Aprakstu izlasīji?:)
Vispār sistēma elementāra, vismaz man! :)
Skrots apmēram grami 3, āķjis pēc vajadzības, bet attiecīgajā reizē laikam6. numura! Skroti lieku uz auklas tikai tad, kad vajag tā ātrāk nogremdēt tārpu uz grunts, jeb tad kad sapals barojas no grunts! Attālums līdz āķim no 10cm-1.5m, bet pārsvarā starp 30 un 50 cm! 1.5 metri ir vasarā, kad vajag stāvošu vienā vietā un viegli plīvojošu!
Kā tas darbojas!?
Konkrētajā reizē liku 15cm to skroti no āķa, jo bija vieta pie kokiem, un vajadzēja lai Tārpi ātri nogrist un neieplīvo zaros! Pēc iemetiena atstāju lociņu vaļā, lai grimstot auklu paņem cik vajag, tad paceļu kātu gaisā tādā veidā pieplusojot vēl kādu metru līdz pusotru ar auklu! Aukla ūdenī taisa tādu kā pusloku! (auklu vēlams izvēties peldošu, bet var arī grimstošu!)Lielāko tiesu visas copes nemaz kāta spici nesasniedz, jo tiek noteiktas pēc auklas kustības ūdenī! Ar šādu sistēmu pavasarī copēju tikai atsraumēs vai straumes un atstraumes līnijā! Kad līmens un straume krītas, cenšos iztikt tikai ar āķi! Jo pats naktstārps jau ir gana smags! Pa lieldienām mēģināšu iefilmēt šo procesu! :)
Nav labi šitā kārdināt tautiešus :), bet nu lasāms aprakstiņš un skatāmas zivtiņas - tā turēt... ;)
Būs M Juglā Tavas štelles jāpamēģina, ir zināmas pāris vietiņas... ;)
Klau, vari apstāstīt kā notiek cope!? Parasti pie lielajiem ūdeņiem liek arī attiecīgus enkurus, lai ēsmu noturētu daudzmaz vietā, bet tu izmanto mazu skroti!?
tencinu
O.