atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Spoles

svens76 28.11.19
Vajadzīgs viens darba zirdziņš heavy jigam un viens light-medium. Vnk nevaru saprast vai ņemt no shimano twin/stella/vanq, vai paeksperementēt paņemt kaut ko interesantu no diawas... Vel bihu mulsina, ka vairums ir no daivas modeļiem ir augsta 'передатка'... jūras copei droši vien tas ir labi. hvz

Amicus, 28.novembris 2019, 10:12

man ir visas Tevis nosauktās spoles, dažādi izmēri. liekot roku uz sirds varu pateikt ka nekādu problēmu ar ne vienu no viņām nav bijis
Amicus 28.11.19
Vajadzīgs viens darba zirdziņš heavy jigam un viens light-medium. Vnk nevaru saprast vai ņemt no shimano twin/stella/vanq, vai paeksperementēt paņemt kaut ko interesantu no diawas... Vel bihu mulsina, ka vairums ir no daivas modeļiem ir augsta 'передатка'... jūras copei droši vien tas ir labi. hvz
BrunoL 28.11.19
Labs rīts! Ir doma spoles arsenālu nomainīt... kādam ir pieredze ar morethan vai exist? Man ir maz pieredzes ar daiwa spolēm un atsauksmes par šim spolem trūkst. Paldies par jebkuru info

Amicus, 28.novembris 2019, 09:19

Tās ir spoles, kuras lieto! Atsauksmes un sūdzības par labām lietām neraksta!
svens76 28.11.19
Amicus [28.11.19]: Labs rīts! Ir doma spoles arsenālu nomainīt... kādam ir pieredze ar morethan vai exist? Man ir maz pieredzes ar daiwa spolēm un atsauksmes par šim spolem trūkst. Paldies par jebkuru info
abas ir ļoti labas spoles, ko tieši vēlējies uzzināt?
Amicus 28.11.19
Labs rīts! Ir doma spoles arsenālu nomainīt... kādam ir pieredze ar morethan vai exist? Man ir maz pieredzes ar daiwa spolēm un atsauksmes par šim spolem trūkst. Paldies par jebkuru info
addd 27.11.19
Sveiki! Kāds varbūt var pastāstīt, kā sauc to mazo "sūdiņu", kuru uzliek uz spoles klipša (atmērot vēlamo copes distanci)? Standartā ir plastmasas klipsis, sāku lietot pīto auklu un nedaudz bojā.

bbw, 27.novembris 2019, 19:17


http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-92159.htm
Naits 27.11.19
Pameklē, Bumam bij video kā šo problēmu risina kaut kādām spolēm.
bbw 27.11.19
Sveiki! Kāds varbūt var pastāstīt, kā sauc to mazo "sūdiņu", kuru uzliek uz spoles klipša (atmērot vēlamo copes distanci)? Standartā ir plastmasas klipsis, sāku lietot pīto auklu un nedaudz bojā.
BrunoL 19.11.19
Arī biju sists uz Daiwām. 2000.gada 2500 un 3000 Emblem C made in Japan. Kopju pats un iet kā Šveices pulksteņi. Tāpat Certate 2500 Custom R 2008.g. Japānas tirgus. Nzinu, bet man viņas kalpo nepieklājīgi ilgi. Sagadījās, ka pirms 3gadiem saimniecībā ienāca 4000 Stella. Nācās mainīt satvērienu. Par 1 pirkststarpu. Nu nav man nekāda kalēja ķepa. Bet.
Vienīgi, visām Daiwām ar laiku reversa slēdža gultnī tiek eļļa un tas reizēm nebloķējas. It sevišķi pie zemām temperatūrām. Mazgā, tīri un tā pat ar laiku.
JIG.LV 18.11.19
Kāda tur tehnoloģija jacrokturis ļurkājas? Neviena spole nekad nav bijusi savādāk nokauta..tas tā kā veco velo pedālis, klanis - ķīlis..kapēc nevar to mezglu vienā gabalā uzražot vai tā kā "monoblokā" mūsdienu velo..kur pedāļi vairs nekad neļurkājas.

osscar, 18.novembris 2019, 21:49


var, tikai dārgi sanāk - DAIWA tikai 2 augstākā gala modeļiem Certate un Exist ir Monocoque® korpuss, ko "izcep" kā monobloku
Ar rokturi tas pats, tikai risinājums tur biki ātrāk/lētāk sākas - no FUEGO LT un uz augšu ir screw-in, vairs rokturis nav kopā ar korpusam cauri ejošo asi un skrūvi otrā pusē (kas ir vājais punkts uz izļurkāšanos), bet gan ieskrūvējas sazobē no sāna.
Par Shimano nepateikšu, viņu jaunākos modeļu un tehnoloģijas neesmu pētījis, tā kā kādu laiku esmu pārgājis tikai "DAIWA ticībā" taču domāju ka tur arī noteikti ir savi inženiertehniskie risinājumi.
BrunoL 18.11.19
Tādas veikalā netirgoja. Sudrabotās, jā!
onkyo 18.11.19
JIG.LV [18.11.19]: Bet galvenās "iekšas" 2500-3000-4000 ir vienādas....
Šis jau pretendē uz "gada citāts" titulu.
osscar 18.11.19
Piem.vecajiem stradiciem un twinpoweriem tas atlokamais dubult rokturis bija labāks risinājums kā tas mono rokturis kurš izļurkājas jaunajiem.
DSV 18.11.19
Sudrabota bija cits modelis. Melna ar “zeltītu” kaseti un priekšējo bremzi.

BrunoL, 18.novembris 2019, 22:14


Vnk,jau esmu piemirsis.
Bija arī laiks,kad Napoleona konjaku pārdeva pat sakņu bodēs.Bija kaut kāda partija ienākusi,D.
Sudraboto pirku bonnu veikalā.
BrunoL 18.11.19
Sudrabota bija cits modelis. Melna ar “zeltītu” kaseti un priekšējo bremzi.
DSV 18.11.19
. Zivis pavilkusi vairākas tonnas un, gandrīz, gadus 30 .Bukses padilušas stipri, bet viss darbojas.

BrunoL, 18.novembris 2019, 22:01[/quote]

Tā ,kas bija tāda sudrabota,vai?
BrunoL 18.11.19
Manā arsenālā pirmā nopietnā spole iegādāta 1978.gadā. Roby 300 Made in Japan. 2 gultņi pārējās bukses. Lietota intensīvi, gan spinings gan gruntenes, gan utt. . Zivis pavilkusi vairākas tonnas un, gandrīz, gadus 30 .Bukses padilušas stipri, bet viss darbojas.
osscar 18.11.19
Kāda tur tehnoloģija jacrokturis ļurkājas? Neviena spole nekad nav bijusi savādāk nokauta..tas tā kā veco velo pedālis, klanis - ķīlis..kapēc nevar to mezglu vienā gabalā uzražot vai tā kā "monoblokā" mūsdienu velo..kur pedāļi vairs nekad neļurkājas.
JIG.LV 18.11.19
Vīri, Jūs neņemat vērā tādu lietu, kā materiālu un apstrādes tehnoloģiju attīstību. Jā, protams, drag rādītājs ir tikai tāda indikatīva lieta, tomēr tā ir norāde uz to, ka spoļu mehānisma pamata mezgli kļūst izturīgāki...
Ārējie izmēri un svars ir cits stāsts - jā ražotāji dzenas pēc svara samazināšanas un tai līdzi nākošās dimensiju kompaktizācijas, tāpēc tīri praktisku iemeslu dēļ, kā kopējā samērība , svara balanss, ietīšanas ātrums u.c. tehniskas nianses, kā arī vienkāršs pieradums pie konkrēta ārējā izmēra (tas tak arī nav mazsvarīgi copes komfortam) pašlaik bieži liek izvēlēties lielāku spoles modeļa numuru. Bet galvenās "iekšas" 2500-3000-4000 ir vienādas....
osscar 18.11.19
Nu kad velk bleķi ..ti. Spoli..ir slodze..jo īpaši pavasarī upe..ok lai nu paliek .man līkas rokas :(

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs