Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!
Šodien Padomes sēdē apskatījām caurteču liegumu zivju nārsta laikā migrācijas kontekstā. Padome vienojās, ka VVD, BiOR un MIG vāks datus par problemātiskām vietām un tos apkopojot nonāksim līdz konkrētām vietām, kurās būs pavasara liegums. Šādu vietu saraksts varētu aizstāt patreizējo MN punktu Nr. 24.2 redakciju ar konkrētām vietām.
Otrs jautājums - lūdzam tiem vēžotājiem, kuri zina signālvēžu pārņemtus ūdeņus - sūtiet informāciju par šiem ūdeņiem, šī ir iespēja iesaistīties jaunu vēžošanas vietu atklāšanā. Pēc saraksta iesniegšanas to vērtēs Bior, Padome un virzīs papildinājumus vēžošanas vietu pielikumā.
Informāciju un priekšlikumus lūdzam sūtīt uz e-pastu m.o.s.p@inbox.lv
Šis ir veids, kā varat palīdzēt skaidrāk definēt pavasara ierobežojumus un vairāk vēžošanas vietas atvērt vēžošanai. Palīdzēsiet izvairīties no līdzīgiem absurdiem, kad VVD ir jāsargā Rīgas HES invazīvās vēžu sugas līmeņa pazemināšanas laikā.
Ne asakas!
Pirms gadiem pieciem signālvēži Braslā tiešām bija nenormāli daudz. Spaiņiem varēja vilkt ārā, bet tagad stipri mazāk. Un tas priecē.
Kā tad tā, veselu gadu ņēmās ap tiem jaunajiem noteikumiem, tikko stājās spēkā un jau atkal jāmaina!?
Svētupi un Jaunupi pavisam noteikti vajadzētu iekļaut - tur signālnieki mudž.
Svētupe, Jaunupe, Brasla. Rīgas HES. Viss? Vairāk vietu nav?
Kurās vietās pavasara nārsta migrācijas laikā būtu nepieciešams liegums? Ar precīzu sarakstu var aizstāt patreizējo 24.2.
Mēģinām mazliet aktīvāk, padomājam un rakstām. Paldies tiem, kuri uz e-pastu atsūtījuši arī citu info.
Nevēlaties publiskot bez pamatotas apspriešanas - rakstot uz e-pastu, e-pasts paliks konfidenciāls.
Nu labriit. Juus tachu pashi ziniet ka Braslu jau gadu desmitus ir parnemusi signalvezhi. Diemzhel zinot dazhu konkretu personazhu intereses, neviens tur nemuzam oficiali neveezhos! Kur nu veel par velti!