atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Engures ezers

Engurē esmu bijis daudz, entos gadus braukāju - kā tur izskatās inspektors ..nezinu)...viens no ezeriem kur visi dara ko grib.
- būtībā var uzskatīt kad LV inspektori NAV...diemžēl.
Patrols 03.12.14
Medkomisija nosaka ko kuram liks klaat

opusums, 3.decembris 2014, 21:05

(:, būtu jau labi..(:
opusums 03.12.14
Medkomisija nosaka ko kuram liks klaat
Patrols 03.12.14
Engures ezerā notiekot līdaku dauzīšana. Pats neesmu redzējis, bet stāstīja uzticams cilvēks.
Nakts laikā ar prožektoru spīdina caur ledu, atrodot līdaku, ar āmuru caur ledu tiek apdullināta, tad iztaisa caurumu un izķeksē āra. Viena brigāde, 2-3 cilvēku apmērā varot pus nakts laikā virss simts līdakām iegūt. Tādas brigādes esot pulkākas.

Jautājums, ko dara zivju inspektori, laikam jau neko nezin, jo nav savu uzdevumu augstumos.

uzgulis, 3.decembris 2014, 18:03

Pēc Tavas loģikas iznāk, ka katram pajolim jāliek klāt pa policists, zivjinspektors, ugunsdzēsējs un dakteris? Cik konkrēti Tu zini inspektorus un cik ir ūdenskrātuves?
opusums 03.12.14
Protams, ka nezin, ko tantes saka
uzgulis 03.12.14
Engures ezerā notiekot līdaku dauzīšana. Pats neesmu redzējis, bet stāstīja uzticams cilvēks.
Nakts laikā ar prožektoru spīdina caur ledu, atrodot līdaku, ar āmuru caur ledu tiek apdullināta, tad iztaisa caurumu un izķeksē āra. Viena brigāde, 2-3 cilvēku apmērā varot pus nakts laikā virss simts līdakām iegūt. Tādas brigādes esot pulkākas.

Jautājums, ko dara zivju inspektori, laikam jau neko nezin, jo nav savu uzdevumu augstumos.
Patrols 02.12.14
Pērn arī ledus nebija diez ko labs. Kas uzgāja uz ledus kādu pleķi ar necaurspīdīgu ledu, pavilka, bet tas jau sākumā. Cerība, ka ledus caurspīdīgums pamainīsies, kad kritīsies sals, cerības vismaz ir. Un tagad nevajadzētu būt copei, sarma jau kuro dienu!
whoops 02.12.14
Vakar veči jau sēdēja.Ledus labs,bet pliks,bez jebkāda sneiga pa virsu.Cope švaka.Pa vairākām stundām daža siiteni,kādam bija kāds asars ar.Tas kkur no jūras puses.
Patrols 02.12.14
Veči, sestdiena nav aiz kalniem vairs, Engure pavērs asaru copi...(:. Mož kāds jau ko dzirdējis no trakajiem?
H20 09.11.14
Dīvainības ezerā. Kādu ceturto reizi spiningoju Engurē. No rīta šķiet ļoti labs laiks, apmācies, maziņš vējiņš- tūlīt copēs....Paiet krietns laiciņš, ne piesitiena...Nolemju iebraukt zālēs. Un kaut kāda aktivitāte tiek piefiskēta. Viens metiens tieši niedrēs, un uzreiz mērs metas virsū, bet tākā niedrēs nav aršana cope pa tukšo, plunkšķis bij labs. Tātad turpināšu pa niedrēm...Jau pusdiena pagājusi , bet loma nav. Sāk skaidroties debesis, uzspīd saule. Momentā piesakās mēriņš, nepaiet ne sešas minūtes, jau piesakās otrs, jau smukāks mēriņš. Saule uzsilda visu manu laivu. Uzēdu maizes. Esmu apmierināts. Parasti seklajos ezeros saulē necopē, bet še tev. No niedrēm izskrien trešā līdaka un es redzu kā šī paņem manu mānekli, piecērtu un ir. Kāda divniece ar lielu vēderu. Priecīgs dodos uz bāzi. Tur satieku divas ekipāžas, abas tukšā...Kaut kādu video atskaiti pa nedēļu ielikšu. Paldies ezeram.
Jokdaris 01.11.14
Šodien ezers bija skops, 2 zemmēri un viena 60 cm pumpainā laivā.
Headhunter 31.10.14
Vakardien 2 mēri laivā, vispār diezgan liels klusums ezerā no zivju puses. Sanāca arī izvest krastā braku aizmirstu tīklu. Laiciņš foršs, kopumā lieliski pavadīta diena.
letinsh 22.10.14
Vakar biju ezerā no paša rīta. Nomētājos līks pa pieminētajiem dziļumiem - nu konkrēts zero - ne piesitiena. Ar kompanjonu nosplāvāmies un devāmies aizvēja pusē pie malas - tur gan zivs dzīvojas, gan dzīvība bija, gan copes. Viens mērs, 3 zemmēri, 1 asaris un rauda. Kopsummā es ar copi apmierināts, kompanjons ne visai. :-)
suits 19.10.14
Piektdien uz atlaidēm Salmo iepirku pāris peldošos Basara grabuļus un vakar Engurē notestēju. Man viņi patika, zivīm - ne īpaši. Protams, vienu zemmēru dabūju uz to vobleri un vienu asari aizcemmerēju. Vēl vienu zemmēru dabūju arī uz gumijas, bet vispār nepareizā vietā torčīju. Sīkzivis pie doņiem un pie malas vēl ir, bet līdaks jau aizgājis uz dziļākiem medību laukiem. Vajadzēja jau uzreiz nočohnīt un ķemmēt pa dziļumu, laiks jau bija samērā labs, izbraucu īsi pirms tumsas.
Vincis 18.10.14
Toni, līdz "papagaiļiem" neesmu vēl ticis! :) Bet domāju, ka Engures dziļākajos punktos ies uz urrā.
Vincis 18.10.14
Paldies, Gint! Es gan nav bijis šodien, tiesāju LK, te citi kungi atrakstījās. Cik dzirdēju no drauga (Snaiperis), kurš šodien copēja Engurē, tad arī pa nullēm izbrauca, bet copes gan bija, vienkārši nerealizēja.
ainars1981 18.10.14
Šodien Bebru bāze - pāris zemmēru un viena 3.6 kg pie pašas bāzes mājās braucot
ainars1981 ja nav noslēpums kur kēri pa zāļēm vai plāčos

Dzaga, 18.oktobris 2014, 17:56


Nav noslepums,no baazes,lidz dzilumam iebraucu un pa veejam uz leju. Bet pec tam gaaju gar krastu,un bija:)
gintsgg 18.10.14
Nu grūti noticēt, ka kāds šoden ko vilka Engurē.. sen nebija tā bijis, ka palieku uz 0. Neizskatījas, ka kāds kaut ko vilktu..tik braukāja un meklēja.

sigi, 18.oktobris 2014, 18:56


Es Vinci pazīstu personīgi , jā Vincis saka , tad tā arī bija , Vincis nav no pasaku stāstītājiem .
sigi 18.10.14
Nu grūti noticēt, ka kāds šoden ko vilka Engurē.. sen nebija tā bijis, ka palieku uz 0. Neizskatījas, ka kāds kaut ko vilktu..tik braukāja un meklēja.
Tonis 18.10.14
Vinci,
vai 'papagaiļus' Engurē notestēji?

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs