atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Engures ezers

svens76 28.02.21
juranov [28.02.21]: tiko no engurs 1bazes.ja galva ir tad ledus labs.bet pl 11izderdeju paliga .pomogite. pensionars eiluza. skreju uz palidzibu pakeru vinu urbi un eluzu blakam palidzeja mans kolegis izvikam vecuku un gajam pie savam kastem ka dzirdam atkal paliga.
kollegis atkal riksem skreja paliga izviilka to pasu vecuku un nogadaja lidz krastam cope bejzdas bet vecuks ar sarpkano audi no lattuktehnikas palikat 1 baze. piedavajam aizvdest vaj piezvanit tejca ka tiks gala pats atvajnojus par rakstu esmu krievs
visu cieņu.cēls darbs.un nesatraucies par pareizrakstību,tas šajā gadījumā ir mazsvarīgi:)
Remy1978 28.02.21
juranov [28.02.21]: tiko no engurs 1bazes.ja galva ir tad ledus labs.bet pl 11izderdeju paliga .pomogite. pensionars eiluza. skreju uz palidzibu pakeru vinu urbi un eluzu blakam palidzeja mans kolegis izvikam vecuku un gajam pie savam kastem ka dzirdam atkal paliga.
kollegis atkal riksem skreja paliga izviilka to pasu vecuku un nogadaja lidz krastam cope bejzdas bet vecuks ar sarpkano audi no lattuktehnikas palikat 1 baze. piedavajam aizvdest vaj piezvanit tejca ka tiks gala pats atvajnojus par rakstu esmu krievs
Malacis, ka palīdzēji
BrunoL 28.02.21
OK
BrunoL 28.02.21
tiko no engurs 1bazes.ja galva ir tad ledus labs.bet pl 11izderdeju paliga .pomogite. pensionars eiluza. skreju uz palidzibu pakeru vinu urbi un eluzu blakam palidzeja mans kolegis izvikam vecuku un gajam pie savam kastem ka dzirdam atkal paliga.
kollegis atkal riksem skreja paliga izviilka to pasu vecuku un nogadaja lidz krastam cope bejzdas bet vecuks ar sarpkano audi no lattuktehnikas palikat 1 baze. piedavajam aizvdest vaj piezvanit tejca ka tiks gala pats atvajnojus par rakstu esmu krievs

juranov, 28.februāris 2021, 14:34

juranov 28.02.21
tiko no engurs 1bazes.ja galva ir tad ledus labs.bet pl 11izderdeju paliga .pomogite. pensionars eiluza. skreju uz palidzibu pakeru vinu urbi un eluzu blakam palidzeja mans kolegis izvikam vecuku un gajam pie savam kastem ka dzirdam atkal paliga.
kollegis atkal riksem skreja paliga izviilka to pasu vecuku un nogadaja lidz krastam cope bejzdas bet vecuks ar sarpkano audi no lattuktehnikas palikat 1 baze. piedavajam aizvdest vaj piezvanit tejca ka tiks gala pats atvajnojus par rakstu esmu krievs
JanisF 28.02.21
brivkalns [28.02.21]: Kur tad emocionāls vēstījums par ledus stāvokli no tiem, kas vakar iemaucās tā, ka pažarnieki dabūja vilkt ārā? Nuja, rakstīt krieviski ar latviešu burtiem tā pagrūtāk...
Debīlismam un pārgalvībai nav tautības, kolēģi.
brivkalns 28.02.21
Kur tad emocionāls vēstījums par ledus stāvokli no tiem, kas vakar iemaucās tā, ka pažarnieki dabūja vilkt ārā? Nuja, rakstīt krieviski ar latviešu burtiem tā pagrūtāk...
svens76 26.02.21
H20 [26.02.21]: Rolis1988 [21:06]: H20 [17:40]: papirs [15:56]: Sveiki. Kāds varētu pateikt, kāds ledus? Rīt ir jēga braukt?Es vakar biju. Šodien neieteiktu. Rīt vēl jo vairāk.Iemaucies? Vai pavisam plāns jau ledus?Vīru daudz bija vakar, aizvakar. Pilns stāvlaukums pie Mazsaliņām. Ledus nebija plāns. Bet strauji kūst. Vietām tādi melni pleķi veidojās. Iet jau var mēģināt. Bet ņemot silto laiku vērā. Tur strauji viss mainās.
uz melnajiem pleķiem kāpt nevajag:)tas pats babē, tos jāapiet
H20 26.02.21
Rolis1988 [26.02.21]: H20 [17:40]: papirs [15:56]: Sveiki. Kāds varētu pateikt, kāds ledus? Rīt ir jēga braukt?Es vakar biju. Šodien neieteiktu. Rīt vēl jo vairāk.Iemaucies? Vai pavisam plāns jau ledus?
Vīru daudz bija vakar, aizvakar. Pilns stāvlaukums pie Mazsaliņām. Ledus nebija plāns. Bet strauji kūst. Vietām tādi melni pleķi veidojās. Iet jau var mēģināt. Bet ņemot silto laiku vērā. Tur strauji viss mainās.
Rolis1988 26.02.21
H20 [26.02.21]: papirs [15:56]: Sveiki. Kāds varētu pateikt, kāds ledus? Rīt ir jēga braukt?Es vakar biju. Šodien neieteiktu. Rīt vēl jo vairāk.
Iemaucies? Vai pavisam plāns jau ledus?
Rolis1988 26.02.21
Nevar uzziet? Vai jau galīgi švaks ledus?Rīt no rīta doma braukt.
eLkimY 26.02.21
Tik dīvaini. Lielupē vel šodien sēdēja a Engure jau izkusa.
papirs 26.02.21
H20 [26.02.21]: papirs [15:56]: Sveiki. Kāds varētu pateikt, kāds ledus? Rīt ir jēga braukt?Es vakar biju. Šodien neieteiktu. Rīt vēl jo vairāk.
Paldies. 200 km ieekonomē sies.
H20 26.02.21
papirs [26.02.21]: Sveiki. Kāds varētu pateikt, kāds ledus? Rīt ir jēga braukt?
Es vakar biju. Šodien neieteiktu. Rīt vēl jo vairāk.
papirs 26.02.21
Sveiki. Kāds varētu pateikt, kāds ledus? Rīt ir jēga braukt?
H20 24.02.21
Uldiss22 [24.02.21]: H20 [16:47]: Uldiss22 [11:04]: Sveicināti! Kāds ledus ir Mazsaliņu bāzē?Tikko bijām. Labs un drošs. Uz diviem pa 5h 10 pannenieki..Uz blitk, murmul??
Uz šķērsbļitku nekā. Uz tārpiņiem. Bija gan motilitis, gan baltais, gan sānpeldītes.
Uldiss22 24.02.21
H20 [24.02.21]: Uldiss22 [11:04]: Sveicināti! Kāds ledus ir Mazsaliņu bāzē?Tikko bijām. Labs un drošs. Uz diviem pa 5h 10 pannenieki..
Uz blitk, murmul??
H20 24.02.21
Uldiss22 [24.02.21]: Sveicināti! Kāds ledus ir Mazsaliņu bāzē?
Tikko bijām. Labs un drošs. Uz diviem pa 5h 10 pannenieki..
Uldiss22 24.02.21
Sveicināti! Kāds ledus ir Mazsaliņu bāzē?
kling 23.02.21
Sestdien ezers interesants. Ledus ap 30cm pie 1. laivu bāzes, asari praktiski nav, bet līdakas viena pēc otras nāca.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs