atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Engures ezers

aakkis 26.08.10
Galvenais,lai būtu tumša,apmākusies diena.Ja nepazīst ezeru,tad tikai ar mānekļiem,kuri vadāmi pat seklāk pa 0.5m.Pats neesmu bijis tagad,bet jābūt baigi seklam.Ja uztrāpīsi uz asariem,tad būs interesanti.
Vairis30 26.08.10
Pilnīgi piekrītu Modzha, vislabāk man ir gājis uz grabošo poperi vai mūdzi burkāniņu vai baltu Nr 3 Aglia
momox 26.08.10
nav man tā brīvā laika tik daudz,bet labprāt pamačotos,a to tuvākie sači 26 septembris.
Modzha 26.08.10
Esmu Engurē arī uz šūpiņa (mazs, smags ,18 gr) dabūjis līdaku. Maz gan ar to spiningoju, bet copes bija. Drīzāk 2 nr. rotiņi, gumijzivs, sekli ejošie vobleri un protams poperi/walkeri. Uz poperi varētu būt īstais laiks. Tik viena lieta, seklais ezers- vajag tālus metienus...
Zivnieks 26.08.10
momox
moš uzorganizē kaut ko tādu. Lai arī ķīsī esmu pāris reizes nedēļā un tur mačoties kaut kā pašam liekas nebūtu tik interesanti, jo tad vienīgais, kas ir vajadzīgs ir veiksme, pārējais jau zināms - vietas, dziļumi utt, bet labprāt piebiedrotos tāda veida mačiem. Cita lieta ir sacensības ezeros kur nav būts, kā piemēram tās, kas tagad notiksies Engurē - jābrauc, jāmeklē, jātaustās, jāeksperimentē :))))
Karlis_K 26.08.10
Bļitka> tā jau ir, šitajos seklajos ezeros kur barības papilnam un kur līdaku koncentrācija liela, tās var noķert praktiski uz jebko. Arī šūpiem, tik neteiksim ka tie ir rezultatīvāki par vobleriem vai lielo roteri. Kaņierī ar šūpiem tā aktīvi strādāja brekšu cemmerētāji pa dziļumiem, īpaši rudenī kad tie savācas lielākos baros :) Alkatīgākie pat lika priekšā otru trojņiku.
momox 26.08.10
a ķīsītī kāds savējais negrib uzrīkot? varētu pamačoties.
Zivnieks 26.08.10
Bljitka, paldies,
momox, tie tādi savējie ap 50 cilvēkiem novāksies un provēs ko parādīt :)))))
momox 26.08.10
kas par sačiem?
Bljitka 26.08.10
Kaņierī vieglie slaidie šūpiņi arī labi strādā...vēl 2-daļīgie un 3-daļīgie mūdži..lēni grimstošie...seklie vobleri un poperi...seklajiem piejūras ezeriem ir savs arsenāls..dziļajiem ezeriem un upei savs....seklajos ezeros jāskata lēni grimstošie un seklie mānekļi...un svarīga ir spēle kā to mānekli izdancināt lai plēsoņu sakacinātu:):):)
Lai veicās:)
Zivnieks 26.08.10
danke schōn!!!! :))))
Karlis_K 26.08.10
Zivnieks> nu nezin par tiem šūpiem, nav īstais ezers tiem manuprāt. Pats tur esmu bijis 2reiz un sapratu ka identisks Kaņierim, kur savukārt esmu copējis simtiem reižu. Uz līdaku labi strādā vobleri un lieli roteri, bet viegli, jo vairumā vietu apakšā ir hāru audzes. Gumijzivis bez džiggalvas ar aizies. Īstais ezers arī poperiem, eksperimentē tik ;)
Zivnieks 26.08.10
labas dienas kungi,
tā kā pēc pāris nedēļām briest nelielas sacensības iekš šitā ezera, gribējās vietējiem ekspertiem šo to uzjautāt. pašam tur nav sanācis nevienu galu pamērcēt tāpēc štukoju uz ko labāk koncentrēties - meklēt ašukus un strādāt ar roterveidīgajiem, vai tomēr ir arī labas iespējas tikt pie kāda ščukāra? Pašam seklajos ezerus dikti patīkās ar šūpiņveidīgajiem strādāt, bet vot sēžu un štukoju, vai meklējot līdakas ar šūpiņiem neiebraukšu auzās. Katrā ziņā būšu dikti pateicīgs par jebkura veida padomu par šito ezeru.
paldies!
egans 16.08.10
vakar bija daudz zemmeru,un ašuki gan bija smuki!!!
papsis 16.08.10
Svētdien. Bezjēgā zemmēra līdaciņu, bet kompensācijai smuki(400-500g) ašuki.
kwoks 15.08.10
Kā ķeras engures ezerā?
Robiss1 09.08.10
pagāšgad bij 10 ls domaju ka nekas nav mainijies
kwoks 09.08.10
Cik maksā laiva laivu bāzē numur 1 ? laikam bērzciems.
Modzha 02.08.10
Biju 29.07./30.07. Vakars - rīts.
Vakarā tik pāris copes un 2.3 kg laivā. No rīta copes bij krietni vairāk, daudzas tik piesit un neņem. Laivā 3 mēra zivis 1kg-1.7kg. - visas pa vidu klajumā. Asari arī ņem labi, tik nu izmērs galīgi švaks - nau pat ko īsti paņemt vidēji 100-150 gr.
Bulrush 01.08.10
Biju sestdien,no 6-11 no rīta. Kaut ko tādu vēl nebiju pieredzējis sīkās līdaciņas miljons,tādas 20-30 cm. Rezultātā noķēru 31 līdaku ,29 atlaidu 2 paturēju ,lielākā 1.8kg .Plus vēl 7 asari ,no kuriem paturēju 3 gb ,lielākais 300 grami.Kolēģim 11 līdaciņas un vairāki sīki asari ,viena tikkai bija mēra,pārējās dzīvo :))
Krastā satiku vienu copmani,tas teica ,ka 21 gab. atlaidis un lielāka bijusi kolēģim 2,3 kg .
Jā un krievus ar savu māti var dzirdēt pa visu ezeru..

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs