atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Spoles

V.S.O.P. 26.10.12
Viss atkarīgs no tā, ko darīsi ar smagajiem mānekļiem. Vienkārši tinot būs OK, ja "ālēsies" ar tvičošanu, tad ilgi neies. Pa lielam ir tā, ka smagajiem mānekļiem vajag spoles ar izturīgu korpusu un gear-kit, piem. Certate. Ir jau vēl otrs variants - biežāk mainot spoles vairāk modeļus izmēģināsi :) Tikko vienam Shimanim Bums planetāro zobratu šeiboja, jo korpuss bija "izstaipījies". Ieekonomēju pērkot, piemakšaju vēlāk...

Ir tāds teiceins, ka pērkot Peugeot mēs starpību līdz Toyotas cenai piemaksājam servisos. Gala summa 5 gadu periodā nemainās :) Copē ir tas pats.
Daugavzoons 25.10.12
Lūdzu pakomentējiet, kuriem ir Shimano Stradic 2500 jeb 3000, vai šī spole ir piemērota tikai mazajiem mānekļiem, jeb var šancēt arī ar smagajiem 25gr tos, kāda būtu maksimālā izturība ar kuru spole netiks nokauta?
maituputns 23.10.12
Nu pats izmantoju multu uz džerka - ABU Ambassadeur SSC3 un man arī ir Daiwa ziepjutrauks, ko lieku uz tviča kāta. Protams, no sākuma man piešauties bija pagrūti, bet ja pareizi noregulē spoli, atcerās ka momentā kad vobleris skar ūdeni bik vajag piebremzēt ar pirkstu ir o.k. multā galvenokārt man patīk ka var izdarīt tālus metienus, arī ar viegliem mānekļiem!
Duglas 23.10.12
par tiem multiplikatoriem runājot, man ir kādu 4 gadus, bet uz spini ta arī neesmu iemācījies rīkoties, kā nomaina vizuli aizmirstas regulet un pinas aukla. Arī asi mest nedrīksts. Pārliku uz 4m pluda katu lai vimbotu, tur vēl kaut kā, bet arī pa copes dienu, paris reizes pamanos sapiņķerēt. Var jau būt spole man kaut kāda greiza , šķiet ap 40 ls maksāja, nosaukumu neatceros, slinkums iet uz pagrabu. Vai vienkārši par stulbu lai iemācītos. Vislabāk man ta patīk velcei.

Bet runāju ar zviedru puikām, tie atkal teica ka multispole viņiem skaitoties super vau , spaidi tik pogu un met, nav ar lociņu jāķēpājas. Var jau būt ar ABU tā ir
janis4465 23.10.12
Gatava gan:)
kaspars71 23.10.12
Nopērkot jaunu spoli (Shimano) viņai ir jātaisa apkope, vai viņa jau pilnībā ir gatava copei?
janchuks 21.10.12
jaxon spoleemm labas atauksmes?
jjanis 21.10.12
kaspars71, man Excia2000 godam kalpo ilgāk par pieciem gadiem. Ar šo spoli dažas tonnas zivju ir izvilkts.
Jaunākiem modeļiem, tā kā uz bildes, pītā dažreiz ķeras aiz bremzes malas. Tāpēc labāk ieteiktu Ryobi Zauber.
karmas 21.10.12
Multiplikatoriem nav ne vainas,kamēr piešaujās.Man pašam ir SHIMANO CAENAN 101 .Pirmstam bija cita,bet diezgan ilgi gāja kamēr apguvu kā ar viņu darboties.Sākumā gandrīz katrā iemetienā metās bārdas,iesaku no sākuma trenēties uz vecām žilkām.Pirms metiena muļķiku vajag noregulēt,tas ir galvenais.Līdz ko maina vobleri atkal vajag pārregulēt.Muļķiks ir baigi labais mētāšanai ar rotiņu,nevērp šņori.
kaspars71 19.10.12
Nepareizu linku ieliku, te pareizais!

Ryobi Excia MX3000
kaspars71 19.10.12
Ir kādam pieredze ar šīm spolēm?

Ryobi Excia MX3000

Spro RedArc Rolle Tuff Body 10300
vanadzins 16.10.12
Labvakar.
Gribētos dzirdēt no pieredzējušajiem makšķerniekiem pāris vārdus par MultiplikatorSpolēm kaut ko. Pirms tam pats esmu lietojis tikai bezinercenes. Pārsvarā velcēju, bet reizēm arī sanāk spiningot. Gribu dzirdēt MS plusus un mīnusus. Lūdzu palīdziet ar padomu.
Jau iepriekš, Paldies
P.S. Netā LV lapās atsauksmes, padomus grūti atrast.
jelgavniex 16.10.12
:), jā spole
janis4465 15.10.12
jelgavniex, pašam spole patīk?
jelgavniex 14.10.12
vakar jau notestēju pāris stundas Svētē - 54cm līdeķeli noķēru, spole darbojās perfekti, šodien jau riktīgāk pamētāju Lielupē - 5 stundas, pa tukšo :(
janis4465 14.10.12
jelgavniex, spole derēs. Liec tik virsū, un uz copi! Pēc Shimano klasifikācijas, tas varētu būt, +/-, 2500 izmērs.
jelgavniex 13.10.12
Sveiki, vai kāds var apgaismot par DAM Quick HPN 630FD spolēm? vai der spinim ar test 10-30g uz līdakām?
janis4465 12.10.12
Ja kādu interesē, tad pārdodu Shimano Catana 2500FB pītā aukla 0.18, rezerves kasete mono 0.20, un kātu Mikado Archer Top spin 2.70m, tests līdz 25g. Štrumi lietoti, bet ļoti akurāti. Komplekta cena 45Ls.
OskarsB 08.10.12
Janciigais> Ja copee.,tikai sveetdienaas tad Fluid ir laba spole.. :)Bet ja intensiivi.,tad nobruks aatri vien.. :)
AndisN 08.10.12
Kādreiz jau makšķerēja arī ar šādām spolēm-

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs