китае, на том же предприятии, где изготавливаются катушки RYOBI, модели для линейки были выбраны другие - но связь, например в конструкции дужки или ручки прослеживается легко. Кроме того, были заказаны две модели с байтраннером - подороже и подешевле. В 2012году ожидается пополнение на две интересные модели. Модель более высокого класса "Квант" (с бесконечным винтом) и удешевленная версия популярной катушки "Мастер" под именем "Оптима".
ВОЛЖАНКА МАСТЕР
Катушки Волжанка Мастер являются хитом продаж 2010-2011годов. В их пользу говорит невысокая цена, при полном "джентельменском наборе" - 7 шарикоподшипников и один роликовый, мгновенный тормоз обратного хода, плавный фрикцион, полая дужка с противозакручивателем, твердосплавное покрытие на бортике шпули и на ролике лескоукладывателя, дополнительная графитовая шпуля, складная ручка. Катушка отличается малыми люфтами и мягким ходом. Размер 1000 отлично подойдёт для ультралайт-спиннинга (фактически это 700-я или 800-я шупля).
derexx 02.03.13


Ir kādam pieredze?
derexx 02.03.13
vlDream 12.02.13
vispārt ir ātrāk jo nav rokas kāts jāmaina līdz ar to met un tin met un tin lūk tā ta kā visu var iemācīties.

vlDream, 12.februāris 2013, 05:56

Es gan makšķerēšanu uztveru kā atpūtu - nav mans uzdevums maksimāli ātri veikt 100 metienus/ietīšanas. Metu kā ērtāk, tinu kā ērtāk...

Hotentots, 12.februāris 2013, 09:01



arī taisnība
stiiv_lee 12.02.13
nē, esmu labrocis, kad sāku džerkot, gribēju iemācīties tīt ar kreiso, jo raustīt kātu ir viegrāk ar labo roku, bet hu.., ieradumam liels spēks.
jurka32 12.02.13
tas laikam nav atkarīgs, esi vai nēsi kreilis, bet gan kā esi iesācis makšķerēt. nēsmu kreilis, tinu ar labo roku, bet lielākā daļa tin ar kreiso.

stiiv_lee, 12.februāris 2013, 13:08

Varbūt esi abrocis, kad abas šancē vienādi un ir vienādi stipras.
stiiv_lee 12.02.13
tas laikam nav atkarīgs, esi vai nēsi kreilis, bet gan kā esi iesācis makšķerēt. nēsmu kreilis, tinu ar labo roku, bet lielākā daļa tin ar kreiso.
andis47 12.02.13
Vai tad kreisās puses rokturis ir kreiļu variants?Man šķiet,ka otrādi.Man lielākā daļa copes kolēģu un draugu ir labroči,bet tin ar kreiso roku,es arī visu mūžu tikai tā esmu tinis:)
Hotentots 12.02.13
vispārt ir ātrāk jo nav rokas kāts jāmaina līdz ar to met un tin met un tin lūl tā ta kā visu var iemācīties.

vlDream, 12.februāris 2013, 05:56


Es gan makšķerēšanu uztveru kā atpūtu - nav mans uzdevums maksimāli ātri veikt 100 metienus/ietīšanas. Metu kā ērtāk, tinu kā ērtāk...
vlDream 12.02.13
atceros ka pirmā spole man bija tikai labai rokai bet ar laiku nopirku citu un jau bija ka varēju mainīt rokturus ... vienreiz nopirku spoli tirgū. kreisajā pusē rokturi un tā es iesāku tīt tikai ar kreiso bet patiesībā esu labrocis.vispārt ir ātrāk jo nav rokas kāts jāmaina līdz ar to met un tin met un tin lūl tā ta kā visu var iemācīties.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs