atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Spoles

ArtursK 02.06.11
Pareizi kada jega, noprikt SALMo grand 8+1 pa 45 ls kuram sabruk gultni, vai to pashu kinas pa 14 ls kuram tadas pashas kvalitates gultni :D
Otiilijs 02.06.11
Man viens Šīmanis treāpijās zem tanka dienas darbs un vēl 3 gadi ies:DDDDD
bums 02.06.11
Tikko atdzīvināju Shimani kurš bija trāpījis zem mašīnas riteņa Viss bija salocīts bet ne salauzts
3 stundas darba un spole ies vēl 10 gadi. :DDD
bums 02.06.11
Sakarā ar to ka spoles remontēju šajā polēmikā vispār neiespringšu...............:DDDDDDD
Shimani nāk tikai meh bojājumi /pašu vainas dēļ/smērēšana regulēšana un viss.Pārējos nes ar lūzušām daļām -atsperes zobrati loki gultņi u.t.t
Nevienam Shimanim vēl nēsu mainījis gultņus tikai mazgājis un eļļojis.
aiwa 02.06.11
artursk, var būt pietiek gvelzt apgalvojumus varbūtības formā!!! Atvelc elpu, sapērcies, un tad rudenī padalīsies ar pieredzi!! Tavi varianti ir jau zināmi un pārbaudīti! Pieredze ir sū..! Labāk nopirk Shimano lēto galu >3BB!!!
P.S. Nekā personīga, bet jau apnika!!
andriskkk 02.06.11
un atkal jau aizmirsu piemetināt... runāju par lēto galu (līdz 30 Ls), tālāk nezinu - neesmu lietojis un redzējis, kas spolē iekšā (kādi gultņi, uzbūve)...
andriskkk 02.06.11
Visā visumā jau patiesību saka, tikai ar "nelieliem" piepušķojumiem :D

par 14 un 49 Ls būs nedaudz pārspīlēti, bet no e-baja būs savi 70% lētāk. Un tas jau pilnīgi saprotami - ir atšķirības vai pērk pa taisno no ražotāja/ražotāja pārstāvja vai arī - ja prece jau paspējusi iziet cauri 5 izplatītājiem...
Nav jau runa par identiskām spolēm, bet līdzvērtīgu kvalitāti...

Un nav jau tā, ka Salmo norakstāms. Ir vairāki forši kāti, vizuļi, auklas u.t.t. Varbūt arī ir vietām pārspīlēts uzcenojums, bet tas jau loģiski, skatoties, ka viņi arī atbalsta daudzas lietas, saistītas ar makšķerēšanu...
Zivnieks 02.06.11
:DDDDD
es tak jau teicu, ka man par tevi ņirga nāk..........
jurciks 02.06.11
tad nu gan tev mūžiņš īss.....
ArtursK 02.06.11
Zivnieks, nu iemetu tev linku ar sakarigu spoli no ebay, gribi teikt shi spole par 2 grami sudigaka ka SALMO :D
ArtursK 02.06.11
Varat pūst pīlītes ka SALMO ir kruta kompanija,

es neizprotu kapec SALMO kinieshu precem jaliek tada nacenka bet nu bizness tomer ta ir..


Lucky john kinieshu rotinji dazi pat pa 2 LS maksa, es pa dvušaru no ebaya 6 pakjeru :D
ivo 02.06.11
Arturs k un ko man dariit ?
Zivnieks 02.06.11
artursk
godīgi sakot ņirga nāk par tevi..
bet lai jau.....
ne asakas!!!!!!!!
ArtursK 02.06.11
Kitajoza pat pa 14 ls rokturi koka pielika, bet piemeram SALMO daljai plastmasigie
ArtursK 02.06.11
http://cgi.ebay.com/Spool-8-BB-Ball-Bearings-Spinning-Reel-Reels-EX60F-/280610423818?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4155af440a


Pasties 14 laši cik skaista spolite... rulles godam, viegla tishana, visas nepieciesamas funkcijas
mmartins 02.06.11
Lai Arturam labāk pielec, Salmo no kompozīta izgatavo supreme sērijas spiningus, nu kaut vai šis :

http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=82802
ArtursK 02.06.11
Zivnieks salmo veikala augstas cenas visam es tikai ebaya perku gumijas pakeru uzreiz 40 visam muzham pietiek..



Konkreti vkar pasutiju spoli manuprat kalpos godam 9 gulti iznak 3x letak ka SALMO kitajozus pirkt, shadu te , SMUKA NE?



http://cgi.ebay.com/Spool-8-BB-Ball-Bearings-Spinning-Reel-Reels-EX60F-/280610423818?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4155af440a


Aizvakar ieskreju salmo daugavgrivas, biju shoka par cenam :D
ivo 02.06.11
Tad man kaatu ieteca TAIFUN 40 2.7M nezinu pirkt varbuut? nau daargs pasmags bet man der ?
ivo 02.06.11
Arturs k -kaadu salmo auklu man panemt vienkaarsho ? varbuut elite pa 6ls ? nezinu iisti bet vai 0.3 -0.28
Zivnieks 02.06.11
ko ta tu pēkšni no spolēm noleci uz gumijām???????????

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs