atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Spoles

Zigs 18.11.19
Sveiki vīri. Var kāds pateikt vai Daiwa certate 10 modelim ir mag sailed sistēma?
osscar 18.11.19
tagad tie izmēri paliek mazāki pie tā paša cipara...
osscar 18.11.19
lielāks cipars - lielāks izmērs..kaut gan tagad piem. shimano ultegra 3000 izskatās kā vecais stradic 2000 vai 2500,,hvz vai uz velces kāta būs tikpat derīgs kā vecais 3000...
IneseTims 18.11.19
Man ir savs viedoklis, bet gribu pajautāt. palasot forumu... daudzi lieto spoles 2000-3000 dažadu marku....
bet tad kāda ir atškiriba 2000
un 3000 un 4000
karliscope 18.11.19
Kur Rīgā nopirkt Shimano Nasci 2500 izmēra spolei rezerves kaseti?
Zandarts35 18.11.19
IneseTims [18.11.19]: Varbūt kāds var ieteikt ko par spolēm..../strādāju ar testu 15-40g.
citām ir burti kaut kādi
FD
HD
HDFD
GULTŅU SKAITS??

ieteikumi?
Domàju,ka tas ir pàrnesumu attiecîba.
IneseTims 18.11.19
Varbūt kāds var ieteikt ko par spolēm..../strādāju ar testu 15-40g.
citām ir burti kaut kādi
FD
HD
HDFD
GULTŅU SKAITS??

ieteikumi?
Skalopendra 26.10.19
Sveiki. Vai ir kādam bijusi saskarsme ar Shimano Curado DC?
vabale 21.10.19
Shimano super GTM 4000 ar aizmugurējo bremzi, meklēju rezerves kaseti. Varbūt der arī no kādas citas 4000 sērijas, bet nav ne jausmas.
yasha 16.10.19
Interesē bezinerces spole bigbait tēmai
svens76 15.10.19
Abavnieks [15.10.19]: arvis_an [16:28]: arvis_an [Vakar]: Es 3000 Fuego pie slodzes lieku daudz un bieži, pagaidām nekādas problēmas neesmu jutis. Viss kalpo teicami.Twicha metodēm?

Abavnieks, 14.oktobris 2019, 17:23

Esmu ar viņu arī tvičojis,bet ikdienā man viņa kalpo kā DS spole - a DS svini man ir sākot no 28g līdz 35g nu un plus gumijas svars, kas dažbrīd galīgi nav mazs. Tās reizes gadā, kad braucu uz lašiem/taimiņiem arī lieku virsū šo. Nu jau man liekas vai tik nav 3ā sezona ar viņu, varbūt otrā, neatceros kad LT viņiem parādījās, bet uzreiz paņēmu.Hah. Tieši dropam un 2x gada braucieniem uz taimiem meklēju spoli. Laikam vajadzēs notestēt
ņem tak twinu, nenožēlosi
Abavnieks 15.10.19
arvis_an [15.10.19]: arvis_an [Vakar]: Es 3000 Fuego pie slodzes lieku daudz un bieži, pagaidām nekādas problēmas neesmu jutis. Viss kalpo teicami.Twicha metodēm?

Abavnieks, 14.oktobris 2019, 17:23

Esmu ar viņu arī tvičojis,bet ikdienā man viņa kalpo kā DS spole - a DS svini man ir sākot no 28g līdz 35g nu un plus gumijas svars, kas dažbrīd galīgi nav mazs. Tās reizes gadā, kad braucu uz lašiem/taimiņiem arī lieku virsū šo. Nu jau man liekas vai tik nav 3ā sezona ar viņu, varbūt otrā, neatceros kad LT viņiem parādījās, bet uzreiz paņēmu.
Hah. Tieši dropam un 2x gada braucieniem uz taimiem meklēju spoli. Laikam vajadzēs notestēt
arvis_an 15.10.19
arvis_an [Vakar]: Es 3000 Fuego pie slodzes lieku daudz un bieži, pagaidām nekādas problēmas neesmu jutis. Viss kalpo teicami.Twicha metodēm?

Abavnieks, 14.oktobris 2019, 17:23


Esmu ar viņu arī tvičojis,bet ikdienā man viņa kalpo kā DS spole - a DS svini man ir sākot no 28g līdz 35g nu un plus gumijas svars, kas dažbrīd galīgi nav mazs. Tās reizes gadā, kad braucu uz lašiem/taimiņiem arī lieku virsū šo. Nu jau man liekas vai tik nav 3ā sezona ar viņu, varbūt otrā, neatceros kad LT viņiem parādījās, bet uzreiz paņēmu.
Maariss 15.10.19
Un vispār paldies par tik detalizētiem skaidrojumiem uz jautājumiem un šādiem stulbiem komentāriem.
Maariss 15.10.19
Paldies par skaidrojumu, nebiju iedziļinājies. Tagad besīšos mazāk :) Bet vispār spole laba, patīk.
JIG.LV 14.10.19
It kā sīkums, bet man besī, ka Fuego nevar nolocīt rokturi. Pārvadājot čakars, aizņem stipri vairāk vietas čeholā.

Maariss, 14.oktobris 2019, 22:00


Saprotu, ka noteiktos apstāķlos var likties neērti, bet tā kā reizi ir konstruktīvi speciāla fiška screw-in handle, kas raksturīga DAIWA spolēm virs budžeta klases (no FUEGO uz augšu).
Lētajā budžeta galā ir "štirja" konstrukcija - ass iziet cauri visam mehānismam un pieskrūvējas otrā pusē ar tipa galviņu-uzgriezni - tādu tad var atslābināt pavelkot ārā un pielocīt. Konstrukcijas trūkums ir tas, ka slodze uz to asi ilgtermiņā dod daudz lielāku iespēju dilt, deformēties un izļurkāt "lufti" kā arī vibrācijas rezultātā turētājs var atskrūvēties, vītni apraut utt., tas ir vājais posms.
A screw-in konstrukcijā ass ir iekša korpusā, rokturis ieskrūvējas sazobē (mehānisms sarežģitāks un dārgāk uztaisīt, tāpēc to lētā gala spolēs neliek). Savienojums iekrūvējas pretēji slodzes virzienam, griežot spoli tas "skrūvējas ciet", praktiski neiespējami kaut kam nelaikā atskrūvēties, nekādu vītni apraut un mesties uz riņķi neizosies principā... Lūk tādēļ tā un ne savādāk, bet nu nolocīt nevar gan :)
MT9 14.10.19
It kā sīkums, bet man besī, ka Fuego nevar nolocīt rokturi. Pārvadājot čakars, aizņem stipri vairāk vietas čeholā.

Maariss, 14.oktobris 2019, 22:00

Noskrūvēt aizņem 10 sec ;)
Maariss 14.10.19
arvis_an [14.10.19]: Es 3000 Fuego pie slodzes lieku daudz un bieži, pagaidām nekādas problēmas neesmu jutis. Viss kalpo teicami.
It kā sīkums, bet man besī, ka Fuego nevar nolocīt rokturi. Pārvadājot čakars, aizņem stipri vairāk vietas čeholā.
JIG.LV 14.10.19
Paldies, par TOUGH DIGIGEAR® tā kā būtu skaidrs, bet gribētos jautāt par korpusa materiālu - vai DS5 ogļšķiedras materiāls ir tikpat izturīgs vai izturīgāks par alumīnija HardbodyZ?

dim, 14.oktobris 2019, 18:53


Ja ņem tīri fizikāli, tad metāla sakausējumam visdrīzāk ir augstāka lineārā izturība un zem preses DS5 spole izšķīdīs mazliet ātrāk kā alumīnija :) BET tu tak zem preses netaisies viņu bāzt, bet lietot copei - jautājums jau ir vai pietiek vai nepietiek izturības rezerve. Atbilde ir - pietiek atliektiem galiem, mītus, ka modernie armētā grafīta sakausējumi netur slodzes un "izļurkājas" atspēko Formula 1 :)
JIG.LV 14.10.19
Tas daudz ko izskaidro. Paldies par info

Abavnieks, 14.oktobris 2019, 18:38


Ja skatās tehniski, tad, kā jau iepriekš minēju, tad tehniski vistuvākā salīdzināmākā spole ar "veco" PROREX Spin, kuru var nosacīti uzskatīt par alternatīvu un salīdzināmu cenās ir FUEGO LT- tie vienas klases produkti. FUEGO LT ir par 2 gultņiem mazāk, bet plusā ir Mag Seal, jaunais reduktors, augstāki drag rādītāji, vieglāks svars. Kā jau rakstīju iepriekš, tad es šajā izvēlē dotu priekšroku FUEGO.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs