Tērauda,~0.12mm ,vienu stieples galu pielodēju pie kurbulīša,stieple ir iespiesta starp diviem cieta koka dēlīšiem skrūvspīlēs un virspusē kurbulē.Nekādā gadījumā nedrīkst kurbulīti palaist vaļīgi,tad darbs vējā!Noteikti jau var virpā,vai tinamajā mašīnā.Bet notrāpīt(noturēt) vienādu ātrumu un soli ir grūti.
No kāda materiāla ir stieplīte un kāda diametra?
Vienīgais trūkums,kad jāuzmana aukla-vai nav apledojusi ietinot.Varbūt nav tik labi mērogs saprotams,bet diametrs +/-1.5mm.Tinu ar rokas kurbulīša palīdzību,stieple ļoti nospriegota,lai dabūtu cietību.Pēc tam vēl jāiestaipa pareizi.
A kur tad citur!! Būs man jau jāpamēģina arī šis variants.
Jā,tieši pa šiem,tos jau no mana albuma izliki!
Āķi, vai tu par šiem runāji?
Sardziņa izvēle katram individuāli,sardziņam ir jāstrādā.Es lietoju tikai spirāles veidīgas atsperītes(paša tītas).Esmu gadiem mēģinājis dažādus sardziņus un vienmēr palicis pie tām.Viņas tiek uztaisītas tā,lai gals ir mīkstāks un uz spices pusi paliek pakāpeniski cietāka.Atsperīti ja iekustina ritmā,tad viņa pati spēlē.Tas būtu tā;miera stāvoklī viņa pieņemsim ir ~30* uz leju no horizontāles un ja tur vienādu amplitūdu,tad viņa arī svārstīsies 45*..25* pie vienādas plaukstas- pirkstu kustības.Tie grādi tikai piemēram,var smalkāka starpība būt,uz augšu ar vienu driblu,uz leju ar citu,pat ar šūpošanu,pa starpai vēl īsas pauzītes un tt.Mormiškām lietoju tieši identiski.Laikam esmu atpalicis..mēģinājis visādus lavsānus,pat disketes jaucis un graizījis,filmas un....nevajag pie maniem aprakstītajiem sardziņiem nevienam palikt,vai pāriet.Jā,un garāki pa ~60mm aiz spicītes gala man viņi parasti nav izbīdīti.Visi, pat video rāda,ka bezēsmas sardziņi gari 100mm un garāki,bet es ar īsu ar jūtu katru pieskārienu.Un ar garāku-,piecirtienam arī jābūt jau ar lielu kustību.Tas tikai mans viedoklis,katrs dara kā ērtāk!
katraa gadiijumaa sardzinja miera stavoklis kopaa ar mormeni vajadzeetu buut kaadi 30-45 gradi lenkjii..tad var lai redzet copi kaa uz augshu,ta uz leju...
es nav meeriijis,bet diezgan pagari,es tos reguleeju attieciibaa cik ir stipra straume,ja upee,vai dziljums,ja ezeraa....
Es lietoju metāla un vidēji cietu, bet var arī lavsāna, bet arī garu un tik part cietu. Bet vislabāk protams uzliec vienu lavsāna un uz otras metāla un mēģini. Ja ir cope kādā cauruma, tad pamēģini vienu, tad otru (ja protams nervi izturēs, bet tu puika jauns - eksperimentē.
un cik tev gari viņi ir? man kaut kur ap 6-7 cm
nu tas katram individuali...es izmantoju lavsanu...vienkaarshi jaizmegina,un viss...
nē nu tas jau saprotams :) bet par sardziņu materiālu un galvenais garumu?
tas ir...sardzinsh japieskano mormenes smagumam,un mormene auklas diametram...
jebkurš sardziņš ir japieskaņo mormiškas smagumam un auklas diametram...
Lasīju par sardziņiem, gudrāks nepaliku, viens saka ka labs tas otrs saka ka tas sūds :):):) tad kādus sardziņus ieteiktu bez ēsmas copē? pagaidām mēģināju tikai lavsāna.
nu tak pareizi-brrivi pa auklu sliidosha perliite,kura sit pa chortu....
Āķis visu to padarīšanu bija aprakstījis savādāk: ''Man ir vairākām makšķerītēm ar troiņikiem,virs tiem brīvi pa auklu slīdoša zeltīta,vai sudrabota plastmasas bumbiņa~3mm.Pat reizēm asaris uzsit pa to,spēlējot ar mānekli uz augšu,tas pārvietojas ātrāk nekā tā skrots.Māneklis tuvojas plastmasas skrotij ātrāk,kā tā uzpeld,uz leju pretēji-māneklis jau lejā,kad skrots grimst lēnām.Ja asaris ir augšējos ūdens slāņos,tad tas lien līdzi uz leju ziņkāres pēc,un grib strīdu izšķirt sev pa labu''
taa perlite sit pa chortu un izdod savdabiigu skanju zem udens,kas pievilina zivis...