Parasti jau āķi nolauž,raujot ārā no zacepiem.Vismaz man tā gadās ar mazajiem āķiem.
Ka kuras firmas āķi, citus var arī pilnībā taisnus atliekt, un arī reizes 5 pielocīt atpakaļ :D
Strādājot MJ pamatā lietoju ofseta āķus izņemot mazos mānekļus kuriem nevaru atrast tik mazus ofseta āķīšus.
Šīs mikro vibrastes 4cm, man šķiet ,ka mazākas gumijas par 3cm neizmantoju, nav tādu. Jūti atšķirību starp parasto treilerāķi un ofiņu realizācijas ziņā? Praktiski tas pats vai ne ?
Konkrēti šie ,kas attēlā,izskatās,ka ar realizāciju būs ļoti labi.Bet ir pāris mānekļi,kuriem grūtāk piemeklēt ofsetnieku ar atbilstošu liekumu konkrēti,piemēram,resnākai mazai gumijai un tamlīdzīgi.
Praktiski ar ēdam gumiju pat labāk jo nejūtot spicīti ne izspļauj un vairāk realizācijas, īpaši uz rudens pusi kad ūdens paliek vēsāks un aktivitātes samazinās.
Rudenī ar kolēģi testēju jaunu produktu, man ar ofseta bet viņam ar atvērtu āķi, rezultāts 5:1pie vienāda pārējā aprīkojuma spēles un vietas. Copes viņam tik pat daudz bet daudz pa tukšo.
Īsti nevaru atrast āķi piemērotu Joco Shaker 2,5 collu,ja nemaldos,gumijai.Redz tur ir stāsts,ka izskatās,ka vajag āķi ar lielāku liekumu,lai būtu daudz labāka realizācija.Uz ko man jāskatās?
Protams ēdamajām savs pluss, šīs var iesmaržināt, bet tagad tas nav vajadzīgs. Kāti tak abiem un auklas nebij vienādas? Es ar būšu piešāvies, realizācija augsta, bet daudz kas no kāta atkarīgs.
Labāk bodē uz vietas piemeklēt, paņemt gumiju līdzi. Vēlāk piešausies un aptuveni jau zināsi liekumus un garumus savām iecienītajām gumijām.
Auklas vienādas un kāti ar vienādu testu,tikai neliela garuma starpība.
Nu tad tīri teorētiski vajadzētu būt otrādi, ne? Bet daudz kas no pieredzes atkarīgs...
Pēc tam kad ieteicu pāriet uz ofsetu rezultati izlīdzinājās:)
Nu un kā tu šo izskaidrosi ? Āķis asāks, vairāk padodās , smaile tuvāk astei ?
Par to nav runa, tā ir bieži, var just atšķirību pat vienas formas krāsojuma ziņā, bet ja formas dažādas, neapšaubāmi.
Iespējams ka ašuks pa priekšu ar purnu piebaksta jeb paosta un sajūtot asumu neiesūc mānekli.
Varētu būt, ofsets tomēr nav tik "uzbāzīgs" ,kā parastais treilerāķis.
Un arī mānekļa spēle nedaudz mainās jo ofsetniekam smaguma centrs izteikti zem gumijas.
Sevišķi vēžveidīgie un citi briesmonīši. Jebkurā gadījumā nonācām pie secinājuma ,ka rezultivitāte pat dažkārt ir augstāka, atkarībā no mānekļa veida un zivs apetītes.
Ar treilerāķi māneklis var sakabē sagāzties uz sāniem un spicīte var nebūt vertikāli uz augšu piecirtiena brīdī un izslīdēt no mutes.
Viens no galvenajiem aspektiem ir tas, ka drošāk vari darboties zāļainās un ķērājiem bagātās vietās. Tādās vietās arī zivju koncentrācija mēdz būt lielāka.
Nemaz nerunājot ka nepieķeras pie āķa kāds gruzītis kas atbaida zivi un pa ceļam var pat atkal nokrist un mēs pat to nepamanām.
Tie ši tā, es gan reizēm smaili mēdzu arī paslēpt gumijā, atkarībā no apstākļiem.
Es gandrīz vienmēr cenšos paslēpt,bet ļoti minimāli lai pārvelkot ar pirkstu nejūt asumu.
Nav nedaudz par mazu izliekums āķiem?
Ķeru pēdējās divas sezonas šādi, patiesībā rezultāts atšķirās minimāli un pie tīras gultnes vienmēr iespēja tradicionāli darboties. Gumija mīksta, viegli padodās, ja čakārņu abnormāli daudz, tad āķa smaili arī gumijā iespraužu.