atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Spoles

joriks 16.10.10
Par 150LVL sanāks 2 exceler plus
arsiks 16.10.10
Ultegra ir pilnīgi vienāda ar Twinpower.tik 1 gultnis jāieliek.Eboutā to visu man sakārtoja,tagad esmu apmierināts ar dzīvi.
Unikis 16.10.10
Shimano labas spoles sākas ar Twinpower, Daiwai ar Exceller Plus... T.i. 150LVL+

Ir vairāki ražotāji, kuriem normālas spoles jau sākas ar cenu kategoriju 40-60 LVL...
janis83 16.10.10
Sveiki,man tads jautājums ar kādu pārnesumu pirkt spoli spinim,nopirku stradic 6:0:1 šodien biju izmēģināt nu baigi smagi iet,lieta tāda ka varu aiznest uz veikalu apmainīt,ko ņemt vietā? Paldies jau iepriekš!
Pirms tam bija okuma alumina ar pārnesumu 5:01 griezās labāk!Ar stradic velkot vobleri ar lielāku mēli roka laužās ārā!:)
ZipBaits 14.10.10
Sākumā ļoti patīkama, ja lēti dabūta. :D Bieži lietojot kalpos vienu sezonu. Bet tas ir tiešām bieži :) Ja lietosi Big Bandit, tad moš i sezonu nenovilks. Ja ir iespēja dabūt pa kādiem 50Ls, tad ir ok. Ja 80Ls, tad labāk sakasi vel 50Ls un Ebay var pasūtīt Daiwa Luna par 130Ls. Tā būs krietni nopietnāka spole.
kristsKG 07.10.10
Jautaajums speciem: ilgaaku laiku jau domaaju par jerka iegaadi... par kaatiem, auklaam skaidrs, bet par spoleem - vai Abu Garcia Casting Reel 5600-C4 buutu ok videejiem jerkiem - 40 - 80 g... jaa labaa roka... Paldies!
gatisl 27.09.10
ja vajag spoli labajai rokai un pietiek ar ziepju trauku, man ir viens lieks/ļoti mazlietots quantum.
DsKs 27.09.10
ja,tas jau noskaidrots ... tas powerhandle maksa treso dalu no spoles vertibas :)
jjanis 27.09.10
5600BCX ir paredzēta labajai rokai, kreisajai ir 5601
jjanis 27.09.10
ja tomēr izšķirsies par labu abu 560x, tad paņem arī power handle, bus nedaudz parocīgāka ietīšana.
DsKs 27.09.10
bus japameklejas , ipasas investicijas ari negribas aiziet un sezona praktiski off bus lai ar laivu tiktu jura ... bezinerces pasakumu negribas ... baigais 'kekss' tas 5600BCX vienkarsi trapijas, tadel palasot, liekas ka vismaz tam slodzem vins ir vairak ka ok,tisana jau faktiski ari nekada baiga,metrus 25 uzraut
jjanis 27.09.10
DsKs,
mencām Abu 560x noteikti nebūs laba izvēle, iedomājies ja gaļas mašinai pieliktu īsu rokturi, nu ļoti neerti. Iespējams abu 6xxx vai 7xxx ir daudz parocīgākas mencu copei.
Ja būtu jaizvēlās starp Abu 560x un bezinerces spoli 6000 vai 7000, es noteikti ņemtu bezinerceni.
DsKs 27.09.10
Varbut kads var ieteikt kadu nedargu multiplikatoru? ... faktiski doma nakotne vienkarsa - no laivas jura un mencam ... sobrid esmu uzduries Abu Garcia 5600BCX modelim ( ~ 33 lati jauna nostajas ), bet nu par to pasakumu stipri daliti izsakas ... Corvalus 300 jau pie 50 ... abas itka uz salidzinasanu iet kopa
evians 21.09.10
starpcitu rinaajot par mitchell mag pro lite- es vinju pirms aizbraukshanas tomeer vienaa FR copes veikalaa live aptaustiiju!
viens vaards sakaams-laps!
nebuutu nopircis twinu, buutu njeemis mag pro lite, malj fantastiski.
razhots fr&jpn speciem sadarbojoties.
naakamgad varbuut panjemshu 1000 izmeeru:)
biju pattiikami paarsteigts-klusa,laba un izskatiiga mashiiniite:)
epox59 21.09.10
uniks-RYOBI -fani :)?!!,man foreļiem Applause 2000,apmierina pilnībā :) aukliņa gan -0,2mm. spoles ļoti labas -moš nemaz karogu nemainīt ???! :):).
vieplis 21.09.10
Uniki, diez vai patentēts. Drīzāk jau parastā shēma - fabrīķis ĶTR stancē spoles un raksta virsū visu, ko pasūtītājs vēlas.
:)
Unikis 21.09.10
Man ir RYOBI ZAUBER 1000. Esmu ļoti apmierināts. Pamatā strādāju ar 0,18 mono auklu. Komplektācijā gan tikai viena kasete, taču sagadījās tā, ka mana pirmā spole bija SURFMASTER EXPERT 1000. Izrādās, ka Surfmaster ir laikam iegādājusies patentu no Ryobi, un abām spolēm precīzi sakrīt kasešu izmērs un pārējie parametri. Tā nu man ir 2 spoles un 3 kasetes. Surfmasters reizēm mēdz uzmest bārdu, bet Ryobi nekad nav pievīlusi.
epox59 21.09.10
dzhams-3000 man ir ,RYOBI. gribās "šimanīti" 2500 :):),jā nu ceņņiki šeit ir baigie!!! es domāju LV.! vēl kāds kātiņš jānoskata... :):).
dzhams 20.09.10
epox59: Es ar ebaya iecēlu sahara 3000! Līdz ausīm apmierināts un nekādu roblēmu vai trūkumu neesmu novērojis, pītā virsū tinas oki un nav bārdu taisījusi - vienīgais mīnusiņš 1 kasete, a otru dabūt ebayā arī nevaru! Kopumā mana ar visu šipu pa 64$, tā kā cenu vari salīdzināt!
evians 19.09.10
epox! tev lisa salika vissu pa plauktinjiem, piemet paaris zaljos un njem to symetree!
:)

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs