atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Engures ezers

copmanis182 11.03.10
vismaz kāds kaut ko dara lietas labā,bet man tāda nojauta,ka tās niedres nav tur sabāstas,drīzāk ar sačokiem zēni darbojās...
Vairis30 11.03.10
Ja gribat redzēt kāds ūdens ir Engurē, noskataties filmiņu pie "video" - Seiv Ze Fiš 2010. Te varētu būt runa par 1. laivas bāzi un ornitologiem, bet jebkurā gadījumā ŠAUSMAS
copmanis182 26.02.10
taisnība jau ir pie ornitologiem jau diezgan čāpīgi,kur nu vel ķūļos...
aakkis 26.02.10
Tad Tu sliktas niedres atradis esi,es zinu kur vismaz metrs ūdens zem ledus ir.Vairākus pavasarus pa tām ir laba cope bijusi,tas Ķūļu pusē.Šogad tas jāaizmirst.
copmanis182 26.02.10
jā,jā.. pa niedrēm :D:D,vakar biju aizlīdis pačolēt kas jauns,kāds līmenis un tā...eju,eju,kaut ko domāju pie sevis,un attapos līdz kuleij ūdenī...!!!! :D
aakkis 25.02.10
Engurē tikai pa niedrēm vajag līst,pie šī sniega piedzīvojumi neizpaliks!
Vairis30 25.02.10
šodien tika arī pārbaudīts stāvoklis, pagaidām nikā, jāgaida kad vai nu piesals, vai nu ūdens līmenis nokritīsies un galvenais ceļi aizsniguši, tā lūk!!!!
copmanis182 29.01.10
engure es tikaij izmantoju dzeltenza'ju gumiju...:) manuprāt nekas labāks tur nav...protams ar citiem mānekļiem nepalikt bez loma ir smieklīgi,vienmēr var kko noķert,tik jāzin kā..:) bet ejošākās krāsas ir dzeltens,salātzaļš,dzeltenzaļš,ar surabu-ideāls variants
gk23 13.10.09
dziļums tur vidēji ir 40 cm,šodien biju neņēma ne uz ko!
gatisA 13.10.09
Gribu aizbraukt uz engures ezeru bet ka tur tas lidakas jaker ir ? klajuma vai pie zalem labak ? un vai ar rotejoso un gumijas zivi var tur kautko nokert? busu pateicigs pa info. un cik tur apmeram ir dzils ?
Vairis30 05.10.09
Smuks reklāmas rullītis RAPALAs vobleriem Engurē, liek nedaudz aizdomāties!!

http://videsfakti.lv/index.php/lv/archive2/month/09/
Rolis 03.10.09
Rīt no rīta aizbrauksim uz Lielupi. Izmēģināsim kas tur.
bums 03.10.09
Mēģināšu rīt no Lepstes.Runā ,ka arētu būt.Ja nu tikai vētra neizmaisīs
Rolis 03.10.09
Bijām nom rīta aizbraukuši uz ezeru pie Bērzciema.Pilnīgs klusums.Neviena piecirtiena.Tādas sajūtas ka nebūtu zivju tur. Iespējam dēļ pārāk skaidrā laika.
jerk 03.10.09
Lidakas ņem visur.
Aizbrauc un tad pastastisi!
Rolis 02.10.09
kas notiek ezerā? vai līdakas sākušas ņemt?
jerk 21.05.09
Uz Burtnieku došos tikai rudenī.
Tagad tikai ķeru savu mīļāko zivīti līni:)
sharix007 20.05.09
tu biji burtnieka ko dabuji
sharix007 20.05.09
es tikai taisos braukt svetdien
jerk 20.05.09
Šarik, kā Burtniekā gāja?:)

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs