atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Spoles

aigaigars 04.05.11
Man trīs spolēm ar priekšējo bremzi katrai tinas savādāk. 1. attēlā Daiwa, 2. Cormoran, 3. Shimano. Secinājums viens - Daiwa nav sūc!! :)))
Dzeerve 04.05.11
3. skaitot no kreisās. tikai daudz brutālāk nekā bildē redzams
bums 04.05.11
Ja ir aizmugures bremzes tad jāregulē ar šim starplikām
bums 04.05.11

Man vieglāk uzprasīt kurš attēls :DD
Dzeerve 04.05.11
sanāk tā ka kāda no tām starplikām jāņem nost
Dzeerve 04.05.11
Bumsī, kōnuss veidojās kā kōnuss no apakšas ( platāks) uz augšu (šaurāks) šā paņemšu un apskatīšu spoli
bums 04.05.11
Jāregulē ar starplikām zem kasetes Ar piebildi ja ir priekšējās bremzes spole .Skatoties uz kuru pusi konuss veidojās
Dzeerve 04.05.11
Kāds varētu būt iemsesls tam ka spole auklu uztin kōnusā?
Dzeerve 04.05.11
nu viena man bija ar to pogu, otra gan bija ka jāskrūvē
Liepger 04.05.11
Jā, tieši tā. Skrūvē to slēdzi līdz galam, kamēr nāk nost.
paldies, tas nu būtu skaidrs ... bet viņām - priekšējām - augšā ir tas "slēdzis" ar ko regulē to bremzes stiprumu. tad sanāk ka man tas slēdzis jāgriež vaļā kamēr tas sāk skrūvēties pavisam nost un tad var nomainīt to kaseti? es pareizi esmu sapratis?
zivgarnis 04.05.11
Dīvainas spoles bijuša tam "dzērvēnam", vai kaut kas stipri mainījies spoļu ražošanā, kopš copēju ar priekšējās bremzes spolēm. Manējām aizmugurējās bremzes pirmskara spolēm, kasetei bij jānospiež podziņa, lai to demontētu! :)))

andrisbalins. Ja gribi pirkt spoli ar priekšējo bremzi, nepērc lētu, nezināmas izcelsmes spoli!!! Labām spolēm, priekšējā bremze ir ūdensizturīga, multi disku smalka padarīšana! Praksē ir tā: kā noregulēsi-tā strādās. Neieķīlēsies!
Dzeerve 03.05.11
nu, protams Griezēj :):):)
Griezeejs 03.05.11
Mārci, Tev gan, liekas, ir bijusi darīšana ar diezgan savādām pakaļējās bremzes spolēm :)))))))))
Dzeerve 03.05.11
tā pat kā spolei ar aizmugurējo bremzi - vnk skrūvē vaļā
saprotu, ka dažiem šis jautājums liksies pilnīgi stulbs, bet tā kā man visas spoles pirms tam ir bijušas ar aizmugurējo bremzi, tad es to nezinu. kā nomainīt kaseti spolei ar priekšējo bremzi?
Brusis 03.05.11
maituputns 03.05.11
nu man uz šamo ir Spiderwire code red 0.14 mm, pirmajā reizē montēju viņu uz SpeedMaster AX ML riktīgi labi aukla tinās.
Griezeejs 03.05.11
Es ar beidzot fieldtestēju Rareniumu, ne tikai tanktestēju izstādes baseinā. Spole super. Un izvēlētā aukla, 0.18mm S832 arī ...
Bija vienc zaceps. Stingrais zaceps. Bij jāpapūlas, lai norautu :))))))
maituputns 03.05.11
Griezeejs bet ir tak labi ne? es ar 1. 'maijā izmēģinājos nu dikti jau forši, atgādina manu daiwa certate 10'

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs