atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Engures ezers

KurmisZ 22.06.20
elgreko [22.06.20]: Nu un kā šodien ,kaut gan vēl ir laiks
Nop, šodien izlaižu un tuvākās dienas arī. :) Jālīgo un alus jādzer.
elgreko 22.06.20
Nu un kā šodien ,kaut gan vēl ir laiks
KurmisZ 22.06.20
elgreko [22.06.20]: kursējām

Es viens, raibi melnā kreklā lepni ezera vidū stāvēju. :DDD
elgreko 22.06.20
kursējām
elgreko 22.06.20
tad jau mēs atklāšanā droši vien kautkur blakus bijām,mēs ar salātzaļu laivu tur no 7 vakarā nepārtraukti korsējām
KurmisZ 22.06.20
elgreko [22.06.20]: Cik noprotu tas varētu būt starp Ornitologiem un 1.bāzi tur tās medīgās vietas
Jap, tur kur es arī šobrīd ,, ganos,,. :) Skatos laiks nemainīsies vēl nedēļu. Tā ka aktuāli tik pats vakars un rīts līdz astoņiem, deviņiem.
elgreko 22.06.20
Cik noprotu tas varētu būt starp Ornitologiem un 1.bāzi tur tās medīgās vietas
DeN171 22.06.20
DeN171 [13:30]: Mainīšu tēmu. Man arī labs starts Engures ezerā. BB tēma. 5,2kg skaistule. Ne asakas. ;) P.S Bet laiks gan ir ekstremāls priekš līdakas ķeršanas.Skaist, no kuras bāzes?

KurmisZ, 22.jūnijs 2020, 16:46


Starp pirmo un otro bāzi ir liels laukums. Tur arī viss notiek. Pat nezinum, kā pareizi paskaidrot. Ja skatoties google maps, tad tas atrodas tieši starp bāzēm. Esmu rētais viesis tur, tāpēc arī nezinu tās vietas nosaukumus. Tur netālu ir kaut kāda māja krastā. ;)
KurmisZ 22.06.20
DeN171 [22.06.20]: Mainīšu tēmu. Man arī labs starts Engures ezerā. BB tēma. 5,2kg skaistule. Ne asakas. ;) P.S Bet laiks gan ir ekstremāls priekš līdakas ķeršanas.
Skaist, no kuras bāzes?
KurmisZ 22.06.20
elgreko [22.06.20]: Engures ezerā lielākoties labākie lomi ir bijuši nelabvēlīgos laika apstākļos
Šai gadījumā runa laikam par karstumu un sauli.:)
elgreko 22.06.20
Engures ezerā lielākoties labākie lomi ir bijuši nelabvēlīgos laika apstākļos
DeN171 22.06.20


Mainīšu tēmu. Man arī labs starts Engures ezerā. BB tēma. 5,2kg skaistule. Ne asakas. ;) P.S Bet laiks gan ir ekstremāls priekš līdakas ķeršanas.
Friks 22.06.20
Gadus 20 atpakaļ bija gadījums vienā Kurzemes ezerā ar divām lielām līdakām 8-9kg ap 20m tīklā, kas bijis ielikts ezera sašaurinājumā. Brakaru tīklam uzdūrās divi pīļu mednieki agri no rīta, tajā reizē ar līdakām bijušas palielas raudas.Iepriekšējā naktī tajā pusē pārgājis negaiss. Līdakas pats redzēju, jo vīri piebrauca aprunāties, kam tīkls utt.Iespējams, ka raudas iepriekš iepinušās un līdakās sadomāja tās uzēst?Izbrīnīja tas, ka tik mazā tīklā iepinas divas lielas līdakas reizē?
Abavnieks 22.06.20
Krievijas vidakos no turienes zvejnieku lomiem bieži redz līdaku tīklos. Ir pat kas zvejo viņas speciāli.

Bet vai pie mums zvejnieki apzināti tēmē uz līdaku (izņemot malīšus nārsta laikā), nezinu...

Loģiski domājot vieglāk šķiet bara zivis, līņi, karūsas, brekši, uz ko tiek likti tīkli. Un galu galā, vai tās pāris līdakas, kas iepinas, rada tādu zaudējumu ūdenstilpei, lai teiktu, ka dēļ tā neķeras līdakas, vai viņu nav.. Hz. Un jautājums, vai viņu nav, ja citi ķer...
keners 22.06.20
Davis-Di [22.06.20]: Un pinās nevis ar zobiem bet žokļu kaktiņiem vispirms... līdz ar to no svara ir acs lielums...
*Engures
keners 22.06.20
Davis-Di [22.06.20]: Un pinās nevis ar zobiem bet žokļu kaktiņiem vispirms... līdz ar to no svara ir acs lielums...
Emgures ezerā esi bijis? Ja nē, tad pajautā zvejniekiem uz tonnu līņu, cik ir lidakas!?
Davis-Di 22.06.20
Davis-Di 22.06.20
Un pinās nevis ar zobiem bet žokļu kaktiņiem vispirms... līdz ar to no svara ir acs lielums...
Davis-Di 22.06.20
keners [22.06.20]: Davis-Di [0:15]: keners [Vakar]: Varu Tev pateikt priekšā, tīklos līdakas nelien! Tikkai pavasarī...Skaidrs ka tīklus nemāki likt... lien un kā vēl lien, līdaka tajā ziņā ir diezgan stulba...Ielien, ar nosacījumu, ka viņu tur kāds iedzen un ar tādu nosacījumu, ka tajā brīdī viņai mute vaļā lainar zobiem ieķertos! Savādāk viņa nemaz neiepinas!
vis atkarīgs no tīkla veida, ja stāvvads tad jā ja acs par mazu tad nepinās, ja tinis tad pinās, murdā ar lien iekšā jo līdaka gar spārnu vienkārši ielien... un protams atkarīgs no vietas ... kur liek un kasnor mērķa zivs.
keners 22.06.20
Davis-Di [22.06.20]: keners [Vakar]: Varu Tev pateikt priekšā, tīklos līdakas nelien! Tikkai pavasarī...Skaidrs ka tīklus nemāki likt... lien un kā vēl lien, līdaka tajā ziņā ir diezgan stulba...
Ielien, ar nosacījumu, ka viņu tur kāds iedzen un ar tādu nosacījumu, ka tajā brīdī viņai mute vaļā lainar zobiem ieķertos! Savādāk viņa nemaz neiepinas!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs