Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!
No pirmdienas, 8.februāra, ir atcelts aizliegums iedzīvotājiem atrasties uz atsevišķu Rīgas administratīvajā teritorijā esošu ūdenstilpju ledus. Tomēr, ņemot vērā arī iespējamību, ka neveidojas pietiekami izturīga ledus kārta, joprojām ir aizliegts atrasties uz vairāku iekšzemes publisko ūdenstilpju vai to daļu un Rīgai piegulošās jūras piekrastes publisko ūdeņu ledus.
Ierobežojumi neattiecas uz Ķengaraga dīķi, Bolderājas karjeru, ne tālāk kā 100 m no krasta līnijas, Mazjumpravas muižas dīķi, ūdenstilpi Viestura dārzā, ūdenstilpi Vladimira Kudojara parkā, Dambjapurva ezeru – ne tālāk kā 20 m no krasta līnijas, Velnezeru – ne tālāk kā 20 m no krasta līnijas, Ziemeļupi (papildus Ziemeļupē aizliegts atrasties uz ūdentilpes ledus 200 m attālumā no Ziemeļupes ietekas Buļļupē), Bābelīti, posmā 100 m pa kreisi un 200 m pa labi no Jaunelku ielas 9 – ne tālāk kā 20 m no krasta līnijas un Māras dīķi (papildus Māras dīķī aizliegts atrasties uz ūdenstilpes ledus 200 m attālumā no Mārupītes ietekas un 150 m attālumā no Friča Brīvzemnieka ielas un Ojāra Vācieša ielas krustojuma).
Tāpat ierobežojumi neattiecas arī uz:
Pašvaldība atgādina, ka simtprocentīgi drošs ledus nemēdz būt, tādēļ iedzīvotājiem jābūt uzmanīgiem jebkurā gadījumā.
Kā zināms, pazeminoties gaisa temperatūrai, ar pilsētas izpilddirektora rīkojumu uz Rīgas ūdenstilpēm ir noteikts paaugstinātas bīstamības periods, kura laikā, ja netiek piemēroti atsevišķi izņēmumi, iedzīvotājiem atrasties uz ledus ir aizliegts.
Ar vietām, kur var kāpt uz ledus, vari iepazīties arī Rīgas pašvaldības policijas sagatavotajā kartē.
Informāciju sagatavoja: Aira Šmelde, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67037902; e-pasts: aira.smelde@riga.lv
Informācija atjaunota 08.02. (šodien), bet reāli nekas nav mainījies no 28.01. - kartē viss tas pats. Laikam lielie mīnusi neko nav devuši :D